Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Hollandi linnapead toetavad kanepi täielikku legaliseerimist

Soovitatud postitused

VIP
Enamik Hollandi linnapeasid pooldab kanepikasvatuse, selle soetamise ja müügi täielikku seadustamist.

 

Binnenlands Bestuur väljaande teatel viidi 106 linnavalitsuses, mille haldusalas asub üks või mitu coffee shopi (Hollandi kanepikohvikud, mis võivad legaalselt piiratud koguses kanepit müüa) läbi uuring, kas nad toetavad kanepi täielikku legaliseerimist. Üle poole vastanutest leidis, et kanep tuleks täielikult seadustada, vahendas AFP.

 

Küsitlusest võttis osa 94 linnapead, kellest 54 toetas kanepitööstuse legaliseerimist, 25 olid rahul praeguse olukorraga, üheksa pooldasid täielikku keeldu ja kuuel puudus selge eelistus.

 

«Nad [linnapead] tahavad teha lõpu ebaausale olukorrale, kus kergete uimastite avalikku müüki sallitakse, kuid varud tuleb soetada tagaukse kaudu ja kasvatamine on keelatud,» kirjutas ajakiri.

 

Ajakiri avaldas küsitluse tulemused vahetult enne seda, kui reedel kogunevad 30 linnapead Almere linna, kus arutatakse kanepist põhjustatud probleeme, mis on nende hinnangul eelkõige seotud kanepiturismiga.

 

Hollandis on alates 1976. aastast lubatud alla viie grammi kanepi omamine ja tarvitamine, kuid kasvatamine on endiselt keelatud.

 

Allikas: Postimees! :P

 

http://www.postimees.ee/?id=50596

 

Noh, kõik need BongShot ja teised austajad, kommenteerige..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eriti ei huvita mis hollandis toimub.

 

Eestis selline teema oleks siis ma mingi suitsetaks surnuks ennast prolly.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Minu lemmik uudis.

 

Tekib küsimus, et kust siis hollandlased seda saavad, kui seal kasvatada ei tohi? Kindlasti kasvatatakse ka, kuid siiski. Kõik need poed, kus müüakse.. Kust nemad selle kanepi saavad? Tuuakse sisse kuskilt? Kust? Targemad, jagage inffi. Xd

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Eriti ei huvita mis hollandis toimub.

 

Eestis selline teema oleks siis ma mingi suitsetaks surnuks ennast prolly.

 

ühiskond on hukas. :-)


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tekib küsimus, et kust siis hollandlased seda saavad, kui seal kasvatada ei tohi? Kindlasti kasvatatakse ka, kuid siiski. Kõik need poed, kus müüakse.. Kust nemad selle kanepi saavad? Tuuakse sisse kuskilt? Kust? Targemad, jagage inffi. Xd

 

Arvan et ise kasvatavad. Neil mingi teatud arv plante lubatud ma arvan or smthing.

Hollandist eriti ei tea.

Jamaica kohta olen uurind.

 

Btw kui keegi ei tea siis Jamaical ei ole weed legaliseeritud.

See on ebaseadusk aga lihtsalt kõik tõmbavad ja kasvatavad. Mendid jne.

 

Ja jamaical saab ühe suitsu eest 2 jointi :D , aga see on mõtetu sest sa võid korjata sealt niipalju kui tahad.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eriti ei huvita mis hollandis toimub.

 

Eestis selline teema oleks siis ma mingi suitsetaks surnuks ennast prolly.

 

Selle viimase lause pärast ei olegi ja ei hakka ka tulevikus olema ;)


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Selle viimase lause pärast ei olegi ja ei hakka ka tulevikus olema ;)

 

eino ma põhimõtteliselt suitsetaks 24h kui eestis weed täielikult legalized oleks.

 

Päregu suitsetaks ka kui raha oleks :D:D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eestis võiks legaliseerida jah :D


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eestis pole meil riigipeadel mõistus koju tulnud lihtsalt.

 

No niipalju mõistust neil järelikult on, et nad seda ei legaliseeri, miks nad peakski üldse?

Bong ma arvan kui sa oleksid 7 päeva nädalas ja 24h pilves siis kaua su organism vist vastu ei peaks ma kipun arvama, esimese kuuajaga oled uimane, mälu sitt jms mis sellega tekivad, Hollandis läheb sel juhul asi ikka päris käest ära kui see legaliseeritakse, esiteks hakatakse seda ise kasvatama, mis tekitab selle, et hakatakse riigist välja smuugeldama seda Kanepit, kuna teistes maades on see keelustatud ja ka sellepärast tükkmaad kallim. Milleks mitte teenida kasumit sellepealt??:P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No niipalju mõistust neil järelikult on, et nad seda ei legaliseeri, miks nad peakski üldse?

Bong ma arvan kui sa oleksid 7 päeva nädalas ja 24h pilves siis kaua su organism vist vastu ei peaks ma kipun arvama, esimese kuuajaga oled uimane, mälu sitt jms mis sellega tekivad, Hollandis läheb sel juhul asi ikka päris käest ära kui see legaliseeritakse, esiteks hakatakse seda ise kasvatama, mis tekitab selle, et hakatakse riigist välja smuugeldama seda Kanepit, kuna teistes maades on see keelustatud ja ka sellepärast tükkmaad kallim. Milleks mitte teenida kasumit sellepealt??:P

 

xD , tead kui palju inimesi 24/7 ´pmtselt high on ?

Neil küll midagi viga pole.

 

Bob marley tõmbas umb 100g päevas ära. Venna tervis oli tipp topp.

 

Weedi kasutatakse paljudes maades ravi otstarbel.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
xD , tead kui palju inimesi 24/7 ´pmtselt high on ?

Neil küll midagi viga pole.

 

Bob marley tõmbas umb 100g päevas ära. Venna tervis oli tipp topp.

 

Weedi kasutatakse paljudes maades ravi otstarbel.

 

Eks sel on kindlasti mingi tõetera sees.

Sa ikka tead palju 100 getsi on?:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Eks sel on kindlasti mingi tõetera sees.

Sa ikka tead palju 100 getsi on?:D

 

 

Mul oli endal ka aluges mingi : "wtf, see on võimatu"

Ma võin eksida aga ei usu et eksin. Loodan et mu allikad olid usaldusväärsed.

 

uuri netist natuke, saad targemaks.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul oli endal ka aluges mingi : "wtf, see on võimatu"

Ma võin eksida aga ei usu et eksin. Loodan et mu allikad olid usaldusväärsed.

 

uuri netist natuke, saad targemaks.

 

Ei noh, mis mul sellest, eks ma usun sind, sa tundud sellekohapealt veits targem, kuigi see on utoopiline kogus päeva jaoks, koguaeg tsäks ja bong käes, või Jointid.

Ei viitsi netist uurida, on siis on, normaalne see tüüp polnud/ei ole, Aga noh, minu rekord on kaks ketsi ühe õhtuga, ma ei ütleks et see meeldiv kogemus oli...mulle igatahes ei meeldinud, kujutasin igasugu asju ette:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei noh, mis mul sellest, eks ma usun sind, sa tundud sellekohapealt veits targem, kuigi see on utoopiline kogus päeva jaoks, koguaeg tsäks ja bong käes, või Jointid.

Ei viitsi netist uurida, on siis on, normaalne see tüüp polnud/ei ole, Aga noh, minu rekord on kaks ketsi ühe õhtuga, ma ei ütleks et see meeldiv kogemus oli...mulle igatahes ei meeldinud, kujutasin igasugu asju ette:D

 

Noja, ma võin ka eksida aga peaks uurima veel sellekohta.

 

Endal mingi 4g korraga tehtud sõpradega.

 

sõber tegi 420-il 11g 3 peale korraga .

 

see on siis 3,6g korraga üksi ära tõmmata . Päris räme :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Noja, ma võin ka eksida aga peaks uurima veel sellekohta.

 

Endal mingi 4g korraga tehtud sõpradega.

 

sõber tegi 420-il 11g 3 peale korraga .

 

see on siis 3,6g korraga üksi ära tõmmata . Päris räme :D

 

No ma kimusin 2g üksi, teistel sõpradel oli oma, niipalju ei ole tervislik, lausa rõve on selles seisundis olla, mulle ei meeldinud igatahes, ma tõmban jupikeste haaval ja naudin teemat :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tekib küsimus, et kust siis hollandlased seda saavad, kui seal kasvatada ei tohi? Kindlasti kasvatatakse ka, kuid siiski. Kõik need poed, kus müüakse.. Kust nemad selle kanepi saavad? Tuuakse sisse kuskilt? Kust? Targemad, jagage inffi. Xd

 

Ütle me nii et Eraisikud ei tohi kasvatada..aga kanepi kohikutes kus müüakse kanepit need kavatavad isegi samas kohivkus:)


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

loodan et kui 18 saan ja hollandisse l2hen, et siis neil ikka veel see kanep legaalne :) Egipuses ja nihukestes kohtades saab ka pohuilt t6mmata...taksojuhtidelt kysid lihtsalt kust saab ja nad ytlevad...kuigi see seal ebaseadluslik.


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.