Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer ''kert94'' - Gert Lai vms .

Soovitatud postitused

Nii , oli meil diil , minu I Mezzik I cmb 68 , X o s a cmb 35 , See Ur Owned cmb 45 tema I 0mfg0z I cmb 103/109 vastu ..

 

Eile kella 19.00 paiku Gert hakkas rääkima ,et kas sa tahad seda acci osta , str 98 jne , ta ütles et müüb seda 400 eek , siis pakkusin neid kasutajaid kuna mul cashi polnud ( Mezzik , X o s a ja See Ur Owned ? , ta oli nõus , siis ütlesin esimesed passid jne ja praegused .. Siis ta andis oma acci passi ja essa passi , siis ütlesin et muudan passi ära ? Siis ta ütles ok , küsisin et kas deal done siis ? siis ta ütles jah ,kuigi ma ei usu et ma nende accide eest mis andsid 400 eek saaan ( diil oli ikkagist done ju ?! ) , täna hommikul ma kooli ei läinud .. Olen haige ja tahtsin wc 79 to 80 sellel accil teha ( eile juba alustasin tegemist ) , nii täna hommikul kell 8.35 vms käis ta siin foorumis ( kell 10 vms ma tõusin ) , läksin runescape ja vaatasin , invalid username or password , proovisin veel mitu korda ,aga ikka vale ( Ta ei andnud minu accide passe ka tagasi ).. Mõtlesin et ootan ta ära kuni msni tuleb ( Ta paraleelist ühe tüdruku sõnul oleks pidanud neil olema 4 tundi ehk lõppema 11.35 ) , kell on 19.49 ja ta pole siiamaani msni tulnud / või siis ma olen blocked temalt ..

 

Mõned pildid msnis tehtud ( Meie diilist , kella 19.35 paiku , ta pidi kell 20.00 trenni minema vms , aga ma tahtsin diili enne ära teha )

 

http://i38.tinypic.com/1z56g3l.jpg

http://i38.tinypic.com/znn905.jpg

 

Scammeri info :

 

Kool - Jüri Gümnaasium 7. klass

Elukoht - Jüri

Nimi - Gert Lai vms

Vanus - 13

MSN - [email:1efymi22]laigert@hotmail.com[/email:1efymi22]

 

Ta pole msni tulnud veel ( Esmaspäeval ilmselt räägin temaga koolis ja kui ta I 0mfg0z I'd tagasi ei anna räägin emale ja ta helistab Gert'i emale / isale vms )

 

Ja Gert , kui sa tahad , võin ma sulle mingi 150 eeku peale visata kasutajatele ( Sest sa vist jah ei saaks nende accide eest 400 eek , aga 250 peaks ikka saama ) , enivei tule msni ja räägime ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis koduleht ? Ja pmst , ta pole msni tulnud .. Kui ta laupäev ja pühapäev ei vasta vms , siis räägin temaga koolis , aga lihtsalt hoiatan teid ,et ta võib veel selle acciga scammida :S

 

Irw, tal oli mingi koduleht, kus ta lubas endale saata su rsn ja pw ning su accil pidid kõik skillid 99 minema vms :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Bann pls.


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ta tuli lõpuks sisse , sain oma accide passid tagasi ( Midagi muudetud jne ei ole ) , ta lihtsalt ei tahtnud vahetust teha , kuigi oli diili ära teinud ,aga poh :D peaasi et oma acci tagasi sain , meil korras nüüd ja värki , pole vaja banni panna talle .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mine ukse taha ja küta molli .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.