Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Viirusetõrje

Küsimus

23 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Ise Kasutan "Kaspersky Internet Security 8.0" ja olen rahul.

Saan anda key faili aga seda juba Pm teel.

:ty


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline blu

Parimat - Polegi, igaühel omad eelistused.

Tuntuimad on BitDefender, Nod32, Avira, avast, Kaspersky, McAfee ViruScan+, Trend Micro Pc Cillin

 

Kõik nad on head, esikohale tõstaks Avira, BitDefenderi ja avasti (professional).

 

Enda eelistus AVAST!, sest kasutan isegi seda.

 

Avast sisaldab järgmisi kaitseid: e-mail kliendid; suhtlusvahendid, ICQ, Miranda; internet; P2P kaitse Kazaa ja BitTorrendi jaoks; HTTP ja RSS skanner.

http://www.arvutikaitse.ee/?p=454

 

 

vxi0is.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Eset smart security

Kaspersky internet security 8.

 

EDIT: Need on minu arvates parimad.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Tõesta, ära loobi oletusi.

 

Ma tean enda kogemustest.

 

Ma olen kasutanud suures koguses antiviirus või 3in1.

 

Olen kasutanud Norton antiviirus (Suht ammu vist mingi 2000 aastal vist?)

 

Siis F-Secure mida ma vajasin et 1ks viirus maha saada , aga paar päeva hiljem F secure aina crashis minu arvuti mis on sarnane Laggiga online mängudes nagu 1 Frame Per HOUR!

 

Siis proovisin AVG mis oli tasuta , suht efektiivne tasuta antiviiruse puhul , aga mitte nii hea kaitsega kuna palju turvaauke on olemas.

 

Siis oli BitDefender. Kuna windowsiga kaasnevad programmid on suht sittad siis ega see ei olnud suht parem.

 

Siis tuli Kaspersky antiviirus mille programmikaitse oli liiga karm isegi kui oli low peal :ninja:

Peale seda tuli vist Zone alarm mis oli suht hea , isegi soovitaks seda tasuta inimestele :%

 

Siis tuli Nod32 mis oli üks parimatest. Suht hea kaitse ning programmiküsitulus leidis palju asju mida ma ei mäleta et oleks peal või ikka veel alles :P

 

Edasi tuli niisugune antiviirus nagu Dr Web. Mis oli venelaste poolt tehtud , aga ÜLI HEA KAITSE! Hea oli ka see et seda pidi käsitsi uuendama ja kui oli vanem variant siis ei läinud see tööle , pidi igapäev uuendama mis oli tüütu , aga ühtegi viirust/nuhkvara ei tulnud suht pikka aega läbi.

 

Siis tuli Eset Smart security mida ma kasutan praegu ikka ja täitsa meeldib. 3in1 :torch:

 

Ning viimasena ma proovisin Kaspersky Internet security mis on ka suht hea , aga millegipärast teeb see mul interneti suht aeglaseks ja settingute muutmine ei aidanud :torch:


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Sama siin, Kaspersky teeb nagu aeglasemaks üldiselt .

vahepeal oli nii, et kasutasin AVG, aga ausalt see lasi ikka korralikult läbi :/

Siis NOD32, kasutasin kuu aega kuni hakkas neid pw-username asju loopima, panin õige . Läks 13 päeva mööda uuesti küsis jne .

Nüüd avast, avast oli mul kunagi enne ka aga lasi ka läbi! Nüüd pole midagi olnud ja loodan, et nii ka jääb


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline blu
Ma tean enda kogemustest.

 

Ma olen kasutanud suures koguses antiviirus või 3in1.

 

Olen kasutanud Norton antiviirus (Suht ammu vist mingi 2000 aastal vist?)

 

Siis F-Secure mida ma vajasin et 1ks viirus maha saada , aga paar päeva hiljem F secure aina crashis minu arvuti mis on sarnane Laggiga online mängudes nagu 1 Frame Per HOUR!

 

Siis proovisin AVG mis oli tasuta , suht efektiivne tasuta antiviiruse puhul , aga mitte nii hea kaitsega kuna palju turvaauke on olemas.

 

Siis oli BitDefender. Kuna windowsiga kaasnevad programmid on suht sittad siis ega see ei olnud suht parem.

 

Siis tuli Kaspersky antiviirus mille programmikaitse oli liiga karm isegi kui oli low peal :ninja:

Peale seda tuli vist Zone alarm mis oli suht hea , isegi soovitaks seda tasuta inimestele :%

 

Siis tuli Nod32 mis oli üks parimatest. Suht hea kaitse ning programmiküsitulus leidis palju asju mida ma ei mäleta et oleks peal või ikka veel alles :P

 

Edasi tuli niisugune antiviirus nagu Dr Web. Mis oli venelaste poolt tehtud , aga ÜLI HEA KAITSE! Hea oli ka see et seda pidi käsitsi uuendama ja kui oli vanem variant siis ei läinud see tööle , pidi igapäev uuendama mis oli tüütu , aga ühtegi viirust/nuhkvara ei tulnud suht pikka aega läbi.

 

Siis tuli Eset Smart security mida ma kasutan praegu ikka ja täitsa meeldib. 3in1 :torch:

 

Ning viimasena ma proovisin Kaspersky Internet security mis on ka suht hea , aga millegipärast teeb see mul interneti suht aeglaseks ja settingute muutmine ei aidanud :torch:

 

Sinu arvamused ja oletused ei tee antiviirust parimaks.

erinevatel aegadel erinevaid, right räägime aastast 2001-2008, selles ajavahemikus on kümneid tuhandeid erinevaid viirusi ja uuendusi tehtud, EI SAA võrrelda Avast-i aastal 2000 ja Kasperskyt aastal 2007 näiteks.

av-comparatives.com on leht, mis iga kuu loob teste ja neid tulemusi võib usaldada.

 

 

Kaspersky võtab palju ressursse, seetõttu ta on sitt, viirused leiab, aga aeglastel arvutitel (vanadel) ei soovita kasutada.

 

samuti võtavad bitdefender ja trend micro ressursse niivõrd, et vanadel (aeglastel) arvutitel ei soovita kasutada.

 

kõige vähem võtavad ressursse ennekõike avast! (mis ongi tegelikult mõeldud aeglasematele arvutitele) ja nod, seejärel muud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Kuna mina kasutan suht paljusid koguaeg siis ma originaal ei osta kunagi .

Kuna 1 minu sõber ostis Kaspersky Internet security 2008 siis seal oli sama nagu Avastil.

Räägivad et nemad on kiiruse poolest paremad .... Avastil sama asi nii et kumbagi ei tasu uskuda ainult OMA KOGEMUSTEST! Ei ole mõtet pakkuda Antiviiruseid mis on "Firmade" poolt toodud näited et nendel on parim sest see on alati vale. Parim antiviirus on see mis inimesel ise meeldib turvalisuse ja kiiruse poolest.

Ei usu? Hea näide ...

 

Miks oli Kaspersky internet security originaali tagakaanel toodud programmide graafik et kumb on kiiruse poolest hea. Muidugi sama toode oli #1 , ning kui ise proovisid siis ma paneks selle üles #10 kuna see LAGGIS minu interneti. Nod32 oli #3 vist , miks ma paneks selle #1? See on hea turvalisus ja ei tekkita laggi isegi uuenduste ajal.

 

 

LÜHIKOKKUVÕTTE MINU BULLSHITIS K?!

 

Ärge usaldage firmade näidiseid , usaldage enda kogemusi ja niimodi soovitage!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline blu
Kuna mina kasutan suht paljusid koguaeg siis ma originaal ei osta kunagi .

Kuna 1 minu sõber ostis Kaspersky Internet security 2008 siis seal oli sama nagu Avastil.

Räägivad et nemad on kiiruse poolest paremad .... Avastil sama asi nii et kumbagi ei tasu uskuda ainult OMA KOGEMUSTEST! Ei ole mõtet pakkuda Antiviiruseid mis on "Firmade" poolt toodud näited et nendel on parim sest see on alati vale. Parim antiviirus on see mis inimesel ise meeldib turvalisuse ja kiiruse poolest.

Ei usu? Hea näide ...

 

Miks oli Kaspersky internet security originaali tagakaanel toodud programmide graafik et kumb on kiiruse poolest hea. Muidugi sama toode oli #1 , ning kui ise proovisid siis ma paneks selle üles #10 kuna see LAGGIS minu interneti. Nod32 oli #3 vist , miks ma paneks selle #1? See on hea turvalisus ja ei tekkita laggi isegi uuenduste ajal.

 

 

LÜHIKOKKUVÕTTE MINU BULLSHITIS K?!

 

Ärge usaldage firmade näidiseid , usaldage enda kogemusi ja niimodi soovitage!

 

 

 

ühinguid tegelevad erapooletult antiviiruste testimisega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Ma uurin natuke põhjalikumalt , aga praegu ei ole aega. Niipalju leidsin kiirelt.

 

vb 100% winners:

 

Authentium COMMAND Antivirus

 

Computer Associates eTrust Antivirus 7.1

 

Computer Associates Vet Anti-Virus

 

Cat Quick Heal X-Gen

 

* Eset NOD32 Antivirus System

 

FRISK F-Prot Antivirus

 

F-Secure Anti-Virus

 

* G DATA AntiVirustKit

 

Grisoft AVG Anti-Virus Professional

 

H+BEDV AntiVir

 

* Kaspersky Anti-Virus

 

McAfee VirusScan

 

Norman Virus Control

 

* Norton AntiVirus

 

Sophos Anti-Virus

 

Trend Micro PC-cillin

 

VirusBuster

 

* Denotes programs which earned 100% in every single test.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
http://vahvel.net/showthread.php?p=402136#post402136

 

Siit teemast tuleb välja et parim Avira.

 

Ise kasutan Nod32, kurta ei saa.

 

Jh, ma kasutan ka Nod32.


[sIGPIC][/sIGPIC]

msn: [email:oqhfx5dk]kana.kukk@hotmail.com[/email:oqhfx5dk]

http://www.rick-rolld.com ♥ :ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Minu eelistus on BitDefender-olen rahul sellega(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.