Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer Lahetüüp.

Soovitatud postitused

nii ma otsin endale niinemtatud kasutaja mida ma ei saanud. siin on siis lehekülg: http://rs2eesti.com/showthread.php?t=29855 .

kasutajanimi on level3ranger.

8uyu8hjugnhudfhybhdfbhdhjgjfjfjgfsry45.JPG

 

yt57yyrt4nhj8gf4j4f9dj849d4f6j4fg84sd4ghdeth9dfhdfh.JPG

Vahepeal oli mul msniga jama. see vahepealses osas kandsin talle raha ja ta sai raha kätte. nüüd andis mulle vale passi jne. nüüd proovib passi tagasi saada:

 

45rt3fgwebguyerht7yter0ydh54f8sh4sd8r4j9trsdyh.JPG

 

Kasutaja õige omanik oli Ostukorv.

pügfgmgjihsughsyuhgysduhgwr8yt8ohwyt5yu74yt7845yt78y858t45t.JPG

Scammeri õige nimi oli Matvei. Msn; [email:blzklzmy]Matw3i@hotmail.com[/email:blzklzmy]

nüüd on ta mulle blocki peale pannud. Ehk keegi saaks rääkida temaga.Ütleks et võtaks blocki maha vms. Tänan:hi:


jeee.JPG

I (L) Football

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Matw3i jah vana scammer.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vana scammer


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

aaa,ma muidu leidsin 1-3 passi ülesse ning võttsin kasutaja tagasi..

Muideks keegi peale minu ei sa teada 1-3 passe kuna mina pole neid kellgeli muule näidanud ,nad pole mu toast vist väljaski käinud(olid kunstitarvete sees peidus mida pold pool aastat kasutanud ning oma toa suur puhastamisel leidsin)

Kahju,et sa mind alguses ei kuulanud kui ütlesin,et see lahetüüp on scammer

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nägin ükspäev Matveid Haapsalu kaubamaja ees, käis raudselt scammitud raha eest shoppamas-.-

 

Haha (Y):D


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nahhui te kannate üldse IRL raha ette mingitele suvalistele tontidele ?

Saage kokku või hankige ennem aadress IP kaudu. Küsid kodust aadressi ja kui se IP omaga ei ühti siis saadad pikalt ;)

Pean vist mingi teema tegema siia kuidas mitte scammi saada, see jant hakkab närvidele käima juba o.O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Matvei lasi kunagi mu sõbra kasutaja ka üle. Th3 Sword vms oli kasutaja nimi.

Kui helistasime siis oli vedel nagu puljong.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
dvi lemon share. teeme ülejooksu tahan oma asju tagasi, umm 3 pini umbs

 

jah:D

 

Nahhui te kannate üldse IRL raha ette mingitele suvalistele tontidele ?

Saage kokku või hankige ennem aadress IP kaudu. Küsid kodust aadressi ja kui se IP omaga ei ühti siis saadad pikalt ;)

Pean vist mingi teema tegema siia kuidas mitte scammi saada, see jant hakkab närvidele käima juba o.O

 

mul oli 0 tehingut ja siis ma poleks saanud seda kasutajat. tal olid recid ka maas ju.

ma küsisin elukohta vist, aga ta ütles rakvere vms. igaljuhul valetas vist.


jeee.JPG

I (L) Football

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

F0x007 ,siin foorumis on nii lohakad scammerid , küsi telefoni nr ühel päeval ,kirjuta ülesse .

Järgmisel päeval küsi uuesti ,põhjenda ,et sa kaotasid paberi ärak uhu kirjutasid , usu mind saad mingi muu numbri ja sulle öeldakse aku tühi , telefon puru ,mul pole telefoni vms .

 

Üks varjant on veel kodutelefon . Kodutelefoni nr-iga saab nime ja elukoha teada. (Algul küsid elukoha ,nime ,kodu telefoni nr ja siis kontrollid. Kui kõik vastab tõele ja tal on valge taust siis võib juba väiksema trade ette käia) ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.