Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Greenboy!

Soovitatud postitused

Tõbras on puhast tüüpi scammer! :dead:

Vend lubas saata mulle 299.- algul k6ik edenes küsis andmed pani raha saatma saatis ära.Tegi ka makse pildi.3 päeva möödas ja siis sain alles aru et MAKSET saab ka katkestada :S.

Nüüd teate et sellise vennaga ärge tegemist tehke.

Minuarust oleks talle BAN vaja siin foorumis muud midagi.

:ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tänud elajas ;) Ma ei tea kust sellised tulevad naq see Greenboy :@

 

Eile sain Pinnid , Noh ja selle raha ma saatsin , aga see 299.- tühistasin selleks et sealt ei saand pinne ! Nii et TEEMA LUKKU, mõtetu Teema mis on täiesti vale !

 

Kuule ära aja paska eks! Sa said oma pinnid ja ära tule ütlema et MINA lasin sind üle. Ma olen k6ikidele pinnid andnud KA SULLE nii et teema lukku ja minuarust oleks hea mõte karistada seda Greenboy.

:ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tänud elajas ;) Ma ei tea kust sellised tulevad naq see Greenboy :@

 

Tra ma saatsin sulle p2p pinni raha juu . MIda sa põed see pole lihtsalt tulnud sulle nooh .

 

Tänud elajas ;) Ma ei tea kust sellised tulevad naq see Greenboy :@

 

 

 

Kuule ära aja paska eks! Sa said oma pinnid ja ära tule ütlema et MINA lasin sind üle. Ma olen k6ikidele pinnid andnud KA SULLE nii et teema lukku ja minuarust oleks hea mõte karistada seda Greenboy.

:ty

 

Ei ma ei ole õelnutki et sa mind pinniga üle lasid sa lasid 299.- sellega üle mind valetasid et sealt saab pinne Scämmida . Nii ettt . Natuke Puusse Paned või miššš`?


pede kari

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tra ma saatsin sulle p2p pinni raha juu . MIda sa põed see pole lihtsalt tulnud sulle nooh .

 

 

 

Ei ma ei ole õelnutki et sa mind pinniga üle lasid sa lasid 299.- sellega üle mind valetasid et sealt saab pinne Scämmida . Nii ettt . Natuke Puusse Paned või miššš`?

 

 

 

 

Kuule mida juttu ! Tra sa lasid mu pinnidega ka üle tsjort=/

Sinusugustele peksa :huh: ja siis :dead:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
2 10 a vaidlevad lmao.

 

lol! Tema ajab oma süüd tagasi,mis ma tegema pean võtan kõik enda peale ?

:huh: Muidugi ma vaidlen vastu

 

 

Nagu näha ei õpeta see kedagi.Kui keegi ise persest saab siis on kohe jamad majas.

 

 

TEEMA LUKKU!:ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pole v6imalik ju katkestada ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eile sain Pinnid , Noh ja selle raha ma saatsin , aga see 299.- tühistasin selleks et sealt ei saand pinne ! Nii et TEEMA LUKKU, mõtetu Teema mis on täiesti vale !

 

Tra ma saatsin sulle p2p pinni raha juu . MIda sa põed see pole lihtsalt tulnud sulle nooh .

 

 

 

Ei ma ei ole õelnutki et sa mind pinniga üle lasid sa lasid 299.- sellega üle mind valetasid et sealt saab pinne Scämmida . Nii ettt . Natuke Puusse Paned või miššš`?

 

 

Rääkisid end sisse. Algul ytled et tyhistasid makse ja pärast ytled et maksid ära ja raha pole tulnud...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.