Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Stupid Digitv

Küsimus

Nii, probleem järgmine.... täna hommikul kuni pealelõunani oli kõik korras internetiga, kuni äkitselt internet kaob vahepeal ära. Sis teed modemile restardi ja korras mõne aja pärast (nett tagasi siis jälle). Aga panin tähele, õde oli praegu mingi tunnikese arvutis, lihtsalt istus netis ja reidis ja niisama onju, ja problem netu. Aga nüüd, tulen mina sisse, lähen CS 1.6 mängima ja nett kaob suht kohe ära. Lähen vaatan modemit, modem teeb vist ise restarte mul seline karvane tunne (kui cs tööle panen). Kodus on siis Elioni JAH ELIONI digitv koos netiga kohe. Varem sellist probleemi pole olnud. Logisin modemisse ennem sisse ja tegin restardi sealt ja installisin seaded uuesti peale aga midagi. Lasin uuesti cs ka uue peale aga ika sama jama , Või on asi ruuteris ? Sest lähen vaatan, kui nett ära läheb, modemil lähevad tuled uesti põlema, kuulen kah, et selline plõks käib modemis. Aga ennem kui õde oli netis niisama vaataisn mina telekat ja midagi polnud viga .

 

ÄKKI ON SIIN TARGEMIAD MEHI ? :-(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

0 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

Sellele küsimusele pole veel vastatud

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.