Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lennukid / Mopeedid

Soovitatud postitused

VIP

Et räägime, siis rolleritest ja mopeedidest :)

 

 

Omate ?, lisage oma masinast pilt ja rääkige lähemalt


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://ts-motors.ee/?act=mootorrattad&id=10

Selline on minuarust jubehea masin endal oli eelmine aasta samasugune ainult, et polnud sidurit ehk siis automaat-siduriga oli mul, kuid see on manuaal siduriga ja sellel on 4 käiku mul oli 2 :Ptippkiirus on neil kusagil 80km/h kanti, kuigi euro nõuete järgi on 45 aga läheb julgelt rohkem, võin kinnitada seda igakell.

Natuke tehnilist kah siis.

Hind on 10900.-

Tehniline :

Mootor:50cc,4taktil.,õhkjahutus

Mootori võimsus:2,4kW/7500rmin

Maksimaalne kiirus:EURO 45km/h piirajata 70km/h

Starter:jalg

Ülekanne:4-käiku,kett

Pidurid:ketas/trummel

Rehvid:3,5-8

Vedrustus:vedru/hüdrauliline amortisaator

Kaal:65kg

Maksimaalne kandevõime:75kg

Mõõdud:1335x865x600

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Sellega 80km/h ikka mugav sõita ? :D

 

Ma eelistaks manuaali (lahedam sõita)

 

 

> ise hakkan sellise masinaga sõitma :

 

 

 

nrg.jpg

 

 

Uuel Piaggio NRG Power-il on totaalselt uus supersport välimus, sobides nii oluliselt paremini NRG super sõiduomaduste ja tipptehnoloogiaga, mida NRG oma sõitjaile pakub. See ei ole mitte tavaline roller vaid 50 kuubikuliste klassi Itaalia superbike. NRG-ga sõites oled Sa tähelepanu keskpunktis. Täielik tuusamise pill ;-)

 

Uus, oluliselt aerodünaamilisem esigondel annab paremat kaitset sõitjale ja omab keskmist õhuvõtu ava, andes rollerile turbolaadimisega välimuse. „Dual look“ esituled paiknevad eraldi klaasi taga, peegeldades kehtivaid trende hetke baigidisainis. Racing elemente on näha kõikjal NRG disainis, kaasa arvatud unikaalsetes kuue kodaraga 13 tollistes !!! valuvelgedes ja sportlikes rehvides. Tagatuli on lahendatud juba LED tuledega andmaks viimast lihvi superbike stiilis disainile. Esiamort on 30mm läbimõõduga „upside down“. Tagarehv on 140se !!!!!! laiusega. No mida veel tahta ?

Uuel NRG Power-il on väga kaasaaegne analoog- ja digitaalne kombineeritud näidikute paneel ning uus, lennunduse stiilis bensiinipaak, mis asub sõitja jalgade ees ning teeb tankimise kiireks ja lihtsaks.

Piaggio NRG Power DT mudelil on õhkjahutusega Piaggio Hi-PER 2 PRO kahetaktiline mootor. Kuigi disaini poolest „racing“ välimusega ja samaväärsete sõiduomadustega, pakub see siiski väga suurt mugavust ja praktilisust. Iste on viidud pisut madalamaks, parandamaks sõitja mugavust ja avaneb lihtsalt, vaid süütelukku vajutades. Istme all on suur panipaik, kuhu mahub isegi kinnine kiiver. Ka tagaistuja mugavuse peale on mõeldud – selleks on NRG roller varustatud eraldi lahtikäivate tagaistuja jalatugedega.

 

Arvatavasti Eesti kõige odavama hinnaga ;-)

 

Liisinguvõimalus

 

Mootor: 1 silindriline kahetaktiline EURO 2

Töömaht: (cc) 49

Ülekanne: variaator

Jahutus: sundõhk

Käivitus: starter / kick

Pikkus: (mm) 1790

Laius: (mm) 750

Teljevahe: (mm) 1280

Kaal (kg): 102

Esi / Tagapidur: ketas 220mm / trummel

Esi / Tagarehv: tubeless 120/70-13" / tubeless 140/60-13"

Kütusepaak (ltr): 6,7

 

all sportsumps+piirajad maas, top speed mingi 85, kunagi sain 97 kätte (mitte gpsi), aga jah

 

kui hakkan sõitma, siis tahaks üle värvida vms (palju kriime)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sellega 80km/h ikka mugav sõita ? :D

 

Ma eelistaks manuaali (lahedam sõita)

 

Ma ju räägingi et see BTM on manuaal siduriga (ehk pead siduri lengi kasutama, et kohapealt minema saada) sa vb mõtled automaat-sidurit millel keerad ainult gaasi.

Mõned vb peavad seda järgnevat juttu bullshitiks aga räägin ikkagi, mu ATM racing II (samasugune nagu see btm ainult automaat siduriga) oli forsitud Jälgimäel Atmracingus ja see läks parematel aegadel siledal teel 102km/h sai autoga möödetud seda:Daga noh, kes ei usu see ei usu ma kahjuks seda tõestada ei saa sest ei teinud videosid sellest, ja mugavus, sellel oli räigelt mugav sadul, selline lai ja pehme, kann ei jäänud kunagi haigeks isegi mitte siis kui tegin Raplast Tallinnasse tripe, mulle sellised pisikesed meeldivad rohkem kui rollerid, Roller on teisisõnu liikuv taburet.:D(H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ma ju räägingi et see BTM on manuaal siduriga (ehk pead siduri lengi kasutama, et kohapealt minema saada) sa vb mõtled automaat-sidurit millel keerad ainult gaasi.

Mõned vb peavad seda järgnevat juttu bullshitiks aga räägin ikkagi, mu ATM racing II (samasugune nagu see btm ainult automaat siduriga) oli forsitud Jälgimäel Atmracingus ja see läks parematel aegadel siledal teel 102km/h sai autoga möödetud seda:Daga noh, kes ei usu see ei usu ma kahjuks seda tõestada ei saa sest ei teinud videosid sellest, ja mugavus, sellel oli räigelt mugav sadul, selline lai ja pehme, kann ei jäänud kunagi haigeks isegi mitte siis kui tegin Raplast Tallinnasse tripe, mulle sellised pisikesed meeldivad rohkem kui rollerid, Roller on teisisõnu liikuv taburet.:D(H)

 

ma mõtlengi siduriga:D, ja 4 käigulist mõnus sõita

 

endale meeldivad endurod rohkem (suuremad)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma mõtlengi siduriga:D, ja 4 käigulist mõnus sõita

 

endale meeldivad endurod rohkem (suuremad)

 

Kui mu rahakott peale hakkaks siis meeldiks mulle kah, kurat mu Yamahaga niipalju juba vatti saanud, et jube.

Vahetasin alles hiljuti 125'se 450'se vastu, päääääris suuuuuuur vahe on neil (mõlemad on krossikad). Mul on endal olemas kolm masinat millega võin ükskõik millal sõita, Yamaha 450yz vms I(katusega Z) planeta 3 (koos külgkorviga) ja on ka olemas ATM 02 (pitbike 140cc3).

Over n' Out!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

naiss:D, nojah peaasi, et siiski liigub :P


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rollerid eriti ei meeldi, totaalsed taburetid, rohkem Enduro / Bike / Supermoto.

Aga halval ajal käivad need ka.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endal on 250cc Atv (pilti ei saa panna).

Päris hea pill, 100 max kiirus.

Laguneb ka nati, aga mitte palju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Rollerid eriti ei meeldi, totaalsed taburetid, rohkem Enduro / Bike / Supermoto.

Aga halval ajal käivad need ka.

 

 

+1 :huh:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endal Atm, nagu pro nubil aga tal BTM. Mul hall. Suht normaalne. Aga praegu omadega jumala perses :D.

 

Retsi saand suht ka :P


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

endal aprilia sr 50 3 kuu pärast kaovad piirajad ja 70 cc tuleb ja sport sumpa jne suht 8000-kr laks http://aprilia.ee/rollerid/Pictures/sr50street_2.jpg


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

oijamh, endal on olnud tatist saati juba atvd, esimene oli 5e aastasena vist kui õieti mäletan,50cc käras siis küll, et politseikroonikasse saada ;).

Järgmine oli 7me aastasena 150cc,

10neseks sünnipäevaks sain 450.nese yamaha quadi- eriti ei meeldinud - sõitsin 2 korda paremat jalaluud pooleks sellega.

12 olin ,sain 650.nese honda,

siis sõitsin sellega natu

sain 14 , sünnipäevaks 700cc kingquad(suzuki)

Ja nüüd, 15 sain, sain 750cc kingquadi(suzuki) mis meeldib vägagi.

 

Veel seisab garaasis kaks rollerit, üks on aprilia sr50r, 80cc 2fast silindri komplekt + summuti.

mis läks natuke palju rolleri kohta maksma ;/

no kiiruseks on sellel ikka päris mõnusasti, kiirendades kohapealt gaas põhjas kohe kindlasti ära ei sõida, kui just selili lõpetada ei taha, isa S500 4maticule tegin ~50km/h ära ;)

S500 4matic(mercedes s500, 2008 aasta ver.)

teine on üks projekt, enda tehtud, geely raam, yamaha neose mootor kuid nüüd 70ccks tehtud, projekt läks natu üle 18 tuhande maksma, eelmine aasta veel stuntimisega tegelesin siis oli täitsa kipa ;).

Nüüd on plaanis proovida ka krossikad ära, lähitulevikus on huvi siis soetada 450cc yamaha krossikas, 2006 aasta oma, hind on sutsu krõbe, aga no paljud sõbrad/tuttavad on kinnitanud, et se tasub ära ;).

 

ahjaa, rider on ka garaasis:D (keskeltpööratav muruniiduk(traktor) :D ) sellega on ikka täispeaga poodi sõidetud oma 5kilti :D


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nüüd on plaanis proovida ka krossikad ära, lähitulevikus on huvi siis soetada 450cc yamaha krossikas, 2006 aasta oma, hind on sutsu krõbe, aga no paljud sõbrad/tuttavad on kinnitanud, et se tasub ära ;).

 

Võin kinnitada, et 450 yamaha krossika ost TAsub ennast ära, pead ainult algul gaasiga algul ettevaatlikult majandama.:P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

http://www.aprilia.com/modelli/scooter/modello.asp?id=123 räägin ka nats tehnilislt:D

Hind:30k-40k midagi nii ise ostsime kasutatult,sest see oleks liiga kalliks läind.!

Kiirus,Läheks 110 kui tutt uus oleks ise 90km/h maksimum:P keegi proovigu rolleritega selle tippkiirusest yle saada^^


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://www.aprilia.com/modelli/scooter/modello.asp?id=123 räägin ka nats tehnilislt:D

Hind:30k-40k midagi nii ise ostsime kasutatult,sest see oleks liiga kalliks läind.!

Kiirus,Läheks 110 kui tutt uus oleks ise 90km/h maksimum:P keegi proovigu rolleritega selle tippkiirusest yle saada^^

 

Muideks mul see täpselt sama roller.

Sai ostetud suve alguses uus, poest.

 

Siis on veel Aprilia RS125, natuke ümber ehitatud tsipake võimsamale mootorile.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lammas, sa enda 125'te mulle ei taha maha müüa?

Nii sõbrahinnaga?


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
http://www.aprilia.com/modelli/scooter/modello.asp?id=123 räägin ka nats tehnilislt:D

Hind:30k-40k midagi nii ise ostsime kasutatult,sest see oleks liiga kalliks läind.!

Kiirus,Läheks 110 kui tutt uus oleks ise 90km/h maksimum:P keegi proovigu rolleritega selle tippkiirusest yle saada^^

 

 

Mis valemiga sa sellised kiirused saad ? :O

 

Vennal ka street ja temal kui sissesõit oli tehtud ja piirajad eemaldatud ei tahtnud mitte kuidagi üle 85 minna (paar kim/h läks minig 1-2) ja uuena selle hind 30k :) (veits vähem)

 

http://www.aprilia.ee


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.