Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Carl = scammer

Soovitatud postitused

tahtis mulle rsgp müüa 2 sara setti 190.- saatsin talle raha ja vend ütles bh world 17 läksin sinna tüüp pani bloki peale , nujh tema signatuuri peal on ilus QUIT goodbye teile , scammer võttis oma viimased vanglasoovid kaasas siit saidilt GF Carl , mendis näeme tatikas.

 

njaa,ütleks niipalju et vaevalt keegi hakkab sellise asjaga mendis tegelema neil paremat teha:D but GL mõtlesin ise ka ostmisele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jah, ma hakkasin talle müüma, kuid mu arvutis on kas keylogger või midagi taolist, sest mu accid on läind, ma mõtllesin mida teha, plokkisin ta ära, kuid ma maksaksin selle esmaspäeval tagasi, sest nv raha üle ei tule, kuid ta ei taha nõustuda :S


OMGLOL.png

MSN : [email:ofxdw7mx]Pimpvend@hotmail.com[/email:ofxdw7mx]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jah


OMGLOL.png

MSN : [email:ofxdw7mx]Pimpvend@hotmail.com[/email:ofxdw7mx]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma carl, saime asja ära lahendatud nüüd jah ? :)

 

jah

wtf?

 

/keyloggeriga on accid scammitud aga müüd 200milli , ühes teises teemas tahad osta mille ja enda teemas pole sul müüa rohkem kui paar sara setti :D

Kahtlane :nose:


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tõsi , tahad kah paar mõffi savu vennas?


OMGLOL.png

MSN : [email:ofxdw7mx]Pimpvend@hotmail.com[/email:ofxdw7mx]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Huvitav, raha pidi laekuma täna, raha pole tulnud siiamaani, Oli siis see fake pilt ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma avastasin et ta võltsib pilti vaatasin pangast ise ka ja vaatasin sealt on kellaaeg jms kustutatud.

tegeleb pettusega järelikult ma teises arvutis õhtul panen pildi ka siia.

 

 

Tegemist on scammeriga kindalsti!

Mul tutvusringkonnas on ta veel scamminud neid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nb ! Mina olen õige selle kasutaja omanik, carli !

 

Kuid see kes selle kasutaja ostab / müüb / scammib or somthing, too on teine inimene, mina tolle parooli enam ei tea, niiet jah, lihtsalt ütlesin, et kui mingeid probleeme on siis minukaela ei tuleks ! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

WTF? Mul oli sama pilt ainult teise kontoga ja nimega, t*ra ma otsin selle venna ülesse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võltsimine see on, et seaduses on isegi paragrahv selle kohta kui ma ei eksi.

Teen homme / ülehomme pildid, annan menti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.