Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mobiili ekraan!

Soovitatud postitused

Probleem siis selles, et telefonil ekraan ei näita pilti. Valgustus läheb tööle, sest et must nagu hakkaks helendama ja ka puutetundlikud nupud.

Kuid, milles võib asi olla?

Telefoniks siis LG KE 800.

Ehk teate ka mõnda head ja soodsat telefonide remontijat tartus või selle lähiümbruses?


(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
kle Were ta tahtis oma telefonile parandust ja bai mitte et see sma hea:Were su mobla crap osta uus!

muidu mine vaata telefoni esindustesse või toksi neti sisse Telefoni remont siis tuleba seal odavaid jms.

 

Telfoni esinduse alla mõtled seda poodi, kust telefon sai ostetud?

Asjal on tegelt selline lugu veel, et garantii kehtib veel, aga need paberid on kadunud. Üks mingi raamat on alles veel.

Panin ka HV-sse teema, aga seal pole vastatud. Kuigi nüüd viimasel ajal pole uurinud.

 

 

 

Tegemist pole mu enda telefoniga, vaid mu kuti omaga. Seega seda ajalugu väga ei tea, kas tal kukkus või mitte. Mina sain ta sellisena kasutada, kui see ekraan juba jamas. Siis vahepeal läks ekraan mustaks, või must-valgeks. Mõnikord ka menüünupud ei töödanud.


(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kle Were ta tahtis oma telefonile parandust ja bai mitte et see sma hea:Were su mobla crap osta uus!

muidu mine vaata telefoni esindustesse või toksi neti sisse Telefoni remont siis tuleba seal odavaid jms.

 

Mu mobla ongi crap, mingi eluvana sitt sonyericsson , helistada saan, see on peamine, mis mõttega raisata 133333333333337.- mingi uber l33t telefoni peale?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hmh, olen 100% kindel, et see ost neil arvutis (seega peaks garantii ka olema), oleneb teenindajatest ..., mõni ei taha isegi garantii tsekkiga vastu võtta ..

 

http://1182.ee/baas/valdexp.cgi?l5=checked&id=280070090&level=4&msona=&piirk=0&x=35&y=9


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõige esimene asi mis sa teha saad on minna kuskile elektroonika poodi.

Nad peaksid ütlema mis viga on ja palju maksab parandamine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ei no LG on crap , mul oli LG KE 970 .. mingi 3-4kuud püsis , healjuhul 5 pool

 

siis läks ka DP katki & telefon oli aind taskus , wtf :D


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tartus Lõunakeskuses sportlandi kõrval on mingi mobiiliputka, see ei tegele telefonide remondiga?


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ära pane tähele, siin enamus piidrid koos, kes ei saa mitte midagi tarka öeldud.

 

Pmst võta esipaneel ära ja vaata seda kas display kinnitus, selline pisike kapsel või kiip on ikka korralikult koos. Mu sõbra õel oli sonieerikupojaga nii, et kukkus maha ja laiali ja oli selle ühenduse lahti löönud ja ei töödanud ekraan, aga kui tugevasti selle kapsli pessa vajutasid hakkas tööle.

 

Ja vanu teemasi pole tõesti mõtet kaevata.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.