Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kes aitaks privaat serveriga?

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ma arvan et sa isegi ei oma kujutluspilti kuidas see peaks töötama. sa oled 12. Sa ei õpi seda elusees ära.

Lepi selle pisiasjaga.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
omg shadowcat usu ma saan hakkama.teiseks unustasid mainida et see pole postcount teema!

 

 

Ehk räägiksid seda ka kui kiire internet sul on. Siis saab kohe öelda kas on laggy server or not.

Sina üritad siin iga hinna eest oma postcounti suurendada.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mirkon kes sa selline oled, et sa shadowcatiga ülbitsed ise oled mingi postcounter.

 

:ty

 

Ülbas ta teiega?

Pigem teie olete ülbeks muutunud oma modekohtadega.


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Meie ülbeks oleks sa näinud mida see mirkon Toxicu teemas tegi...

ma ütlesin talle 3-4 korda et siin ei aja offtopic ta ikka ei saanud aru....

Teeb veel rumalaid teemasid....

 

Aga noh ta ju ytles shadowile et ei spammi siin...:S

 

Muidu kui midagi välja kah sellest tuleb siis GL!


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga see ei tähenda et teie peate siin tema teemas spämmima tho.

Olge targemad.

Ja shadow miks sa teed kohe ta mõtte maha. Las proovib ei tule välja siis ei tule.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Okei, keda huvitab keda mitte.

Niisiis tean seda idiooti juba suht pikka aega. Kuid lõpuks pidin ta ikkagi BLOKKIMA ja Delitema.Esitas msnis igasuguseid idiootseid küsimusi(lapsikuid). iga kord kui msni tuli kirjutas: "Jou, kuule kuidad runes sinna saada" ära tüütas. Peale seda, jagas ta teistele minu reidi aadresse ja väitis et see on tema, ja lubas kõigile lõuga anda minu nime all. Peale seda eitas ta seda kõike.

Enivei, kes tahab teada siis ta reit on

www.rate.ee/users/rob21

 

 

Okei, ROHKEM EI SPAMMI.

 

 

omg brian ja shadow said troonile ja kohe maha tegema.tehke ju

 

Sorrii, aga ma tean milline sa oled.

Sa isegi ei suutnud runehq-st ega Zybezist MITTE KUI MIDAGI üles leida.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aga servu üles hostimine ju maksab? Ja kui ei maksa sisi tahaks kah teada kust saada tasuta servu tegemist ;)

Aga muidu ega Hamachi midagi halba pole seal on ping umbes 125-250 selles vahemikus. Ja see peaks hästi sobima, sest see pole mingi counter strike kus tuleb sihtida ja tulistada :P

Ja jah, ega see mängu ehk siis servu üles ehitamine pole midagi kerget. Ise ehitasin kah kunagi servu valmis ja upisin hamachiga. Päris hea tuli lõpp tulemus. Ja tegime koos 3 tüübiga. Üksinda jäädgi tegema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga servu üles hostimine ju maksab? Ja kui ei maksa sisi tahaks kah teada kust saada tasuta servu tegemist ;)

Aga muidu ega Hamachi midagi halba pole seal on ping umbes 125-250 selles vahemikus. Ja see peaks hästi sobima, sest see pole mingi counter strike kus tuleb sihtida ja tulistada :P

Ja jah, ega see mängu ehk siis servu üles ehitamine pole midagi kerget. Ise ehitasin kah kunagi servu valmis ja upisin hamachiga. Päris hea tuli lõpp tulemus. Ja tegime koos 3 tüübiga. Üksinda jäädgi tegema.

 

Serv üles, siis hamachiga või pordid lahti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma arvan et sa isegi ei oma kujutluspilti kuidas see peaks töötama. sa oled 12. Sa ei õpi seda elusees ära.

Lepi selle pisiasjaga.

 

Las poiss proovib, kui ei proovi siis ei saagi selgeks..

Anyway ega ise ka ei usu et sellest midagi välja tuleb-.-


blankme.gif

droppartynb9ev7.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga servu üles hostimine ju maksab? Ja kui ei maksa sisi tahaks kah teada kust saada tasuta servu tegemist ;)

Aga muidu ega Hamachi midagi halba pole seal on ping umbes 125-250 selles vahemikus. Ja see peaks hästi sobima, sest see pole mingi counter strike kus tuleb sihtida ja tulistada :P

Ja jah, ega see mängu ehk siis servu üles ehitamine pole midagi kerget. Ise ehitasin kah kunagi servu valmis ja upisin hamachiga. Päris hea tuli lõpp tulemus. Ja tegime koos 3 tüübiga. Üksinda jäädgi tegema.

 

Hostid ise/ lased hostida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.