Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Probleem arvutiga..

Küsimus

Mnjaa..

 

Probleem siuke , et sain teisele arvutile uue kõvaketta , windowsi lasin peale

 

ühendasin kõik

 

korralikult ära, aga ekraan jääb mustaks , siis avastasin , et graafika kaart

 

oli lahti..

 

Panin graafika kaardi kinni, pilt tuli ja arvasi, et kõik töötas..

 

Kohe kui käima paneb viskab ette koha kus arvuti kontrollib memoryt vms..

 

Memory test on tehtud, peale seda tuleb väike kiri , mis pole tähtis , ja peale

 

seda tulab 3 kirja , nendele ei saa pointile pihta, kuigi windows , ja kõik -

 

asjad

 

olemas (ühendatud)

 

 

1.Primary master hard drive fail

2.Secondary slave hard disk fail

3.Floppy disk(s) fail (40)

 

:ty


sig1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

7 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Kontrolli oma ühendused ära mis lähevad kõvakettale.

 

Sul on ühendused kas lahti või halvasti ühendatud.

Halvimal juhul on Toiteblokkis ühenduskoht lahti/katkine


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Mnjaa Mõlemad Failisite , sain teada mis viga, samalajal kui lasin kõvakettale windowsi peale läksid

 

teise emaplaadi driverid , sest lasin sinna windowsi teiselt arvutilt. , ja minu emaplaat ei loe seda välja.


sig1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Miks sa ei öelnud et see sul windowsil ütles ennem seda -.-

Arvasin et sa räägid CMOS-ist


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

No igatahes kui veel korda ei saa, võta arvutist vool välja, pane kõik juhtmed ilusti külge ja siis tee CMOS Reseti (emaplaadi peal on üks ringikujuline patarei, võta see mingi viieks minutiks välja ja pane tagasi sisse), kui see tehtud siis mine BIOSisse ja seadista kõvakettad ilusti ära.

Teema kohta veel seda, et ära jummala eest lase arvuti juppidel niimoodi minna, et oleks mingi võimalus et midagi tuleb lahti, see võib sul midagi täiesti perse keerata või lühisesse ajada (ma arvan :D). Endal mingid kõvaketta kaablid läksid arvutivendi vastu ja see jäi mingiks ajaks seisma kui ma kodust ära olin, õnneks arvuti ei teinud midagi ja mul on väga hea jahe süsteem nii et mingeid kahjustusi ei tulnud, aga jah ole ettevaatlik selliste asjadega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
No igatahes kui veel korda ei saa, võta arvutist vool välja, pane kõik juhtmed ilusti külge ja siis tee CMOS Reseti (emaplaadi peal on üks ringikujuline patarei, võta see mingi viieks minutiks välja ja pane tagasi sisse), kui see tehtud siis mine BIOSisse ja seadista kõvakettad ilusti ära.

Teema kohta veel seda, et ära jummala eest lase arvuti juppidel niimoodi minna, et oleks mingi võimalus et midagi tuleb lahti, see võib sul midagi täiesti perse keerata või lühisesse ajada (ma arvan :D). Endal mingid kõvaketta kaablid läksid arvutivendi vastu ja see jäi mingiks ajaks seisma kui ma kodust ära olin, õnneks arvuti ei teinud midagi ja mul on väga hea jahe süsteem nii et mingeid kahjustusi ei tulnud, aga jah ole ettevaatlik selliste asjadega.

 

CMOS Resetimiseks on igal emaplaadil eraldi Jumper ...:uni:

 

Ning kuidas saab midagi lahti tulla? Asjad ei tööta tavalielt õieti kui on VÄGA halvasti ühendatud et see kukkub vääja =/


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.