Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer:Biiver

Soovitatud postitused

[email:1nn088qa]ahvli@hotmail.com[/email:1nn088qa] says:

Kirjuta et " Olen biiver "

[email:1nn088qa]vahvli@hotmail.com[/email:1nn088qa] says:

vms ..

PM-is mulle.

Asi siis selles et müüsin accounti,saime kokkuleppele et ma annan pw pbin ja recid talle siis saadab raha.Nii kui ära andsin blokkis ära mu.Endal on 42 TEHINGUT, nii et rahvast teadke et olgu või 142 on samamoodi inimene naq 0 tehing.

Biiver on ta kasutajanimi,olge valvad selle kuke eest ;D Proovin siis acci tagasi saada.Ciao ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

PANE PILDID ÜLES MSNI CONVERSATIONIST. Kui pilte ei tule, ei saa me midagi ette võtta.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ahvli@hotmail.com says:

Kirjuta et " Olen biiver "

vahvli@hotmail.com says:

vms ..

PM-is mulle.

Asi siis selles et müüsin accounti,saime kokkuleppele et ma annan pw pbin ja recid talle siis saadab raha.Nii kui ära andsin blokkis ära mu.Endal on 42 TEHINGUT, nii et rahvast teadke et olgu või 142 on samamoodi inimene naq 0 tehing.

Biiver on ta kasutajanimi,olge valvad selle kuke eest ;D Proovin siis acci tagasi saada.Ciao ;)

Veits failed oled poja.

ÕIGE BIIVERI MSN ON [email:380an8f5]Biiver@windowslive.com[/email:380an8f5]


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Uploadi kõik pildid:

http://www.tinypic.com -i üles. Siit võib veel midagi tulla.'

SEDA TEEMAT KINNI EI PANE.!


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis panen küll kinni, sada korda juba öeldud, et olgu pildid üles pandud, mingeid pilte pole tulnud järelikult lukku.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
4trj45.jpg

"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Fail Little G. Busted sa ise oled see vahvli ju. Miks peaks biiver ise kirjutama et KIRJUTA et Olen Biiver. ja siis sulle pmi saatma? Pigem sina kui vahvli kirjutasid, et kirjuta, et olen biiver ja biiver kopis teksti ja saatis sulle pmi.

 

 

või sa oledki vahvli? seljuhul on sinule palju pretensioone olnud ju. et sa scammer.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vaatame mida on biiveril öelda.

 

All spamm will be warned and delited.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Irv , endal polnud neid pitlegi accist ja nüüd väidad et hakkasid müüma ja " Biiver " lasi üle sind ?

 

OMG! Biiver scämmiks raudselt pikselid sinult kui ise müüb 126m või plju tal oligi :D:D:D

 

Minuteada on ka biiveril teine msn, mitte see mis sina väidad..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
TRA MUL ON TA PM KA

[email:3rvjuht2]vahvli@hotmail.com[/email:3rvjuht2] MSN,

Kui ei usu addi mind n2itan PM pilti

Ja see [email:3rvjuht2]vahvli@hotmail.com[/email:3rvjuht2] on SINU MSN IRW

 

Irw mida sa ajad. Sa ise tahtsid ennem mult ühe Saradomin Seti osta. Aga ütlesid sul atm 50eek ja et homme ostad vms. Irw

 

Mingi laksust ütleb et scammisin kasutaja. Irw....

Ta lubas minult homme osta 1 saradomin seti haha

 

Fail Little G. Busted sa ise oled see vahvli ju. Miks peaks biiver ise kirjutama et KIRJUTA et Olen Biiver. ja siis sulle pmi saatma? Pigem sina kui vahvli kirjutasid, et kirjuta, et olen biiver ja biiver kopis teksti ja saatis sulle pmi.

 

 

või sa oledki vahvli? seljuhul on sinule palju pretensioone olnud ju. et sa scammer.

 

Ta tahtis et ma Pmiksin talle, seda ma ka tegin. Kopisin msnist tema teksti ja saatsin Pmi. Pole ühtegi tehingut temaga teinud :D

 

 

TEGIN PILDI VESTLUSEST. MA pole kedagi scamminud :D

 

iorwloploloreroroxj9.png

w816.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tra mida vittu sa ajad ? Putsi arvad et hakkan siin niisama lolli m2ngimda m*nn ?

Küsi shadowcatilt,saatsin talle PM-i ,nii et ära aja paska siin.

T*ra mida sa biiver valetad ? ma ei ole sinuga mingit diili teinud kukk,tõesta siis et tahtsin sult midagi osta,Kuradi pede raisk.T*ra saaks su päriselus kätte lõõks hambad kurku,Naqnii saan teada kus sa elad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tra mida vittu sa ajad ? Putsi arvad et hakkan siin niisama lolli m2ngimda m*nn ?

Küsi shadowcatilt,saatsin talle PM-i ,nii et ära aja paska siin.

T*ra mida sa biiver valetad ? ma ei ole sinuga mingit diili teinud kukk,tõesta siis et tahtsin sult midagi osta,Kuradi pede raisk.T*ra saaks su päriselus kätte lõõks hambad kurku,Naqnii saan teada kus sa elad.

 

Tule kohale Järva-Jaani Järvamaa. Jään ootama. :D Sa said mingilt teiselt tüübilt üle raudselt :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

OLGE KÕIK VAIT JA KUULAKE!

 

See [email:6iamtqhc]vahvli@hotmail.com[/email:6iamtqhc] on kaval scammer ja ma räägin mida ta teeb kuna ta tegi sama minuga.

 

Ta räägib alguses 1 inimesega et tahab osta/müüa või mida iganes.

Siis enne/kui asi läheb PMini siis ta räägib teise inimesega kellega tahab samat asja teha. Lõppuks siis ta laseb teisel inimesel kellega ta tehingut teeb saata PM esimesele ja vastupidi ka. Siis arvavad et ongi sama inimene. Mõlemad usuvad ja hakkavad tehingut tegema.

Siis ta laseb mõlema/ühe üle ning nad hakkavad üksteist süüdistama kuigi nad ei ole kohtunudgi/tehingut varem teinud.

 

Mina peaaegu langesin selle ohvriks.

 

Praegu on sellised asjalood et MSN nimega [email:6iamtqhc]vahvli@hotmail.com[/email:6iamtqhc] ei tohi ÜHTEGI TEHINGUT TEHA! Isegi kui ta annab ette , MITTE ÜHTEGI!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
OLGE KÕIK VAIT JA KUULAKE!

 

See [email:38wjwoha]vahvli@hotmail.com[/email:38wjwoha] on kaval scammer ja ma räägin mida ta teeb kuna ta tegi sama minuga.

 

Ta räägib alguses 1 inimesega et tahab osta/müüa või mida iganes.

Siis enne/kui asi läheb PMini siis ta räägib teise inimesega kellega tahab samat asja teha. Lõppuks siis ta laseb teisel inimesel kellega ta tehingut teeb saata PM esimesele ja vastupidi ka. Siis arvavad et ongi sama inimene. Mõlemad usuvad ja hakkavad tehingut tegema.

Siis ta laseb mõlema/ühe üle ning nad hakkavad üksteist süüdistama kuigi nad ei ole kohtunudgi/tehingut varem teinud.

 

Mina peaaegu langesin selle ohvriks.

 

Praegu on sellised asjalood et MSN nimega [email:38wjwoha]vahvli@hotmail.com[/email:38wjwoha] ei tohi ÜHTEGI TEHINGUT TEHA! Isegi kui ta annab ette , MITTE ÜHTEGI!

 

Kahtlustasin ise ka juba sellist asja. Aga jah, mina selle asjaga seotud ei ole. Nii et Little G palun ära mind süüdista.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Irw Little G .. Tal oli isegi Tõestus ....Enne pese silmad puhtaks ...


Ibloosmurf.png

eSmurfie.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sorry kui sina pole,aga selle ahvi saan ma k2tte kes seda teeb.

Ja nahhui need teised kuked siin esinevad kui nad midagi ei tea.

irw kerge peapõrutus sul v6i ja?

ise pole ülegi saanud lihtsalt läks sitasti ja toodi nähtavale tõde siis oli kohe kitsas käes ja pidi hakkama ropendama ja taguma kõiki vendasid IRL in URL :D


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
irw kerge peapõrutus sul v6i ja?

ise pole ülegi saanud lihtsalt läks sitasti ja toodi nähtavale tõde siis oli kohe kitsas käes ja pidi hakkama ropendama ja taguma kõiki vendasid IRL in URL :D

 

Ära süüdista teda ... Ta ei teadnud et see tüüp sellist asja , kas sina ka ei vabandaks kui sa ei teadnud sellest?


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.