Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

kennu_r@hotmail.com

Soovitatud postitused

VIP

Ta on varem ka siit banned olnud & mind ka scamminud kunagi ammu .


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1. Inimene peab olema debiil et anda oma MSNi parool teistele inimestele.

2. See ei loe , sul teemas kirjas et müüd PINi ja sama MSN nii et sina vastutad.

http://www.vahvel.net/showthread.php?t=29732

3. See on piisavalt tõestus et Banida , kuna sinu "nn" et ainult sina müüd PINi on Bs sest et MSN on sama ja see mida ta müüb on ka sama.

 

Ära valeta kui sa ei oska.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
no tore siis kui te kõik nii arvate :D.

olen teine inimene ültse, Esiteks: Msn [email:j6bj5y1q]kennu_r@hotmail.com[/email:j6bj5y1q] parooli teavad 6 INIMEST !

 

 

MINA MÜÜN PIN !

 

Msni on jah raske teha :?


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Õnneks pole mul temaga kokkupuuteid olnud (veel) :eat:

Mis kasu banist muidu saab? Teed uue kasutaja ning scammid edasi.

 

Näitab kui lapsik sa oled et scammid irl raha eest.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Saad Ban bohooo...

Teed kindlalt uue acci nagu kõik scammerid teevad


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See krdi omanik, on küll väärt banni. Vend kirjutab haigeid põhjuseid millest peaks iga loll aru saama, et vend valetab ja tahab scammida. Alguses kogub veidi poste, siis küsib sõpradelt vahvlis, et nood paneks tehinguid siis teeb uue acci ja kogub veidi poste ja teeb veel tehinguid ja massive scammer olemas..

See on idiootsus, kuidas saab nii rott olla, et tulla kuhugi foorumisse teisi üle laskma. Oled endaüle rahul nüüd v? mõtle kes sa tegelikult oled, üks varas muud sa pole. Tra kui keegi sinu kunagi üle laseb siis küll hakkad nutma jah? Debiilik rsk.

 

Lükake talle ban siis ta ei saa veel viimaseid päevi scammida selle foorumi nimega uusi.:)


bicycles.png

bicycles.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See krdi omanik, on küll väärt banni. Vend kirjutab haigeid põhjuseid millest peaks iga loll aru saama, et vend valetab ja tahab scammida. Alguses kogub veidi poste, siis küsib sõpradelt vahvlis, et nood paneks tehinguid siis teeb uue acci ja kogub veidi poste ja teeb veel tehinguid ja massive scammer olemas..

See on idiootsus, kuidas saab nii rott olla, et tulla kuhugi foorumisse teisi üle laskma. Oled endaüle rahul nüüd v? mõtle kes sa tegelikult oled, üks varas muud sa pole. Tra kui keegi sinu kunagi üle laseb siis küll hakkad nutma jah? Debiilik rsk.

 

Lükake talle ban siis ta ei saa veel viimaseid päevi scammida selle foorumi nimega uusi.:)

 

KUULE ROTT, saame kokku vaatame võibolla õpid mind paremini tundma ?

Pubekad olete te kõik, siin vahvlis tunnete ennast kui oleksite 18+´aastased ? tegelikult olete ma kujutan ette 10-15aastased :D , teil omal hale pole ?

1 inimest ma tean , kes on 20vanune - Desteny.

temaga olen kokku ka saanud, igati eht tüüp jne , kes järgmine ? saab nahapeale.:cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
KUULE ROTT, saame kokku vaatame võibolla õpid mind paremini tundma ?

Pubekad olete te kõik, siin vahvlis tunnete ennast kui oleksite 18+´aastased ? tegelikult olete ma kujutan ette 10-15aastased :D , teil omal hale pole ?

1 inimest ma tean , kes on 20vanune - Desteny.

temaga olen kokku ka saanud, igati eht tüüp jne , kes järgmine ? saab nahapeale.:cool:

 

Internet Gangster oled nüüd jah?


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.