Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Tegin Formati , --

Küsimus

Oleks vaja nüüd teada mõningaid asju , et

kus ma saan vaadata mis videokaart mul on? [Täpselt seletust pls :) ]

Kas kuskilt on võimalik saada Kaspersky aktiveerimis koodi [tasuta] ?

Nii , kui lasen Spybotiga safe modes üle scannida , ja ta ei leia midagi? Siis ple põhjust muretseda , et viiruseid [või teil mõni parem nõuanne] ?

 

Tänan Aare.:ty


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

18 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Author of the topic Postitas
peale formatti lased spybotiga üle ? geniaalne idee :D:D:D

 

kaspersky .. otsi mu mingi vana post üles ..

 

arvuti andmeid saad vaadata programmiga everest.

 

Ei aga onju nii ,et kui formatti teed , siis soovitavalt võta neti juhe ära tagant et viiruseid ei tleks ?

Noh , aga kui ma panen juhtme sisse , et prgramme tõmmata , võis ju mingi viirus sisse tlla?

 

Hetkel , scannin Kasperskyga , 90k faile vaadatud , ja kuidagi 22 viirust detected , kuigi tegin formati :S


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Annan kohe aadressi kust saab eestikeelse Everesti.

 

http://www.shadowcat.planet.ee/tombamised.html

Ülevalt teine. Everest Ultimate 4

 

Ei aga onju nii ,et kui formatti teed , siis soovitavalt võta neti juhe ära tagant et viiruseid ei tleks ?

Noh , aga kui ma panen juhtme sisse , et prgramme tõmmata , võis ju mingi viirus sisse tlla?

 

Hetkel , scannin Kasperskyga , 90k faile vaadatud , ja kuidagi 22 viirust detected , kuigi tegin formati :S

 

Vaata, kui sa asju tõmbad, siis mingid väikesed troojad vms ikka tuleb sisse, kui sul ei ole tulemüüre ega muid viirusetõrjeid peal.

Nende pärast ära üldse situ.

Tõmba Avast. Sellel saab panna nii et ennem kui windows bootima hakkab, scannib ära.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Ei aga onju nii ,et kui formatti teed , siis soovitavalt võta neti juhe ära tagant et viiruseid ei tleks ?

Noh , aga kui ma panen juhtme sisse , et prgramme tõmmata , võis ju mingi viirus sisse tlla?

 

Hetkel , scannin Kasperskyga , 90k faile vaadatud , ja kuidagi 22 viirust detected , kuigi tegin formati :S

 

 

Kas sa tõmbasid neti juhtme tagant ära kui tegid FORMATI? Kui ei siis pole ime miks nad sees on. MA soovitan, tõmba mingi FREE AVG endale plaadi peale, tee uuesti Format ja siis kui tehtud pane kohe AVG peale, et ära hakka netist igast ANtiviiruseid endale tõmbama, eriti kui pakutakse mingi kaspereskyt tasuta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Kas sa tõmbasid neti juhtme tagant ära kui tegid FORMATI? Kui ei siis pole ime miks nad sees on. MA soovitan, tõmba mingi FREE AVG endale plaadi peale, tee uuesti Format ja siis kui tehtud pane kohe AVG peale, et ära hakka netist igast ANtiviiruseid endale tõmbama, eriti kui pakutakse mingi kaspereskyt tasuta.

 

Nonni , aga nüüd enam vist viiruseid ple? VIST .

Lasin 2x kasperskyga üle scannuda + 2x spybotiga safe mode [topelt ei kärise]


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Proovi AVAST-it.

parim.!


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Olen kuulnud, et kui sul on näiteks oletame 2+ mingit antiviiruse programmi, võivad nad üksteist segama hakata jms...Seega oleks parim kui on vaid 1 programm viiruste tõrjumiseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Jah , nüüd kasutan ainult NOD32 'te

Aga küsimus , teene oleks , et keegi saaks täpse lingi anda [korraliku] , kust saaks näiteks RealTek audio hardware vms . Otsisin ei leidnud , ehk mõni saab aidata?

Ja kas asi minus või , noh mul veidi nagu net laggib? Rune hakkab laggima jne , nVidia mul olemas ?

Kudagi saaks vb kiiremaks?


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

pisike koolitus ..

mõned vanemad failid toimivad mingitsorti malware peal,

nign need ei ole teie arvutile kahjulikud.

kuid uuemad anti-viirused leiavad need üles, sellepärast ongi paljudel inimestel peale arvuti üle scannimist ja viiruste kustutamist arvut pees..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Biiver tänan , :)

 

Aga kuidas seletada seda , et 15 min on nagu net suht kena , aga siis hakkab laggima ? Noh , arvuti ka veidi aeglasem [siis kui see lagi periood] hakkab . ?

:h:

 

Vaata laggi ajal Task Manager->Processor alt mis võtab kõige rohkem powerit

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Kui rs laggab, siis proovi videokaardi draivereid uuendada, või JAVA-t.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.