Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Midagi nendele, kes mõikavad videokaartidest.

Küsimus

Selline mure siis, et tahaks läpakale uut videokaarti, rami on 2 GB, prose on kahetuumaline, aga videokaart on nõrk. Intel 945. 228 MB. Vertex Shader 3.0 puudub, kõik uuemad mängud ei jookse. Ei lähe tööle õigemini. Tahaks teada seda, et mis videokaarti osta, kui on LÄPAKAS ning kas on vaja uut emaplaat ka, kui videokaart on integreeritud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

17 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Selline mure siis, et tahaks läpakale uut videokaarti, rami on 2 GB, prose on kahetuumaline, aga videokaart on nõrk. Intel 945. 228 MB. Vertex Shader 3.0 puudub, kõik uuemad mängud ei jookse. Ei lähe tööle õigemini. Tahaks teada seda, et mis videokaarti osta, kui on LÄPAKAS ning kas on vaja uut emaplaat ka, kui videokaart on integreeritud.

 

Ei oska soovitada midagi konkreetset aga uut emaplaati pole vaja


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Ma suht ei ole 100% kindel aga kas neile ei lähe ka PCI-E?

Kui läheb siis pead ostma PCI-E tüüpi videokaart mitte AGP


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

tahtsin teada, et kas seda arvutist saab ka vaadata x) see on ka kahtlane, et nt. vaatasin netist geforce 8800 kaarti, millega tuleb jahutus kaasa, kuhu perse ma veel läpakal selle jahutuse pistan vms ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
tahtsin teada, et kas seda arvutist saab ka vaadata x) see on ka kahtlane, et nt. vaatasin netist geforce 8800 kaarti, millega tuleb jahutus kaasa, kuhu perse ma veel läpakal selle jahutuse pistan vms ?

 

Läpakale lähevad eraldi väiksemad videokaardi


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Aga tihti on videkaardid integreeritud nii et ....


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

nVidia GeForce 8600M GS...See on muidu minu läpparil ja kõik uuemad mängud on tööle läinud, kui ma uued driverid peale lasin.(Far Cry 2, Red Alert 3 jne...) Aga kui tahad oma graafikakaarti teada saada siis võta desktopilt properties(Personalize Vistal) Display Settings vms...(ei mäleta, mis xp'l oli) ja seal on ilusasti kirjas mis graafikakaart sul on


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Väga suure tõenäosusega pole võimalik su läpakal videokaarti vahetada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

GPU on sisseehitatud.

 

Isegi, kui omaksid vahetatava videokaardiga läpakat, siis poleks see mõistlik. Kalliks läheb, jõudluse tõus on pisike ja kõige tipuks peab ka videokaart läpaka jaoks piisavalt jahe olema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.