Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

jantz teema 2,

Soovitatud postitused

VIP

ShadowCat, sul pole vaja oma sõpra alati aidata,

asi on nii, et ma ei saanud mitte midagi selle pinni eest,

peale seda isegi kui ma ei saanud zammy setti siis ta lubas mulle anda rune trimmed seti.. Kuidas sa seda seletad? Ma märkisin selle tehingusse kah veel ülesse..

Nagunii oli mingi nii, et jantz tuli rääkima Shadowiga et ta tolle eelmise teema kinni paneks, nad ju mingid rängad sõbrad ju.

Tehingut kah ei saanud.

 

EI PANE SEDA TEEMAT KINNI! MA POLE MITTE MIDAGI SAANUD JU? Lubadustest võiks ikkagi kinni pidada- :-)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sa võiks reeglitest kinni pidada !!!!

Sul rasked arusaamised et no pic no proof ?

 

Vot selleks pannaksegi kinni ajudeta laps !


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

SAAAD sa kurat võtaks aru???

Debiiiil , tema kaotas oma raha ja andis sulle seti , tema ei vastuta enam ju krdi sinu eest nagu ihukaitsja/lapsehoidja kes peab kaitsma sind oma setiga , sina said surma oma kasutajaga , sina ei suutnud vastupidada! SINA!


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Saad sa inimene aru.

 

TEMA KAOTAS SETI, SINA KAOTASID PINI, MILLE EEST TA PEAKS SULLE VEEL 1 seti andma KUI SA ISE EDASI KILLISID.?

Noo tõesti, Shit happens kui ei saanud kätte. Teinekord ära NÕUSTI BH-s sette vastu võtma, kui seal hakkama ei saa.!

 

Üks teema veel peaks ilmuma, saad warned kah.

 

+Järgminekord olgu pildid olla. Võiksin sind juba selle eest warnida, et teed teema aga pilte ei ole.!


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.