Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

p2p:no food treenimine pured/mainid

Soovitatud postitused

et siis pisike õpetus kuidas p2p saab ilma foodita treenida suhteliselt hea xpiga.nii hakkame pihta.

vajalikud asjad oleks parim armor ja wep mis teil on...sellest oleneb see palju xp saate.lähete karamjal asuvasse f-cape mingiamesse tapate seal seni kuni saate surma ja niimodi hakkate käima ise olen treeninud puret niimodi.proovige kui vägapalju raha pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Äkki seletaksid lähemalt ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See on Rsbotiga..

Kõige parem..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

aga lihtsalt seal mingi 20k /h aga seal sellepärast hea, et ei pane tähelegi, kui 45min oled mängind.

ma ei tea proovisin mingi foodiga seal, oli suht hea, str pot ja food, aga ikkagi lesserites parem, läpakas ise vaatad nt telekat, kiirem xp ja ei pea ka pingsalt mängima.


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
aga lihtsalt seal mingi 20k /h aga seal sellepärast hea, et ei pane tähelegi, kui 45min oled mängind.

ma ei tea proovisin mingi foodiga seal, oli suht hea, str pot ja food, aga ikkagi lesserites parem, läpakas ise vaatad nt telekat, kiirem xp ja ei pea ka pingsalt mängima.

 

Endal suhteliselt samamoodi , aga spammist piisab , ma arvan et teema v6ib ju lukku panna :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hmm 5 kp per hour on VÄGA sitt xp :D

isegi chickeneid tappes saaks paremini....


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

WOOW , ÜLI HEA VORMISTUS .

ÜLI HEA KIRJELDUS JA MUU TEEMA !

 

...JA VEEL NII PALJU PILTE !

 

SA PEAKSID ROHKEM ÕPETUSI TEGEMA

 

10p KINGLALT !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Endal suhteliselt samamoodi , aga spammist piisab , ma arvan et teema v6ib ju lukku panna :)

 

teema lukku ?

Ta tegi õpetuse , mis on tegelt hea .. nii et miks peaks teema lukku panema ?:dead:


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
teema lukku ?

Ta tegi õpetuse , mis on tegelt hea .. nii et miks peaks teema lukku panema ?:dead:

 

Mis seal head on ?! , k6ik laitsid maha selle ju , ning pole see midagi nii hea treenimis koht :D , aga kui tahate et siin spamm edasi k2ib , siis v6ib ju lahti j22da (Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.