Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

MU online (global)

Soovitatud postitused

VIP

Et tegu on ,siis MU onlinega ,see on rpg game ehk roleplaygame..ise panin alles tõmbama ja vaatan mida see mäng endast kujutab!kes kunagi mänginud võivad jagada kogemusi:ty

Mängu kohta siit--

http://globalmuonline.gamersfirst.com/index.php

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

selline küssa ,et kas kellegil on visa krediit kaarti tahaks prem saada aga ei viitsi 6 päeva oodata!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Norm mäng.


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jah, V2GA AMMU m2ngisin globalit, edasi l2ksin privadele. M2ng ise on hea, kuid kui privadele yle minna, siis viskab ruttu kopa ette ( high xp privad ). Soovitus algajatele - algul k6ige kergem 6ppida m2ngu ilmselt dark knightiga, sest wizard ja elf surevad kiiremini ja nendega on vaja reaalselt kannatust ja k6ike muud, et neid edasi arendada. Edu ka !


Miljon vahele, et seda loed? :?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Klassivend laseb tunde üle selle mängu pärast. :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jah, V2GA AMMU m2ngisin globalit, edasi l2ksin privadele. M2ng ise on hea, kuid kui privadele yle minna, siis viskab ruttu kopa ette ( high xp privad ). Soovitus algajatele - algul k6ige kergem 6ppida m2ngu ilmselt dark knightiga, sest wizard ja elf surevad kiiremini ja nendega on vaja reaalselt kannatust ja k6ike muud, et neid edasi arendada. Edu ka !

 

mis mõttega algaja hakkab bkaga pihta ? las proovib parem SMi seal ta saab endale MSi panna peale jne . teleda jaaa ,kui juba prooooks hakkab siis võib minna TANTALOSSe tappa ,kus kukkub 5 kundum box . ta võib siis vaikselt arendada dkt ja koguda sinna asju noh FP , DP või siis BD .

kui teil läheb MU abi siis küsige julgelt minult .

on umbes 3 aastad kogemust . tean suht palju .

igasuguseid häid optione jne .

chillimis sette .

soovitan teil hakkata transaks kaa seal . siis saate abielluda ja mingi pede hakkab teile igasuguseid STAFFI andma . siis peate tegema ennast elfiks .

suht funn on tegelt olla transa mus ;d . ise olin siis mingi sain igasuguseid asju päevas ;d .

gl teile .

KÜSIGE abi ,kui vajaaaa .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Originaal MU sakib imo :D

 

Psycicdoom jne poole lahedamad.

 

Ise olin kunagi suur pelaja...PsychicDoom endalgi veel arvutis alles :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.