Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer Tannu(Rohkem infot sees)

Soovitatud postitused

Nii, kuna ma tüdinesin ära, kuidas tannu/i pixel hump jne nii paljusi inimesi scammib, otsustasin teha teema, kus ma siis jagan tema andmeid inimestele, kellel vaja.

Vaatasin koffrisse, et ta oli kellegilt 1000.- scamminud ja see oli üks paljudest, kellelt ta midagi scamminud on. Minult võttis ta kasutaja (Tupsu oli siin), kuid see eriti ei häirinud mind.

Niisiis, ma ei tea, kas ma tohin siinsamas avaldada neid andmeid, kuid kes tahab, saatke pm mulle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

no pic no proof as like they say


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
no pic no proof as like they say

 

Kasutaja oli I Pixel Hump, mis scammiti Lifelinesilt ( Mu endine acc ) ja Evertilt.

 

Ma arvan, et kasutaja päevik oli piisav proof !

 

http://vahvel.net/showthread.php?t=25366&highlight=Pixeli

 

Sain kasutaja tagasi, atm recoveryn vaatan kas on õiged andmed ja vast jääb acc minu kätte, siis otsin ülesse Everti ja vaatan kas ta viitsib veel rs :P

 

Miks puh unbanned on ???

 

Esimene omanik andis valed andmed !!, iga hetk võetakse acc tagasi homod rasik !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tra mis mina võtan fucking tule mulle ukse taha? Tammeoksa 1 tra vaata mu arvuti läbi msn blogid ja kõik:@

Mind ajab juba närvi see sitt mis minule kaela keeratakse.

Ja see mis sa rääkisid , et mina olin mingi valetand tannule , et mina mängin on fucking vale.

Mina ütlesn ma müüsin maha ja küsisin mis sa võtad kunagi tagasi v?`Ta ütles ei tea .

Saite str 99 võttis TANNU TANNU TANNU TANNU tagasi sest minul polnud andmeid ega member koode vms?????

Kurat kuidas mina saan tagasi võtta? Mida sa ajad minukaela.! Ma juba ütlesin ma olin kaas osaline ma sain selle eest juba teie poolt 2 NEG TEHINGUT JA OLIN POOL AASTAT BANNED ja ikka veel pole kõik????

Ise said oma lifelines kasutajaga ka banni ja tuled kraaksud siin minu peale , et miks ma banned pole.

 

Olen homo v? Äkki tuled mul ukse taha ja ütled näkku? Aga palun : Tartu , tammeoksa 1! Ootan sind juba huviga tahan su lõusta näha !


Karupoeg.png

 

Msn: [email:1021yhjz]Karupoeg_Puh@hotmail.com[/email:1021yhjz]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tra mis mina võtan fucking tule mulle ukse taha? Tammeoksa 1 tra vaata mu arvuti läbi msn blogid ja kõik:@

Mind ajab juba närvi see sitt mis minule kaela keeratakse.

Ja see mis sa rääkisid , et mina olin mingi valetand tannule , et mina mängin on fucking vale.

Mina ütlesn ma müüsin maha ja küsisin mis sa võtad kunagi tagasi v?`Ta ütles ei tea .

Saite str 99 võttis TANNU TANNU TANNU TANNU tagasi sest minul polnud andmeid ega member koode vms?????

Kurat kuidas mina saan tagasi võtta? Mida sa ajad minukaela.! Ma juba ütlesin ma olin kaas osaline ma sain selle eest juba teie poolt 2 NEG TEHINGUT JA OLIN POOL AASTAT BANNED ja ikka veel pole kõik????

Ise said oma lifelines kasutajaga ka banni ja tuled kraaksud siin minu peale , et miks ma banned pole.

 

Olen homo v? Äkki tuled mul ukse taha ja ütled näkku? Aga palun : Tartu , tammeoksa 1! Ootan sind juba huviga tahan su lõusta näha !

 

vo pljatt ,kui kõva mees sa oled . sa unustasid ütelda enda korteri numbri lohh . ma võin ka ütelda enda maja numbri ,aga korteri numbri ei ütle .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma elan era majas , mitte korteris , ära karda kutsusid pole.

Tuled paned mulle molli jah , aga noo edu teile , mina olen puhas poiss mul suva.

võin ka bloge otsida kus ütlesin tannule , et müüsin maha acci vms?


Karupoeg.png

 

Msn: [email:1021yhjz]Karupoeg_Puh@hotmail.com[/email:1021yhjz]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuule Mr. Kõvamees, me teame, et sina oled kaassüüdlane ja seda ei muuda miski, pole vahet kas sina või tannu võttis tagasi, vana proof mille järgi sa banni said ei olnud niisama.

 

Kui sa tannu nii hea sõber oled siis, siis kontakteeru temaga ja küsi temalt accounti õiged andmed mulle :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lisa mind msni , msn mul signas.


Karupoeg.png

 

Msn: [email:1021yhjz]Karupoeg_Puh@hotmail.com[/email:1021yhjz]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tõend , et tookord polnud acc minu käes, vaatake kindlasti ka kuupäeva.!

 

2418iok.png


Karupoeg.png

 

Msn: [email:1021yhjz]Karupoeg_Puh@hotmail.com[/email:1021yhjz]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Puh. on unbanned? wth?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis mõttega seda vana teemat ülessetõsta? Mina olen öeldnud kõik mis mul on öelda ja sain unbani tänu sellele , et olen oma karistuse kandnud.

End of Story!

 

 

Edit: Ja minu jumala suva mis edasi saab see juba tannu otsustada kas ta annab sulle kasutaja või ei mina pole enam selle ütleja kuna mina ei tea passe ega midagi.


Karupoeg.png

 

Msn: [email:1021yhjz]Karupoeg_Puh@hotmail.com[/email:1021yhjz]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis mõttega seda vana teemat ülessetõsta? Mina olen öeldnud kõik mis mul on öelda ja sain unbani tänu sellele , et olen oma karistuse kandnud.

End of Story!

 

 

Edit: Ja minu jumala suva mis edasi saab see juba tannu otsustada kas ta annab sulle kasutaja või ei mina pole enam selle ütleja kuna mina ei tea passe ega midagi.

 

Till-Toll laps on loll

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Puh. mis karistus kandnud? Ban on forever. Peaksime kõik kes banni saanud kontakteeruma adminite/moderaatoritega et kui tema lahti sai bannist PEAKSID ka KÕIK teised saama? Või olete te mingisugused lähedased ? Käitse üksteise juures ja teete suurte inimeste värke ? Ei no kui selles asi siis ütle kohe ära. Mis põed?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Puh. mis karistus kandnud? Ban on forever. Peaksime kõik kes banni saanud kontakteeruma adminite/moderaatoritega et kui tema lahti sai bannist PEAKSID ka KÕIK teised saama? Või olete te mingisugused lähedased ? Käitse üksteise juures ja teete suurte inimeste värke ? Ei no kui selles asi siis ütle kohe ära. Mis põed?

 

No nahhui räägi mulle ka miks sa oma nina siia topid ? On vaja poste juurde ? mine posti mujal aff : d, :-) Tee siis juba parem eraldi teemad miks banned inimesed saavad unban , nats targem inimesed vaatavad suurema huviga ;)

Mai tea see teema ültse bullshittt, vaielge msnis minge menti tehke mis tahes aga foorumis ärge vaielge üle viskab :)=/:S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.