Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Gta san andreas sa:mp

Soovitatud postitused

Probleem siis selline, et mul san andreas olemas ja hakkasin setupit tegeme ja panin next ja siis sain valida kuhu kausta seal oli kirjas rockstar games ja gta san andreas see on juu õige kaust siis sain laetud ja lisasin servu ja panin connect ja ei teinud midagi tegi korra laadimist ja enam nothing:! :S aideke palun gta vice cityil oli sama jama aga selle sain korda aga aidake pliiz siis, et tahan juba sa:mp mängida!

 

Aitähh..:P


LeLL^^ pwnerz-signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

sain korda yhes servus olin ! just tulin 2ra ja k2isin kahes servus ja ytles server closed et mingi connection probleem ! power-kennu saada mõni muu MTA kirjuta mulle lk! Siia teemasse!

 

Ja mõnedes servudes ytleb, et sa pead regristeerima !!!!!! Kas siis kui ma regristeerin siis nagu siis ei löö yheski servus vasakus servas, et sa oled regristeerinud või noh ei ytle enam seda et sa pead regristeerima. Või nii, et igas servus peab erinevates kohtates regristeerima kui tahad seal servus m2ngida`?!:P


LeLL^^ pwnerz-signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui sa oled ühe korra registreerinud siis teine kord logib ta automaatselt sisse kui connectid. Kui sa ei registreeri siis kickitakse sind servust välja ehk (server closed connection).

Või kui ei logi automaatselt siis pead käsitsi logima

 

Muidu kas sa mängid MTAd (multi teft autot) voi SA-MPi (san andreas multi player)

 

Ning kas sa tõmbasid SA-MP.com selle


 

jumping0002.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

rgh1226847208d.jpg

 

 

Sa mõtled, et panid nime sinna kus pildi peal ring ümber?

 

Registreerida saad serveris sees kohe kui connectid siis kööb ette commandi ning selle järgi regad ära ntx VC:MPs on nii /c register password kui see tehtud logib teised korrad automaatselt:)


 

jumping0002.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Amm aitähh ma tean jh see kus sul ring ymber sinna panin nime ja siis sa mõtled seda, et kui ma vajutan servu peale connect ja seal lööb ette connecr RECON password ja server password ? Sinna mõtled w?


LeLL^^ pwnerz-signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

RCON pw ja server pw jätad tühjaks.

 

Pane lihtsalt connect ja siis kui juba serveris sees no see osa kui sa meest valid siis lööb vasakut kätt ülevale teksti et please register või midagi siis ta peaks andma näidise (ntx: VC:MPis on commandiks /c register password ). Siis SA:MPis peab ka mingi command tulema ning selle järgi registreerid ära kui ei oska siis mängus sees type /help siis tuleb mingi aitav tekst ette:)


 

jumping0002.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Omg ei võta help lahti ! Aga kuhu ma selle pw siis ikkakist kirjutan ? ::S

 

Kle anna enda msn. Seal räägib muidu siin l2heb aega ! :D

mu msn [email:1ohzvf6m]keirojaagre@hotmail.com[/email:1ohzvf6m]:P

Lisa!

 

Amm seda ka, et vaata meil erinevad sa:mp mul vaata nime kõrval teised iconid ja siis all sul on 2 asja rohkem !? Kust sa selle tõmbasid saada mulle lk ma tõmban selle mis sul!


LeLL^^ pwnerz-signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Omg ei võta help lahti ! Aga kuhu ma selle pw siis ikkakist kirjutan ? ::S

 

Kle anna enda msn. Seal räägib muidu siin l2heb aega ! :D

mu msn [email:29v3k629]keirojaagre@hotmail.com[/email:29v3k629]:P

Lisa!

 

Amm seda ka, et vaata meil erinevad sa:mp mul vaata nime kõrval teised iconid ja siis all sul on 2 asja rohkem !? Kust sa selle tõmbasid saada mulle lk ma tõmban selle mis sul!

 

 

Mul oli SA:MP kuid praegu see mida ma näitasin oli vice city multiplayer VC:MP mille põhimõte täpselt sama nagu sampil


 

jumping0002.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuna mul SA:MPi hetkel pole siis näitan VC:MP peal kuidas registreerida saab

 

1) Kui oled servu valinud ja sinna connectinud tuleb selline pilt: eriti loe seda mis kasti sees mul märgitud kuna selle commandiga registreerid vices see on /c register Arvatavasti on sannis command teistsugune kui on siis kasutad sanni commandit

 

rgh1226857670a.jpg

 

 

2) Kui commandi teada saanud siis type (trüki) see chat kasti ja vajuta enter - see on parool mis ma kasutasin registreerumiseks võid ise ka seda kasutada kui tahad.

 

klz1226858007j.jpg

 

3) oled registreeritud ja võid rahulikult mängida! Teistel connectimistel peaks ta automaatselt sind sisse logima.

 

rgh1226858408u.jpg

 

:)


 

jumping0002.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.