Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Brothers In Arms - Hell`s Highway

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Päris reaalne ikka jah,

eriti hea et inimesed lendavad ka nagu tükkideks.

Kuna mäng välja tuleb muidu?


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Päris reaalne ikka jah,

eriti hea et inimesed lendavad ka nagu tükkideks.

Kuna mäng välja tuleb muidu?

Ma ei oska öelda , aga ma arvan et mõnes kohas on see juba kindlasti välja lastud ja ei kulu kaua aega kuni see ka Eestisse jõuab .:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Eestisse peaks jõudma 26.09.2008

 

Muidu mäng välja tulnud?

torrentitena pole seda kuskil saada.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
hea mäng! ma ostan selle kindlasti 2ra!

 

Sama siin :) , kui mäng Eestisse jõuab , siis olen üks nendest kes selle kohe ostab :)

 

Muidu mäng välja tulnud?

torrentitena pole seda kuskil saada.

See mäng pole veel välja tulnud , nagu ma kuulsin.

Aga selle eest on teisi Brothers in Arms mänge :

Brothers In Arms

Brothers In Arms : Earned In Blood

ja mõlemaid leiab torrentist :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis mõttega osta, kui saab ka tõmmata. =) Mis siis, et cracked. Ma pigem ostaksin ennem Call of Duty: World at War (Praegustel andmetel tuleb 11.november), FIFA 09 (oktoobris) või Tom Clancy's EndWar. (Kuskil nov. alguses).

 

Fännan eriti Tom Clancy's mänge. Enda teada olen kõik mängud läbi teinud, isegi uuemad. =)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suht call of duty sarnane mäng, vb veidi reaalsem sellessuhtes, et inimesed lendavad tykkideks, aga graafika just kõige parem pole :P, call of duty 4-l näiteks parem minuarust või mai tea puud ja põõsad sellised imelikud, ja mis mõttega osta kui saab torrentist tõmmata :P? :-)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Suht call of duty sarnane mäng, vb veidi reaalsem sellessuhtes, et inimesed lendavad tykkideks, aga graafika just kõige parem pole :P, call of duty 4-l näiteks parem minuarust või mai tea puud ja põõsad sellised imelikud, ja mis mõttega osta kui saab torrentist tõmmata :P? :-)

 

seda muidugi :D ,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Eestisse peaks jõudma 26.09.2008

 

Homme peaks siis väljas olema pc peal..?


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suhe lahe mäng tundub olevat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
minesmith : -1 sulle. oktoober 3 jõuab mäng eestisse , lükati edasi , kuid välismaal peaks mäng olemas olema.

 

Ma rääkisin PC mängust. X360 peal see väljas üleeilsest. (Seda versiooni tõmban praegu vaikselt) PS3 kohta pole ma midagi näinud warezis.

 

Ainult andricost vaatadki andmeid, irw?

 

Hoopis sulle peaks -1 andma, kuna sa ei otsi piisavalt. Tanel küsis konkreetselt PC mängu oma. Mina vastasin. Gamespot toob su maa peale tagasi. Vaatasin just ubisofti kodukalt ka järele ja nende release plaanis näitas, et 9.oktoobril tuleb UK-s välja. (Mu mäletamist mööda oli ka selline värk, et 3.oktoober pidi tulema UK-s ja 7.oktoober US-s) Seega nad lükkavad koguaeg edasi. Kuid lõpp on kohe-kohe lähedal teie, PC kasutajate jaoks. Kõige varem pidi see tulema juba aasta tagasi...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
irw irw tõesti arvad et ma otsin mingit igat mängu et kõigile täpselt öelda millel tuleb.

 

Sa ütlesid, et -1 mulle, pidin siis vait olema? Ja paremat vabandust välja mõelda ei osanud? Kui sa ei ole release dates kindel, siis ole parem vait..

 

// Igatahes mäng mul peal ja varsti lasen x360 peale. Annan homme teada, kuidas siis pela on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.