Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Junior Eurovision Song Contest 2008 võitja selgus!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tänavuse Küprosel korraldatud Juuniorite Eurovisioni 6. lauluvõistluse võitis Gruusia lasteansambel Bzikebi lauluga "Bzzz...", mis kogus 154 punkti. Eesti pole veel sel üritusel kordagi osalenud.

 

Võitja : http://www.youtube.com/watch?v=bDC47f5VXT4

 

Eile õhtul Spyros Kyprianou Athletic Centre'is toimunud finaalkontserdil esines ka külalisesineja Dima Bilan, kes võitis Belgradis toimunud 53. Eurovisioni lauluvõistluse, vahendab esctoday.com.

 

Laste lauluvõistlusel oli esindatud 15 riiki, millest meile lähimad olid Venemaa ja Leedu.

 

Teisele kohale jäi Ukraina, kolmandaks tuli Leedu.

 

Juuniorite Eurovisioni lauluvõistlus on laste Eurovisiooni lauluvõistlus, mida korraldab Euroopa Ringhäälingute Liit (EBU). Esimene laste lauluvõistlus toimus 2003. aastal Kopenhaagenis. Võitjaks oli Horvaatia.

 

 

Eile vaatasin seda RTR Planeta kanalil,väga mega show oli.Oleks hea kui Eesti paneks hetkel kõrvale Eurovisiooni ja prooviks Laste eurovisiooni,muidu meeldis endale see laul mis sai 5enda koha :

 

 

Allikas : http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=305490

 

http://www.junioreurovision.tv

 

Vb vale teema aga liigutage.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jumala haige laul:S Elu lihtne laulda mingi bzz bzz bzz or sumthin like that.1p neile-


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma kah kuulen sellest esimest korda.


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jamh ma pole voitjaga rahul,meeldis aint leedu makedoonia ja valgevene

 

lmao

 

puke pls .

 

ma ei saa ikka aru , sinust , kas sa oled venelane vms ? mis nende mõte on ja avatar ka mingi poisi pilt

keegi vist ei teagi junior eurovisioni siit , isegi mina

 

ma ei tea ...

 

Miks kohe keegi ei tea nuh,te arutate ju eurolaulu,arutame ka selle

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miks keegi ei tea? Mina tean küll! Vaatasin algusest lõpuni :). Mulle meeldis, aga võitjast võin ka öelda ei mitte kõige parem vist oli, kuid eurovisionil tihti niisugused laulud võidavad. Aga teised mulle meeldisid, näiteks makedoonia, valgevene, ja teised mulle väga meeldisid :music: :y: . Miks Eesti ei olale? Võib olla meil keegi ei saa kirjutada laulu, mis võidab seal?:?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
lmao

 

puke pls .

 

ma ei saa ikka aru , sinust , kas sa oled venelane vms ? mis nende mõte on ja avatar ka mingi poisi pilt

keegi vist ei teagi junior eurovisioni siit , isegi mina

 

ma ei tea ...

 

 

Hahah, ei see on kahtlane tüüp küll, kuulab laste ( vist ) Eurovisiooni. VANT vist ka, sest tal oli selle koha pealt suu kinni :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täiesti jama ..:D


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas lapsed siis ei ole meie lillekesed ja meie tulevik? Kas nende laulud ei kinki teistele naeratusi? :):-) Võin mõelda, et kui seal keegi Eestist ka osaleks, siis te vaataksite, lihtsalt huvi pärast, eriti kui see esineja oleks teile tuttav. Ja Erinevalt tavalisest Eurovisionst seal veel ei ole kõik poliitikaga seotud... Lapsi peab ju kiitust avaldama ja tunnustama ("encourage"). :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kas lapsed siis ei ole meie lillekesed ja meie tulevik? Kas nende laulud ei kinki teistele naeratusi? :):-) Võin mõelda, et kui seal keegi Eestist ka osaleks, siis te vaataksite, lihtsalt huvi pärast, eriti kui see esineja oleks teile tuttav. Ja Erinevalt tavalisest Eurovisionst seal veel ei ole kõik poliitikaga seotud... Lapsi peab ju kiitust avaldama ja tunnustama ("encourage"). :)

 

Eestlastele on see konkurs tundmatu ,sest Eesti seal ei osale.

Eesti ei osale sellel konkursil sest ei ole nii palju raha,et korraldada neid Laste Eurovisiooni semifinaale Eestis jne,muidu oleks hea kui osaleks :D

Vabandage ,et tõstsin teema üles :)

Ootan kuni järgmine Laste Eurovisioon toimub Novembris Ukrainas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ISSAND JUMAL ! Kuidas see faking bzz vms sai võita ?

 

see lihtsalt .. NII MÕTTETU , ssly .

 

see teine vms oli palju parem .

 

btw, kui keegi seda bzzi ei näe siis siit saate vaadata :YouTube - Junior Eurovision 2009 Georgia Winner Bzikebi Bzz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

täitsa haige ju :D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aga palun, kes keelab teil nendest paremat lugu teha? :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Riks, keegi ilmselt ei keelagi aga jah ühtun enamuse arvamusega, et see on mõttetu. Mingid väikesed lapsed jörisevad mikkrisse.. Suht hull vaadata kohe. Junior eurovision.. Nothing personal Janek.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kas lapsed siis ei ole meie lillekesed ja meie tulevik? Kas nende laulud ei kinki teistele naeratusi? :):-) Võin mõelda, et kui seal keegi Eestist ka osaleks, siis te vaataksite, lihtsalt huvi pärast, eriti kui see esineja oleks teile tuttav. Ja Erinevalt tavalisest Eurovisionst seal veel ei ole kõik poliitikaga seotud... Lapsi peab ju kiitust avaldama ja tunnustama ("encourage"). :)

 

Riks, keegi ilmselt ei keelagi aga jah ühtun enamuse arvamusega, et see on mõttetu. Mingid väikesed lapsed jörisevad mikkrisse.. Suht hull vaadata kohe. Junior eurovision.. Nothing personal Janek.

 

Muidugi Gabriel,Sa oled meil nii suur poiss!

Igal endal enda muusika maitse :) Ega seal nii väiksed lapsed küll ei käi laulmas,seal üle poole kes meie vanused,ehk 14/15 aastased.

 

Igatahes 21 November algab Junior Eurovision 2009 :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

issand , vaatasin uuesti seda bzzi , nüüd leidsin parema video, nägin nende nägusi ja riietust .

 

1. Ostke välimus . Noh, ostke näod: D

2. Ostke riietus .

3. Otsige parem laul xD

 

btw , see vid mida ma vaatasin on siin : (HQ) http://www.youtube.com/watch?v=_-76Dqpv7BM&feature=PlayList&p=A4D4CA61B7415E9E&index=7

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
issand , vaatasin uuesti seda bzzi , nüüd leidsin parema video, nägin nende nägusi ja riietust .

 

1. Ostke välimus .

2. Ostke riietus .

3. Otsige parem laul xD

 

btw , see vid mida ma vaatasin on siin : (HQ) YouTube - [HQ]Georgia JESC 2008 Bzikebi-Bzzz(The winner!!!)[High Quality]

 

Ohh, jah. Ei oskagi kommenteerida.


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

LMFAO !

 

Miks ma alati sellist sitta leian ..

 

See peaks olema siis see esitus mis ei ole nagu seal laval vms .. lihtsalt vaadake :D siin nende nägusi näha sitaks hästi , kui näen seda nägu siis külmavärinad tulevad :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

TÄNA KELL 21.15 ON LASTE EUROVISIOON 2009, MIS TOIMUB UKRAINA PEALINNAS KIIEVIS - SPORDI LOSSIS.

 

Selle aasta laulud on väga head, soovitan vaadata,kuna Eestis kanalitel ei näideta siis kellel on Belarus TV saab näha, kui seda pole siis saab vaadata live internetis leheküljel Junior Eurovision Song Contest - Kyiv 2009 vajutades nupule watch mis on paremal pool või siis külastage seda lehte:

 

Belarus TV

 

Siin saab live belarus tv-d näha.

 

Loodan, et show on väga lahe täna!

 

Enda lemmikud on Belgia,Malta,Venemaa ja Rootsi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu lemmik oli Rootsi ja Mimmi Sanden - Du. (L)

 

Hea, et 6. koht vähemalt. :) Belgia oli oma refrääni pärast vast norm.

 

Toredad laulukesed olid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Selle aasta võitja siis : YouTube - eurovisionbelgium111's Channel

 

 

1. koht Holland YouTube - eurovisionbelgium111's Channel

 

2. koht Venemaa YouTube - Junior Eurovision 2009 Russia - Ekaterina Ryabova - Malenkiy Prints

 

3. koht Armeenia YouTube - eurovisionbelgium111's Channel

 

4. koht Belgia YouTube - eurovisionbelgium111's Channel

 

5. koht Ukraina YouTube - eurovisionbelgium111's Channel

 

 

Armeenial ja Venemaal on sama palju punkte, nii et nad jagavad teist kohta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.