Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Carl - pimpevend@hotmail.com

Soovitatud postitused

VIP

fteh50.png

 

(Lasin musta värviga üle et ei annaks oma nime ja kontot igale matsile)

Nii, ütles et kandis 800 eek,andsin talle 5 pinni, ja ütlesin 5 pinni siis kui raha kohal. Kuid seda raha polegi tulnud. Mitmele inimesele ta samatmoodi teinud, ja mina kergeusklik läksin asjaga kaasa, sain scammi.

 

Igatahes mul pole aega msni jutte siia ülesse tirida, kuid poiss ma luban sulle, ma otsin sind ülesse.

 

AITÄH !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

heh saime samamoodi üle vaata isegi see makse nr on 10. sama ja ülemised lingid ka.

http://img219.imageshack.us/img219/8880/231108il7.png

 

Täna tuli msni:

Qozk^^ | Rannu/ See inimene peab vääga eriline olema kes sinust aru saab!!! says:

jou kuule sa lähed võmmi vist juu

Qozk^^ | Rannu/ See inimene peab vääga eriline olema kes sinust aru saab!!! says:

pettuse eest.

- Carl ;p says:

lol

- Carl ;p says:

pettuse eest

- Carl ;p says:

mida iganes

Qozk^^ | Rannu/ See inimene peab vääga eriline olema kes sinust aru saab!!! says:

mhm tokumendi võltsimine jne..

- Carl ;p says:

pole võlts by the way

Qozk^^ | Rannu/ See inimene peab vääga eriline olema kes sinust aru saab!!! says:

sa tegin ühele veel scammi.

Qozk^^ | Rannu/ See inimene peab vääga eriline olema kes sinust aru saab!!! says:

on juu

- Carl ;p says:

tulin just ühispangast isaga

Qozk^^ | Rannu/ See inimene peab vääga eriline olema kes sinust aru saab!!! says:

ega ma loll pole

Qozk^^ | Rannu/ See inimene peab vääga eriline olema kes sinust aru saab!!! says:

t*ra ära hakka ajama

- Carl ;p says:

mingi tartu kutt foorumis helistas panka et ma tegelen pettustega

- Carl ;p says:

ime lahti kui ei soovi rääkida siis block

Qozk^^ | Rannu/ See inimene peab vääga eriline olema kes sinust aru saab!!! says:

kus siis 1000.- siis on?

 

- Carl ;p says:

mis 1000?

Qozk^^ | Rannu/ See inimene peab vääga eriline olema kes sinust aru saab!!! says:

mis 1000.-?

Qozk^^ | Rannu/ See inimene peab vääga eriline olema kes sinust aru saab!!! says:

ma müüsin sulle eesti mihkli ei mäleta

Qozk^^ | Rannu/ See inimene peab vääga eriline olema kes sinust aru saab!!! says:

kus raha on sss??

 

Qozk^^ | Rannu/ See inimene peab vääga eriline olema kes sinust aru saab!!! says:

pole siiani sittagi

Qozk^^ | Rannu/ See inimene peab vääga eriline olema kes sinust aru saab!!! says:

sa ei suuda ennast välja vabandada kuna see makse pilt mis sa saatsin on võlts

Qozk^^ | Rannu/ See inimene peab vääga eriline olema kes sinust aru saab!!! says:

puuduvad nurgast kellaajad ja siis kiri mis peaks olema

- Carl ;p says:

NO DAVAJ SAID ÜLE AGA TNX FOR FULL INFO KASUTAJA SAMAHÖSTI KUI BANNED!

Qozk^^ | Rannu/ See inimene peab vääga eriline olema kes sinust aru saab!!! says:

vaatasin järgi

- Carl ;p says:

TEEN KASUTAJALE PERM BANN KOODMISE EEST

ET GL SELING

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mingi Traktorist tahtis minuga täna acci vahetada. Olen kuulnud ,et pidi Carl olema. Ei vahetanud kuna ei jää kergelt uskuma. Kuid myss:P 5 pinni pärast otsid ülesse? nati kalliks ei lähe otsimine?:D ja niigi pinnid saate ise ka tasuta ju:) lasete välismaalasi üle:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mingi Traktorist tahtis minuga täna acci vahetada. Olen kuulnud ,et pidi Carl olema. Ei vahetanud kuna ei jää kergelt uskuma. Kuid myss:P 5 pinni pärast otsid ülesse? nati kalliks ei lähe otsimine?:D ja niigi pinnid saate ise ka tasuta ju:) lasete välismaalasi üle:D

1) neid on sitax raske saada.

2) Carl ehk traktorist ei scämmi see vend on õige. aga Fooruminimi carl scämmib ehk [email:2y7k4a59]pimpvend@hotmail.com[/email:2y7k4a59]

 

heh saime samamoodi üle vaata isegi see makse nr on 10. sama ja ülemised lingid ka.

http://img219.imageshack.us/img219/8880/231108il7.png

 

Täna tuli msni:

Qozk^^ | Rannu/ See inimene peab vääga eriline olema kes sinust aru saab!!! says:

jou kuule sa lähed võmmi vist juu

Qozk^^ | Rannu/ See inimene peab vääga eriline olema kes sinust aru saab!!! says:

pettuse eest.

- Carl ;p says:

lol

- Carl ;p says:

pettuse eest

- Carl ;p says:

mida iganes

Qozk^^ | Rannu/ See inimene peab vääga eriline olema kes sinust aru saab!!! says:

mhm tokumendi võltsimine jne..

- Carl ;p says:

pole võlts by the way

Qozk^^ | Rannu/ See inimene peab vääga eriline olema kes sinust aru saab!!! says:

sa tegin ühele veel scammi.

Qozk^^ | Rannu/ See inimene peab vääga eriline olema kes sinust aru saab!!! says:

on juu

- Carl ;p says:

tulin just ühispangast isaga

Qozk^^ | Rannu/ See inimene peab vääga eriline olema kes sinust aru saab!!! says:

ega ma loll pole

Qozk^^ | Rannu/ See inimene peab vääga eriline olema kes sinust aru saab!!! says:

t*ra ära hakka ajama

- Carl ;p says:

mingi tartu kutt foorumis helistas panka et ma tegelen pettustega

- Carl ;p says:

ime lahti kui ei soovi rääkida siis block

Qozk^^ | Rannu/ See inimene peab vääga eriline olema kes sinust aru saab!!! says:

kus siis 1000.- siis on?

 

- Carl ;p says:

mis 1000?

Qozk^^ | Rannu/ See inimene peab vääga eriline olema kes sinust aru saab!!! says:

mis 1000.-?

Qozk^^ | Rannu/ See inimene peab vääga eriline olema kes sinust aru saab!!! says:

ma müüsin sulle eesti mihkli ei mäleta

Qozk^^ | Rannu/ See inimene peab vääga eriline olema kes sinust aru saab!!! says:

kus raha on sss??

 

Qozk^^ | Rannu/ See inimene peab vääga eriline olema kes sinust aru saab!!! says:

pole siiani sittagi

Qozk^^ | Rannu/ See inimene peab vääga eriline olema kes sinust aru saab!!! says:

sa ei suuda ennast välja vabandada kuna see makse pilt mis sa saatsin on võlts

Qozk^^ | Rannu/ See inimene peab vääga eriline olema kes sinust aru saab!!! says:

puuduvad nurgast kellaajad ja siis kiri mis peaks olema

- Carl ;p says:

NO DAVAJ SAID ÜLE AGA TNX FOR FULL INFO KASUTAJA SAMAHÖSTI KUI BANNED!

Qozk^^ | Rannu/ See inimene peab vääga eriline olema kes sinust aru saab!!! says:

vaatasin järgi

- Carl ;p says:

TEEN KASUTAJALE PERM BANN KOODMISE EEST

ET GL SELING

Ment ei tegele selliste asjadega.

siit foorumist on käidud isegi mitmekesi yhe vennavastu mendis , mingi summa oli yle 2k vist kokku , ja ment ytles et see pole meie teela.

ja rsi acc'sid myya ega osta ei tohi. sellepärast ka ytleb seda


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Igatahes, hetkel ta ipd asjad teada, kordinaadid teada nüüd jääb vaid üle talle külla minna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Igatahes, hetkel ta ipd asjad teada, kordinaadid teada nüüd jääb vaid üle talle külla minna.

sa vist nalja ei tee kui yle lastakse ma vaatan ,


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No jah.. Mul oleks endal arvatavasti pohui kui lastakse pinnid üle. Olen ise ka tegelenud selle värgiga.. Pinne tglt kerge saada. Sa ei pea maksma midagi. tasuta saad. Aga jah:) Kui peksa annad carlile siis ära näkku löö:D annab menti ja saad ise trahvi:P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sa vist nalja ei tee kui yle lastakse ma vaatan ,

 

Mina ka ei tee. Minul on inimesega Kristjan Läll -ga selline vihavaen et kõik tema asjad mida ta proovib internetis müüa/osta või mida iganes. Siis ma peatan teda.

 

Tuntuid liikmeid pole mõtet scammida, Võid ise kahju saada


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Myss...ma eriti ei usu, et julged minna ukse taha..kuna siin foorumis vääga paljud lubanud, kuid ei tea kedagi, kes oleks käinud XD


Watch your thoughts, for they become words. Choose your words, for they become actions. Understand your actions, for they become habits. Study your habits, for they will become your character. Develop your character, for it becomes your destiny.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Myss...ma eriti ei usu, et julged minna ukse taha..kuna siin foorumis vääga paljud lubanud, kuid ei tea kedagi, kes oleks käinud XD

 

Arva mida tahad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mult lasti 1000.-

aam täna tahtis 1 steami osta ja siis nagu ütles mulle et ma scammer et scammisin [email:1pwv291b]pimpevend@hotmail.com[/email:1pwv291b] :D tglt oli juu vastupidi xd

ja siis hakkas see mind sõimama ja pani blocki..:S

 

oli mõtet vana asja üles pumbata ? saad warni selle eest jorss

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
btw myss kuda on said ta kätte :)?

 

ehk avaldad asukoha mby tean aitan ;)

 

btw ma tean [email:2dx8f2cc]pimpvend@hotmail.com[/email:2dx8f2cc] irl ta pole carl :D ta mu naaber :D ma arvan et te ei saa teda kätte :D

 

Selle eest saab warni?

 

:O

 

Tra saa aru pärdik stfu ..

 

Krt mine emo'tse nurgas.

 

Loe reegleid ja tule postitama ennem.

 

:ty

 

MINE WITTU PIIDER ma pole emo ma olen pigem NN räppar , fireg0d sa mine putsi russ kao venemaale tagasi urood

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
poiss sa tegid just väga vale lükke ;) su ip on teada su asu koht sama kiirelt ja su naabrit pole vist vaja kaugelt otsida vms :%

syga tyra , ega sa nyyd sellepärast ei l2he molli andma et siin foorumis on äge ?

ta on ka minunaaber.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Munnike sa võiks oma mokka kinni hoida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina ka ei tee. Minul on inimesega Kristjan Läll -ga selline vihavaen et kõik tema asjad mida ta proovib internetis müüa/osta või mida iganes. Siis ma peatan teda.

 

Tuntuid liikmeid pole mõtet scammida, Võid ise kahju saada

 

:D:D:D:D:D, sa oled kõva tuntud tüüp ka, äratõusnud tattnokk

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
:D:D:D:D:D, sa oled kõva tuntud tüüp ka, äratõusnud tattnokk

 

Kas sul ei ole MIDAGI TARGEMAT ÖELDA!?

Vaata ise kes siin tattnokk on kes scammib inimesi ja teeb aina uusi kasutajaid!

 

OT: Ban sai , aga ei piisa ... Nad tulevad alati tagasi ...


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Saatsin politseiametisse kirja seoses sellega, et kui ostetakse runescape raha ja kontoülekande pilt on võltsitud ja raha üle ei tule. Vaatame mis vastu tuleb.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.