Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kahtlane isik Carl.

Soovitatud postitused

VIP

Et siis olge ette vaatlikud temaga , ta ei käi kellegile ette , ta ei ole nõus MM kasutama . Kuidas saan taga deali teha kui mõningad on veel öelnud , et ta on neid ülelasknud! Olge ettevaatlikud , et mitte scammi saada!


Karupoeg.png

 

Msn: [email:1021yhjz]Karupoeg_Puh@hotmail.com[/email:1021yhjz]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tunnen kaasa sulle tõsiselt . smoke dat weed m now i remember , maybe i smoked some weed ?


OMGLOL.png

MSN : [email:ofxdw7mx]Pimpvend@hotmail.com[/email:ofxdw7mx]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

lol @ puh, ma olen carl, ma pole kellegile öelnud, et mm ei kasuta, siis üle ma pole kedagi pmslt lasknud, üks probleem oli, ette oleks käind 35+ tehingutele, vähematele osadele ka, aga nendele kellel pole mingeid probleeme olnud :)

 

sellejaoks ikka teemat ei teeks ju :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Miks sul siin vahvlis ültse 2 kasutajat? Mingi värdias oled ju.


Karupoeg.png

 

Msn: [email:1021yhjz]Karupoeg_Puh@hotmail.com[/email:1021yhjz]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

okei ära näkku löö plis


OMGLOL.png

MSN : [email:ofxdw7mx]Pimpvend@hotmail.com[/email:ofxdw7mx]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

see CARL wannabe mingi junn tuli ajama et ma mingi revo ja hakkas jama ajama et mul sama ip + display, aga jah, tunnen kaasa poisile kuna inimesed valivad msni poolt kaasa antud dislpayd:D aga jah, tahaks ka teada missugune nohik ta irl on

 

tal muidu 2 kasutajat ehk topelt id niiet adminnid chekkige ipsi :) tal 2 kasutajal siin sama msn

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
see CARL wannabe mingi junn tuli ajama et ma mingi revo ja hakkas jama ajama et mul sama ip + display, aga jah, tunnen kaasa poisile kuna inimesed valivad msni poolt kaasa antud dislpayd:D aga jah, tahaks ka teada missugune nohik ta irl on

 

tal muidu 2 kasutajat ehk topelt id niiet adminnid chekkige ipsi :) tal 2 kasutajal siin sama msn

 

tunnen kaasa et warni saad :)


OMGLOL.png

MSN : [email:ofxdw7mx]Pimpvend@hotmail.com[/email:ofxdw7mx]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
see CARL wannabe mingi junn tuli ajama et ma mingi revo ja hakkas jama ajama et mul sama ip + display, aga jah, tunnen kaasa poisile kuna inimesed valivad msni poolt kaasa antud dislpayd:D aga jah, tahaks ka teada missugune nohik ta irl on

 

tal muidu 2 kasutajat ehk topelt id niiet adminnid chekkige ipsi :) tal 2 kasutajal siin sama msn

 

Kaks kasutajat pole keelatud, kui need omavahel üksteisele kasulikes situatsioonides ei ole. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma küll scammi ei saanud ostsin täna 4 pinni käis ette ja kõik olid õiged


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma küll scammi ei saanud ostsin täna 4 pinni käis ette ja kõik olid õiged

 

tänan et minu poolt oled .


OMGLOL.png

MSN : [email:ofxdw7mx]Pimpvend@hotmail.com[/email:ofxdw7mx]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
see CARL wannabe mingi junn tuli ajama et ma mingi revo ja hakkas jama ajama et mul sama ip + display, aga jah, tunnen kaasa poisile kuna inimesed valivad msni poolt kaasa antud dislpayd:D aga jah, tahaks ka teada missugune nohik ta irl on

 

tal muidu 2 kasutajat ehk topelt id niiet adminnid chekkige ipsi :) tal 2 kasutajal siin sama msn

 

Usu mind, sa ei taha :D ta on 13 aastane emokas Valgast, näitas chatis pilti meile endast, peegli ees palja kõhuga tegi reidikaid :D mingi musinägu oli peas jnejne :D täis emo.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Usu mind, sa ei taha :D ta on 13 aastane emokas Valgast, näitas chatis pilti meile endast, peegli ees palja kõhuga tegi reidikaid :D mingi musinägu oli peas jnejne :D täis emo.

 

endast räägid ? ma elan võrus BY THE WAY ! ja olen 17 BY THE WAY , kiddo mine ime oma emalt veel piima rinnast , sul pole tarkus peas spammer. homme tuleb spam warnimine siin :) ootan seda mõnuga :P


OMGLOL.png

MSN : [email:ofxdw7mx]Pimpvend@hotmail.com[/email:ofxdw7mx]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks sul siin vahvlis ültse 2 kasutajat? Mingi värdias oled ju.

 

tra sa oled ise mingi värdjas vä? mult võtad võlgu ja said banned ja nüüd unbanned ja ma pole oma raha saanud ? maksa ära äkki ja kes unbannis sind -.-?

 

http://www.rs2eesti.com/showthread.php?t=25849

PROOF

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tra sa oled ise mingi värdjas vä? mult võtad võlgu ja said banned ja nüüd unbanned ja ma pole oma raha saanud ? maksa ära äkki ja kes unbannis sind -.-?

 

http://www.rs2eesti.com/showthread.php?t=25849

PROOF

 

ära löö palun :S


OMGLOL.png

MSN : [email:ofxdw7mx]Pimpvend@hotmail.com[/email:ofxdw7mx]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
endast räägid ? ma elan võrus BY THE WAY ! ja olen 17 BY THE WAY , kiddo mine ime oma emalt veel piima rinnast , sul pole tarkus peas spammer. homme tuleb spam warnimine siin :) ootan seda mõnuga :P

 

Palun ära valeta, Sa oled see sama carl kes sai Paynelt scammi kunagi, tegid annetuse, muutsid nick, isegi otsing andis sinu rs päevikuks Kasutaja Viinamarjad, mis tõestab et sa oled 13 aastane nolk valgast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Palun ära valeta, Sa oled see sama carl kes sai Paynelt scammi kunagi, tegid annetuse, muutsid nick, isegi otsing andis sinu rs päevikuks Kasutaja Viinamarjad, mis tõestab et sa oled 13 aastane nolk valgast.

 

eitea , kui tahad ma teen sulle pildi oma isikut tõendavast dokumendist ?


OMGLOL.png

MSN : [email:ofxdw7mx]Pimpvend@hotmail.com[/email:ofxdw7mx]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.