Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Internet ~ Elion

Küsimus

Tervist , oleks vaja siis teie arvamusi nõuandeid , kuna endal aru otsas ning Elioni vennad ka targemad ole .

 

Ma ärkan keskmselt kell 10-12 hommikul . Siis on internet olemas , saabub kell 15.00 päeval , internet kaob !

Aga imelik see , et interent status on connected , aga ta ei liigu kuhugi kui tahan kuhugi minna , et tunduks nagu interneti ple -.- .

Siis , helistasin elioni , ütlesin et mul see jura kestnud 3 päeva , nad ütlesid et neil näitab , et mul net ilusti nagu olemas ... Siis ütlesid , et arvuti viga võib olla ... Ma ei saa enam aru , ja täpselt kell 3 läheb net naguniimodi ,et kuhugi ei liigu kuigi näitab , et net oleks .

¤ Elioni kaabel ¤

 

Aidake pls? :?


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Restart ei aita ?, mul selline lugu :

 

Nett läheb lambist ära, ruuteri restart ei aita vms, siis lähen mingisse online mängu (nt cs) käin korra sees ära ja, siis tuleb nett tagasi (mängudes töötab nett, aga brauseritega ei saa ühendust)

mul samuti näitab, et internet connected

 

suht wierdo :D


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
hmm mul ka elioni korrusmaja nett ja tuuter ja bõin kasvõi päevotsa netis istuda ja midagi ei lähe ära

 

Sa oled täis ohmooon? Mind ei koti kas sul on net või mitte ...

Mul ple ruuter ,mul kaabliga , absoluutselt ei koti , saad sa päev läbi istuda or not


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
tõesti sa oled ikka über idikas ...

 

Aare see krdi elion on kah aru saanud et vähem rune suvel :D

 

Oh sind nipsukest , asi ple ju üldsegi selles , elion ütles et neil näitab , et mul net olemas viimased päevad , endal ka Connect status - connected .


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Oh sind nipsukest , asi ple ju üldsegi selles , elion ütles et neil näitab , et mul net olemas viimased päevad , endal ka Connect status - connected .

 

hmm modem eks ? võta modemilt see paks juhe 2ra mingiks paariks sekiks .. siis pane see tagasi oota paar mini kui ikka ei tule tee resa modemile hoia n2iteks h2sti v2ikse sysiga pikka hariliku mingi 10 seki nii siis restardib internet ja kui siis ei siis katkesta tehing elioniga ja sebi starman ;)

 

ohh and btw kuidas sul 15:08 on internet kui kell 15:00 on piirangud ? wdf

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Vaata 192.168.1.254 vaata seal peaks mingi home network värk olema vaata kas seal on teised arvutid ka connectitud. Ja võid kontrollida ka siis kui nett on maas või siis vaadata mingi connection logi ja vaadata mis juhtus...See 192.168.1.254 on speedtouchide modemite või ruuterite nn. control panel

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

meil on selline asi, et iga veidikese aja tagant kaob DTV / internet ära 2 minutiks.. vahetevahel isegi 4 korda 30min jooksul, vahetevahel kord tunni tagant.. bs sellega -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Elioni tüüpe võid ainult sõimata, siis tulevad koju ja ajavad asja korda.

Näiteks ma käisin pinda mingi nädal aega ja mulle pandi jumala uus kaabel for free :)


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
siia teemasse pead ilmtingimata postitama ?

 

Oot.. oota 1 sekund..

Ma rääkisin oma probleemist, mis mul on elioniga, eks ole? Nagu nägid võib-olla esimesest postist (võib-olla sa ei näinud ka), on ka teema algatajal probleem elioniga. Ju siis ei näinud.

 

Ja btw, su post on mõttekam? Ütle sellist lollust siis mulle läbi PMi.

 

 

Aare andestab mulle, aga mitte sulle. Häbi sul olgu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

aare, said sa korda nüüd ?


OMGLOL.png

MSN : [email:ofxdw7mx]Pimpvend@hotmail.com[/email:ofxdw7mx]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Ähvarda Elioni mehi kohtuga ja küll saab korda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

No on ikka küll, või noh, nad peavad uurima välja, mis viga.. isegi kui pole nende viga (meelega pole kindlasti).

 

Üks asi on kindel, sinu viga see pole ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
No on ikka küll, või noh, nad peavad uurima välja, mis viga.. isegi kui pole nende viga (meelega pole kindlasti).

 

Üks asi on kindel, sinu viga see pole ju.

 

No , aga neil näitab et mul peaks korras olema kõik , ja ütlesid et minu arvutis viga :O


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

See on sinu personaalne ühendus? Kedagi teist selle purgi taga rohkem pole?


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.