Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

paap hoiatan

Soovitatud postitused

Tere hoiatan teid kasutaja paap kohta sest kunagi ostsin talt kasutaja ja nüüd see scammed mul pole msni ajalugu:( aga mulle saatis s62dqq.jpg

ja ma ei leidnud seda ülekannet aga võite mu tehingutest vaadata seal on...

 

ma lihtsalt hoiatan niiet kui olete lollid võite teha temaga tehinguid...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Edu sulle mees . :D hoiata edasi kõiki , esiteks macro vähem , mina ostsin selle acci lahti : D .

ja palun väga too välja see , et sa mulle raha saatsid jne ? siis ma hakkan sind uskuma . msn tekst pls ? see on su enda mure , kui sa macrod acci blokki ja mulle sellest räägitakse . acc jääb aastateks seisma siis ? see pole midagi nii shit acc .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

aga üks küsimus teile kõigile , kas keegi on näind kasutajat Black76 sees ? kas keegi suudab saab tõestada , et see on üldse minu käes :D ?

mulle meeldib ausalt öeldes ajada pisikest teemat vägaväga kõrgele ja ohoo mis selleks tehakse :D Edu teile mehed . tahaks näha kas ka blocki saan siin foorumis , sest black ei ole minu käes : D

 

kui tõestate ära et ta on minu käes siis ma jään nõusse . ma võin öelda ka seda , et müüsin eile zezima ja võtsin tagasi et olen nii tegija scammer . siis kõik usuvad ka (a) ?

 

btw , siis kui ma siia foorumi tulin ma ei pand tehingut kirja , aga heikki lasi mind ka 800 eeguga üle :D . [ ei saa mina tõestada , ei saa heikki tõestada nii et NO SHIT ? ]

 

No ma ootan pilte veel , et sa tõestad et account nimega : Black76 on minu käes . kui tõestad siis olen rahul : D .

freaky freaky oled .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
aga üks küsimus teile kõigile , kas keegi on näind kasutajat Black76 sees ? kas keegi suudab saab tõestada , et see on üldse minu käes :D ?

mulle meeldib ausalt öeldes ajada pisikest teemat vägaväga kõrgele ja ohoo mis selleks tehakse :D Edu teile mehed . tahaks näha kas ka blocki saan siin foorumis , sest black ei ole minu käes : D

 

kui tõestate ära et ta on minu käes siis ma jään nõusse . ma võin öelda ka seda , et müüsin eile zezima ja võtsin tagasi et olen nii tegija scammer . siis kõik usuvad ka (a) ?

 

btw , siis kui ma siia foorumi tulin ma ei pand tehingut kirja , aga heikki lasi mind ka 800 eeguga üle :D . [ ei saa mina tõestada , ei saa heikki tõestada nii et NO SHIT ? ]

 

No ma ootan pilte veel , et sa tõestad et account nimega : Black76 on minu käes . kui tõestad siis olen rahul : D .

freaky freaky oled .

 

 

See tähendab, et sa siis ei müügi seda acci?, et seda isegi pole sinu käes?:S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tahaks näha siis kui bann tuleb , et mille eest .

Ma võin suuga teha suure linna , aga teoga ei tee kärbselegi liiga .

cc - Homm88

Ma vaatasin , et su nimes on m täht see ütleb koheselt et sa oled scammer : D ?

tsort . sa võid arvata ja ennustada mida tahes endale seal kodus , aga see pole vapsjee sinu mure milline minu suhtumine on . ma võin 8 saltot ka visata , äkki siis olen juba debiilne scammer , igatahes ma olen suht õnnelik et sinu poolt piirdub teema veel " Haige scammer " ' ina : )

 

love u homm88 .

 

Moderaatorid , kui te isegi bannite siis sooviks näha tõestust et mille eest banni sain .

parimatega , Paap : ) .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sa ei saa poindile pihta, vb keegi ei saa sind bannida, kuna "otsest" t5estust ei ole, kuid see on ilmselgelt ju n2ha et sa oled scamminud selle accoundiga. Iga vennike saab sellest aru. Lihtsalt tyypilised scammeri s5nad kostuvad su suust, nagu alati. Selliseid vabandusi on palju. nagu "ostsin kasutaja tagasi" vms. ammu teada v2rk lihtsalt. Ja seda kindlasti, et kui mingeid pilte asju ei ole, siis eriti vist ei saa bannida. Aga see on juba moderaatorite otsustada. GL.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.