Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vibupure11 - SCAMMER!!

Soovitatud postitused

Nii, asi algas sellega, et tegin endale rune millide müügi-teema, mida vibupure11 ilmselt vaatas. Saatis mulle PM-i, et ostab 16M. MSN-is hakkasime sel teemal vestlema ja jõudsin kokkuleppele, et mina annan ette ja annan sara setid 2 kaupa ja pärast seda kui 2 seti käes kannab raha üle ja siis annan ülejäänud 2 seti ning ta kannab nende eest raha. 4 seti = 16M ja müüsin 25ea set. Andsin talle 2 seti ära, kuid viimase sara setiga ütles ta, et sai surma ja maksab kinni seti. Siis tahtis 3.seti ka saada, et oleks kokku 2 seti tal (1 kaotas ära). No ma nõustusin ja andsin selle ka. 3 seti hinna pidi üle kandma ehk siis 300.- eek ning seda juba eelmine reede. Siiamaani pole raha kätte saanud ja kahtlustan, et asi oli nii, et ta ei surnud vahepeal ära ja valetas selleks, et rohkem set-e saada. Suht kindlalt oligi nii. Sel juhul sai ta kokku 12M. Kuna tegemist oli alles mu 1.müümisega ja bh-s ei olnud eriti palju käinud, siis usaldasin teda liiga palju ja pilte ma ei teinud. Tagantjärele käitusin suht lollisti, aga see on vaid tagantjärele tarkus. Igatahes, kindlasti ärge temaga vahetage, sest tegu on scammeriga. Kui vahetate siis laske tingimata tal ette anda!:ninja:

 

Andmed temast:

 

Vahvel.net kasutaja: Vibupure11

MSN: [email:2rkxlcnv]maturimmel@hotmail.com[/email:2rkxlcnv]

Runescape acci nimi: 1night111

 

Noh, 1 pildi tegin siiski ka, et kasvõi midagi tõestada:

 

http://img148.imageshack.us/img148/7489/scammer1gk8.png


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ta suht tuntud vana scammer.

 

Banige ta juba ära ...........


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Banned, Closed.

~ShadowCat.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.