Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Msn?

Küsimus

Tervist Targad.

 

Et mul siis selline probleem, et mul arvuti(uus) lakkas töötamast ja vanaga saab veel kuidagi hakkama aga ma pidin uue windowsi peale panema aga nüüd ei lase mul msn-i peale panna ning ytleb, et mul on vanem windows xp... Uuendusi tegin aga ei aidanud. Kas kuidagi saaks mingi vanema msni peale panna?(muidu ei saa, sest ta ei lase vanu msn-e peale panna)

 

Abi on igatepidi kasulik.

 

Vanarahvas teadis rääkida, et kes küsib ja uurib see leiab ja talle vastatakse.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

6 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Saaksid errori pildist teha?

 

Proovi installida Windows installeri uusim versioon ja Framework V.2 peale.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

`

 

Kuna ma pole eriline spets arvuti alal ja oskan väheseid asju ma loodan, et siis pole väga kohatu küsida, et mida need 2 asja teevad.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
`

 

Kuna ma pole eriline spets arvuti alal ja oskan väheseid asju ma loodan, et siis pole väga kohatu küsida, et mida need 2 asja teevad.

 

Ei ole midagi viga. Õpitaksegi siis.

 

Pmst Windows installer on sellejaoks et mõnedel installeritel on Selline Engine mis on uuematel windows installeritel olemas aga mitte vanematel. See loeb ka MSN.

 

Net framework on koodidekogus millega käivitab asju , ning on ka natuke virtuaalne Masin.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.