Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Siim

Soovitatud postitused

Siim eemaldati moderaatori positsioonist ja ma panin talle 24 tunnise banni, et ta närve ei hakkaks foorumi peal välja elama.

 

Põhjus on lihtne: siim spammis, sõimas, kasutas ära oma mode õigusi isiklikes huvides ja mis kõige olulisem, ei täitnud mode kohustusi.

Olen talle korduvalt teinud märkusi üle viimase 3 kuu, kuid ta ei võtnud neid kuulda.

 

Taoline käitumine ei ole lubatud moderaatorile, eriti supermodele, kes peaks nooremale mode põlvkonnale eeskujuks olema.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

:( Peaasi, et ta siis maha rahuneks..

 

Ei tahaks ju, et ta lahkuks üldse siit foorumist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Siim eemaldati moderaatori positsioonist ja ma panin talle 24 tunnise banni, et ta närve ei hakkaks foorumi peal välja elama.

 

Põhjus on lihtne: siim spammis, sõimas, kasutas ära oma mode õigusi isiklikes huvides ja mis kõige olulisem, ei täitnud mode kohustusi.

Olen talle korduvalt teinud märkusi üle viimase 3 kuu, kuid ta ei võtnud neid kuulda.

 

Taoline käitumine ei ole lubatud moderaatorile, eriti supermodele, kes peaks nooremale mode põlvkonnale eeskujuks olema.

 

1223891885.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
:( Peaasi, et ta siis maha rahuneks..

 

Ei tahaks ju, et ta lahkuks üldse siit foorumist.

 

Juba lahkus , see oli vaid aja küsimus....

 

Nüüd veel natukene aega ja Vahvel kaob üldse ära, RUNSKEIPERID võtavad foorumi taas üle. Asi on noorte vabaajafoorumist kaugel. Palju õnne:ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Juba lahkus , see oli vaid aja küsimus....

 

Nüüd veel natukene aega ja Vahvel kaob üldse ära, RUNSKEIPERID võtavad foorumi taas üle. Asi on noorte vabaajafoorumist kaugel. Palju õnne:ty

 

Nii kaua kuni mina ja/või rapid on adminnid, seda ei juhtu ja meil ei ole kavas kuhugi lähiajal kaduda.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Juba lahkus , see oli vaid aja küsimus....

 

Nüüd veel natukene aega ja Vahvel kaob üldse ära, RUNSKEIPERID võtavad foorumi taas üle. Asi on noorte vabaajafoorumist kaugel. Palju õnne:ty

 

Kes ütles et ära kaob? Arvad et Siim oli ainuke modedest kes Runescapet ei mängi? Think again


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nii kaua kuni mina ja/või rapid on adminnid, seda ei juhtu ja meil ei ole kavas kuhugi lähiajal kaduda.

 

Pole juba kaua aega näha olnud, et foorum areneks paremuse poole. Pigem läheb halvemaks, 10 aastased ruunihullud laamendavad ja spämmivad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Pole juba kaua aega näha olnud, et foorum areneks paremuse poole. Pigem läheb halvemaks, 10 aastased ruunihullud laamendavad ja spämmivad.

Siim oli üks põhjustest, miks ta hullemaks läkski.

Uuri natuke tema poste....


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pole juba kaua aega näha olnud, et foorum areneks paremuse poole. Pigem läheb halvemaks, 10 aastased ruunihullud laamendavad ja spämmivad.

 

Sinu paremus on ju see et Runescape alafoorum tõmmatakse kokku või kaotatakse ültse ära

 

Tee normaalseid ettepanekuid kuidas foorumit paremaks teha siis seda juhtkonnas arutatakse ka


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pole juba kaua aega näha olnud, et foorum areneks paremuse poole. Pigem läheb halvemaks, 10 aastased ruunihullud laamendavad ja spämmivad.

 

Sinule teadmiseks - kui see foorum oli ainult runescape foorum, siis oli minu meelest siin küll hoopis parem liikmeskond.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nii et sellepärast et ta ei olnud hea mode ja nn spammis mida ma üldse ei näinud eriti,on põhjus ta ära Bannimiseks + Liikmete nimekirjast ärakustutamine?

 

Praegu näeb asi rohkem isikliku teema juures rohkem


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Nii et sellepärast et ta ei olnud hea mode ja nn spammis mida ma üldse ei näinud eriti,on põhjus ta ära Bannimiseks + Liikmete nimekirjast ärakustutamine?

 

Praegu näeb asi rohkem isikliku teema juures rohkem

 

Bannisin ja Liikmete nimekirjast ma kustutasin teda 24 tunniks, kui ta rahuneb siis võib tagasi tulla. Selles pole probleem.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.