Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammi abi!

Soovitatud postitused

Väike abi kuidas vähem võimalust on scammi saada.!

 

* kõige parem on alati tehing käest kätte teha,siis on kindel, et ei saa scammi!

 

* kui kellegil on soov kasutajat osta ja nõustub ainult nii, et enne kasutaja

ja siis raha.Kui te hakkate tehingut tegema,veenduge enne, et teil on

pank bin ja recoverid peal(JA ET MÄLETAKSITE IKKA RECOVEREID!) ja

seljas poleks midagi väärtuslikku.Et kui scammer on saate alati tagasi võtta. Ning kui raha on üle tulnud andke kasutaja ja parool!

 

*Kui ta hakkab kahtlast juttu rääkima,näide:a kle ma kannan homme sulle papi üle, et täna pangad suletud (kell on 22:00) anna kasutaja ja parool.Seda

ärge tehke!

 

*põhimõtteliselt ikkagi peate ise aru saama kui mingi imelik jutt ja enne müümist veenduge, et ei scammi!

 

Maitea kui palju minust abi on aga püüan aidata,Siia postitage küsimused kui keegi soovib teilt kasutajat osta/müüa ja te ei tea mida teha,siis ma üritan teid aidata!

Head müügi ja ostu edu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Iga normaalvanuses inimene teab sellist asja juba.

Pealegi , uued kasutajad ei tee selliseid teemasid , ehk jälle keegi kes sai banned on tagasi ... Fail


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
* kõige parem on alati tehing käest kätte teha,siis on kindel, et ei saa scammi!

 

Kuidas rs kasutajaid käest-kätte tradetakse?

 

Seleta põhjalikult lahti, esitan hiljem paar küsimust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Näide: Lähed paari sõbraga avalikku interneti punkti kus ostja ootab.Siis lepite kokku, et anna nüüd pool raha ära, et saad parooli ja kui parooli andsid ning ostja sai sisse logitud siis annab ülejäänud,seda annab omavahel leppida..Ja ega ta enam üle ei lase kui kohal oled ju? Ja jooksu ta vaevalt paneb.

 

(Ka oma tuttavaid ei tasu alati palju usaldada,mina jäin sõbrale lootma, et see kellele ta minu kasutaja müüb olevat tema kasutaja ära ostnud,kuid mina jäin kasutajast ilma aga õnneks olid recoverid peal.)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Üldiselt ei soovita üldse acce osta millel kunagi recoverid peal on olnud ,neid saab ka 10a pärast tagasi võtta ja siis pole kellegil enam aimu kes või mis sul perse lohku tõmbas. ;)

 

Totaalselt õige jutt : ) Kahjuks juhtub seda no umbkaudu pakun mingi 70 % ostjatel .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.