Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

saarevana

Soovitatud postitused

saarevana ehk [email:3mq8nq0v]lif3lines@hotmail.com[/email:3mq8nq0v] või midagi sellist , scammis mu rs acci, hoidke eemale nendest saarevendadest siis, kasutaja mille ta scammis oli artur882, nii et kui ta seda müüb teile, ärge ostke, see scammed ja prolly scammib teidki, aga jah bye rs , ei hakka enam mängima kah, sest acci pole ja recovereid ei mäletagi

 

//kasutaja sain recoveritega tagasi, aga santa ja 1m on läinud lol


Zezima.png LoL

 

enivei , uus kasutaja, ei käi enam sellega sees

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
See pole minu msn LOL, Lifelin3s@hotmail.com on mul ^,

 

lol ma ei tea mul pohhui :D kasutaja sain tagasi, santa on kadunud irw aga no pohh, hakkan nyyd selle eest yhe teise acciga vb mängima


Zezima.png LoL

 

enivei , uus kasutaja, ei käi enam sellega sees

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lifelines back in action !

Tubli oled lifelines , 5 + hindeks (:


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
rofl . lmao.

+1

pmst pole proofi. niiet kedagi ei saa süüdistada


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ongi, ja see tuss ajab ikka oma jura edasi, et ma scammer, pangu tõestus ffs :wink:

 

ei tea miks siis sinu kasutaja vahvlis saarevana ütles mulle siis "vale" msni? tuleb välja et sis too on sul scammimiseks mõeldud msn, oleks tõestus ka kui teaks kust saab msn history vaadata


Zezima.png LoL

 

enivei , uus kasutaja, ei käi enam sellega sees

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei tea miks siis sinu kasutaja vahvlis saarevana ütles mulle siis "vale" msni? tuleb välja et sis too on sul scammimiseks mõeldud msn, oleks tõestus ka kui teaks kust saab msn history vaadata

 

Kui ta sulle PM'i ei saatnud ei saa sa midagi teha, igaüks võib öelda et ta on saarevana

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.