Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer: Jantz

Soovitatud postitused

teema siis oli järgnev müüsin Pin'i talle, antsin ette. Kohe aktiveerida ei saanud kuna rs'is toimus mingi uuendamine memberiks tegemise kohapealt ja see nö. " teenus " oli maas üle tunni aja. Lõpuks sai pin aktiveeritud kõik oli õige ja nüüd jäi saada minul oma raha. Aga näe imet seda ei ole :) Ning msnis on offline. :huh:

Eks igaüks teeb omad järeldused!

 

 

 

 

33308299mi1.png

 

83359975tp1.png

 

46882986av4.png

 

56236601qb9.png

 

70756922pf3.png

 

 

(NB! vahelt osa juttu puudu kuna see ebaoluline ning ei aita kaasa millelegi)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Siiski, oleksid võinud selle lõpu osa ka panna. Kuna sealt lõpust jäi palju rääkimata.

Et. UPI NEEd KA.[Mis lõpus rääkis]


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

vabandust aga panin msni akna kinni juba. Lõpus ei olnud tal midagi öelda, ootas kuni ta "Sõber" msni tuleb sest tema pidi kandma raha. :)

 

 

Kui nendest piltidest, ei piisa siis võin vabalt lisada ka panga pildi tõestamaks, et mingit raha pole minule tulnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma küsisin ka kas tahad osta, siis läks mingi 10 min aega ja äkki ütles et ei taha, et seal mingi valge aken ees, aga tegelt oli vist see et uuris kes olen jne. Mul oli temast rohkem tehinguid ja ta oleks pidanud ette käima.


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma arvasin ka et tüüp scammer, kui tahtsin temaga acci shareda siis ta tles ka ei ( ma ka viljandimaalt ) . ju tüüp tahtis et ma normaalsed lvlid teeksin ja siis oleks naha üle kõrvade tõmmanud , aga kuna ka mina viljandimaalt , siis oleks sita üle otsinud ;)


501f2a549d18441.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma arvasin ka et tüüp scammer, kui tahtsin temaga acci shareda siis ta tles ka ei ( ma ka viljandimaalt ) . ju tüüp tahtis et ma normaalsed lvlid teeksin ja siis oleks naha üle kõrvade tõmmanud , aga kuna ka mina viljandimaalt , siis oleks sita üle otsinud ;)

 

ah ära seleta loxx=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ja miks ta banned ei ole juba :huh:?

Proof olemas..Mõtelge ise natuke, kas keegi teeks teema niisama?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Palun otsi msn historist teine pool tekstist ka üles.

 


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ega sina ainukene pole :S ma sain kah 400.- scammed ja siis 1pin


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõik siin ajavad et ta hull scammer...mind üle igatahes ei lasknud pin iga.ja pange proofid kui targemat teha pole xD


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jantz scammis mult 525.- . Ma maksin talle ära, siis pidi ta ära minema. Järgmine päev ütles annab ära, aga sõber mängib tema kasutajaga ja ta ei saa kontakti. Järgmine päev(täna) ütles, et sõber scammis kasutaja ära ja maksab raha tagasi. Võibolla maksab ära. Õnneks ma sain juba politseiga rääkida ja on võibolla suurem võimalus nüüd raha tagasi saada. Ta sõber(kellele ma raha kandsin) ütles, et ta on enne ka nii raha välja petnud inimestelt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

[email:2dzxrgbw]rs-sell@hotmail.com[/email:2dzxrgbw] on ennegi süüdistatud scammimises , vb 1kord oli vist mingi proof aga mitte piisav. Bannige ta juba ära...


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.