Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Warrock

Soovitatud postitused

Online mäng,sõjateemaline.On mängus sees erinevaid versioone kus pead pommi panema ja kaitsema, et vaenlane seda kahjutuks ei tee,või siis teine variant hävita kõik vaenlased.saab ka et igaüks enda eest.On ka suuri maailmu kus saab lennukitega ja tankidega sõita.Mängus on ka lvlid,iga mänguga areneb su level ja kui 100% täis saab siis saad järgmiseks leveliks. .Mõtlesin, et kirjutan natuke sellest aga eks te täpsema info saate seda mängides.. Ametlik mängulehekülg kust mängu downloadida saab:

 

http://warrock.gamersfirst.com/

 

Mõni pilt ka siis sellest:

 

scrnViewer.gif

 

scrnViewerrrr.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pildid on eriti hullud peaks mainima XD


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi fulli dl linki ei taha anda ?


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Seal mängus on see nõme, et minu netiga on ravellos ja teistes close-quarter mappides nii, et kui kellegi ära tapad, siis sured ise ka ära nagu (pingi pärast vist). A maybe see mäng ongi nii tehtud.

 

Kas ma olen ainuke kellel nii on?


[align=right:2qwd6zez]face1.bmp[/align:2qwd6zez]

Pakun middleman teenust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma mängisin ka vanast hea mäng oli!:D aga algul tee kasutaja siis downloadi ! ja mine sisse ja osta relvad alguses antakse sulle 30k se päris suur summa seal mängus ! ma lasin mängu maha kuna laggib sittaks! aga mul mitu kasutajat alles saaks juurde! kui tahate osta mul näiteks üks kasutaja 29lvl kd on 2,17 tegin reseti ja 19 päeva veel gold premmiga peal famas, ja palju häid relvu !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hea mäng, Hackisin kunagi , selleks et ei osand weel sõjamänge hästi mängida aga nüüd Free hack , et enam ei hacki (Y)

 

keegi saaks aidata ? mu vend hackis ja nüüd ei lase ming warrocki tuleb kiri et mingi nuub hacker jne . Re-Installing ka ei aita, kas keegi saaks aidata`?

 

 

 

TEGIN PILDI KA MIS ASI ETTE LÖÖB !

 

 

 

 

omghackernubqs4.jpg


pede kari

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

see hea mäng koodereid kh väheks jäänud mind visatakse keset mängu välja sest ma tõmban stingeri vendi maha


Niisama.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
see hea mäng koodereid kh väheks jäänud mind visatakse keset mängu välja sest ma tõmban stingeri vendi maha

 

Ei ei neid koodereid ikka sitaks:S

Ise ostsin prem et saaks korralikult mängida, kuid jah raisk need hackerid:S

Aga muidu sitaks kõva mäng ikka:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Koodereid täis kui viimati mängisin, sellepärast ka quitisin


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.