Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

scammer teh nerd kennimsn@hotmail.com

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
1)Andsin talle sara setti,ta andis sama pinni-pin on vale,niiet sain temalt ka üle.

2)Kui sa selle pini temale andsid,siis ise ka scammisid.

 

diman esiteks pin oli kontrollitud:)niiet...GF tee ja no pic no proof et saraset trade oli:) ja ta võis vabalt ära kasutada pin oli 100%õige

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pin on 54027856. See on selleks et kui kustutad pildi ära kui dimandheart paneb tõestuse.

 

Pmst on nii et kui dimandheart paneb pildi MSN ajaloost et müüsid sama PINi siis oled sina scammer ja Teh nerd ei ole. Sest miks peaks keegi raha saatma kui pin on fake? Aga miks ta ei öelnud msn siis...

 

Igatahes PIN ei saa mitte KUNAGI OLLA 100% õige ....

See et kontrollitud on see annab ainult tõestuse et PIN on õige mitte mingid suvad nrid... Aga sa ei tea kas see on kasutatud või mitte. Nii et

ära tule ütlema et see on 100% õige.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Dimandheart pane lihtsalt pilt koos MSNiga siis on piisav tõestus


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
teh nerd ütles,et räägib pinimüüjaga,kui töötavat pinni ei saa tagastab raha,vast siis saab korda.

 

 

Selline küsimus. et miks Teh nerd ei öelnud talle msnis et pin on vale?

vaid LIHTSALT ilma midagi ütlemata ei maksnud.?:ninja:

 

Õhtuks raha ei tule, siis..................

 

Selline küsimus. et miks Teh nerd ei öelnud talle msnis et pin on vale?

vaid LIHTSALT ilma midagi ütlemata ei maksnud.?:ninja:

 

Õhtuks raha ei tule, siis..................

Hästi ei usu seda ka et pin vale oli.

 

teh nerd ütles,et räägib pinimüüjaga,kui töötavat pinni ei saa tagastab raha,vast siis saab korda.

 

Kuule, Kena fake sul diamonheart.

Msni convides rääkivad inimesed ei klapi 100%.

 

Ühel on N. Ja Kristjan, Ja teisel N. ja Janar.?

ja MSNI TEKST EI LÄHE KA KOKKU.!


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
pinvalett3.png

 

 

:ninja:Saan ma õigesti aru et sa üritad fakeda.?

 

NO VAATA NEID ESIMESI CONVERSATIONI PILTE:?


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Fakeda mida?Pilt ei ole fake vms.

 

Mina EI OLE teema algataja,nood pildid ei ole minu tehtud.Kristjan on ilmselt pini müüja,kes müüs pini teh nerdile (msn'is N. nimi).Ostsin talt sara seti eest pini,mis oli vale (minu antud pildil on näha,et too pin mis N. mulle andis oli sama,mis tema sai teema algatajalt).


dumb2vp8.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

noo,aga esiteks miks ta midagi ei õelnud ja ta oli endajutujärgi mulle raha kandnud nagu...mida mulle kohale ei tulnud?niiet...egavist pole scammer,ja ta lahkus niisama msnist ja ei vastanud lõpus ning pidi pildi saatma ülekandest mida ta ei suvatsenud saata ja tema ütles et ta kandis raha ära;)aga raha pole siiani tulnud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

teh nerd vaata see mind ei huvita praegusel hetkel et pin oli vale vaid sa üritasid scammida ikkagi sa ei kandnud raha kuigi ütlesid et kandsid?egavist polnud väike scamm see oli luck et pin ei funganud ma oleks raha tagasi kandnud aga noh see raha mis sa "kandsid" tuleb siiani hansast hansasse

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
KAHJU KÜLL, et üle said ?!

OMA VIGA ET TE NII LOHHID OLETE KÕIK, ja selliste ahvide kätte langete!

 

kle esiteks oled sa ise paras lohh sellepeale ma ütleks hujak,hujak i nahhui:)no seda jah et selliste ahvide kätte langeme:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma ei saa aru miks k6ik scammerite teemad sp2mmiks muutuvad.....K6ik hakkavad l2llama siin..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.