Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

SuEma (tsautsau112@hotmail.com). sain jälle üle noksi.

Soovitatud postitused

VIP

Kunagi ei tea kas pin on 100% õige


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui sul endal on 0 tehingut ja 10 postitust, siis peaksid ostma ainult usaldusväärsetelt, mitte 10 postiga inimestelt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui sul endal on 0 tehingut ja 10 postitust, siis peaksid ostma ainult usaldusväärsetelt, mitte 10 postiga inimestelt

 

nojah eks see minu viga olegi enamjaolt ju :P et ma nii kärsitu olen.

olen addinud mingi 3 venda kellel palju tehinguid ja neil pole pine olnud.

samas sain 2 korda eelmine nädal üle inimestelt kellel mingi ~7-8 tehingut.

kuna mul 0 tehingut endal siis alati olen ette käind.

Skills for you vms lasi eile mult sara seti üle, just pärast seda kui ta oli kellelti 90.- eeki üle lasknud, ma ei märgand et ta oli juba bani saand ja käisin ette seti. tal oligi vist 7 tehingut. õnneks leidsin neti kaudu ta nr ja sain seti tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

haha, mul oli selle Matveiga ükskord samamoodi...ja kutt oli nii enesekindel "oooo see oli kontrollitud ära mõtlegi mind üle lasta blablabla". mõttetu on selliste kalbassidega vaielda.


Toimik on mul mahukam, kui kogu s'Poomi repertuaal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
nojah eks see minu viga olegi enamjaolt ju :P et ma nii kärsitu olen.

olen addinud mingi 3 venda kellel palju tehinguid ja neil pole pine olnud.

 

Sattusid RSP2P'ist nii hasarti, et olid pinni nimel kasvõi scammi saama? Selline mulje jääb..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

veits imelik suema saatis postkasti

 

 

Re: Tr

Eile, 16:54

SuEma

Uustulnuk Liitunud: Sep 2008

Postitusi: 16

 

Tehingud: (0)

 

Re: Tr

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Putsi mis kuradi scammer ja noob ma olen, sa 12 aastane tatt ole vait, sa piider ei oska ise kirjtadagi, mida sa m*nn mölised.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõtle ise ka , Siin on teema et sa scammisid ja sina hakkad ajama et ma ei scamminud. Ise oled sa 12 aastane Tatt kui sa isegi ei tea seda.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.