Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Hoiatus!

Soovitatud postitused

ET siis ma ei tea kas nad omavad foorumis acci aga [email:kjzidw7a]jang901@hotmail.com[/email:kjzidw7a] ja [email:kjzidw7a]n_u_b_l_u@hotmail.com[/email:kjzidw7a] on sellised tüübid kes müüvad kasutaja ja siis scammid mingi 3 kuu pärast tagasi . Kuna sellise asja kohta on raske tõestusi hankida siis olen sunnitud kõigest heast südamest hoiatama :)[/color]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Se nublu vms pakkus mulle mingit kasutajat nimega asd424, näitas isegi panga pilti , statside pilti , aga kui sisestasin nime highscore-sse tuli vastuseks 0.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

heh ja erm, aitäh hoiatamast

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tänks düüüd . just hakkas mingit lolli juttu ajama mulle . :D

 

Sai blokki.


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kui keegi müüb teile sellist acci nagu oktakallus siis ärge ostke kuna ma antsin selle acci vastu enda skilleri (wc ja fm 99) ja ta andis vastu combat 123f2p ja 125p2p atk99 str99def99ranger99mage95hp99cook99fish99 ja ma antsin ise peale skilleri ka veel 100 rate solli ja lasi mult nädala pärast acci üle ja päris paljut ütlevad et on selle acciga scämmi saand.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

:D ja lõpuks tuligi välja ...aga scamminud ma kyll mindagi pole hull mõte mul acc tagasi wõta kui sul kõik sama info mis mullgi

 

Se nublu vms pakkus mulle mingit kasutajat nimega asd424, näitas isegi panga pilti , statside pilti , aga kui sisestasin nime highscore-sse tuli vastuseks 0.

 

omg präänik ära tee nalja , kui ma isegi oleks scammer siis nii magedat nalja ikka ei teeks aga sul on äkki msn history wms tahaks isegi seda näha

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:D ja lõpuks tuligi välja ...aga scamminud ma kyll mindagi pole hull mõte mul acc tagasi wõta kui sul kõik sama info mis mullgi

 

 

 

omg präänik ära tee nalja , kui ma isegi oleks scammer siis nii magedat nalja ikka ei teeks aga sul on äkki msn history wms tahaks isegi seda näha

 

Aga kas sul on MSNi history?

Tahaks seda näha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.