Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

uhmerdis scammer

Soovitatud postitused

Ühesõnaga, müüsin oma acci talle 400 eest, tahtis enne kontrollida, kas asi töötab, lasin tal sisse logida, lubas raha kanda.

Andsin asjad ette ära (user+pw), logis sisse, ütles et raha teel. Seejärel hakkas pärima juba edasiseid recoveri asju, mis ma talle alguses loomulikud valed andsin :D Tund möödas, rahast ja kujust pole haisugi.

 

Anyway, proof chatlogist:

 

http://central.team-nou.com/uhmerdis@yahoo.com.html

 

Pole mõtet hakatagi neid andmeid sealt kasutama, ainus õige asi, mis ta mult sai enne raha "kandmist" oli parool ning edasine oli bullshit vältimaks üle saamist.

 

Esitles ennast "uhmerdis" nimega ka foorumis, msn: [email:1su603np]uhmerdis@yahoo.com[/email:1su603np]

Link profiilile: http://www.vahvel.net/member.php?u=5182

Konto saan loomulikult recoveryga tagasi, lihtsalt annan teada teile järgmisest "keenjusest"

 

Tere, uhmerdis, näen, et loed foorumit ja sa võid julgelt arvestada, et kui ma kunagi peaks teada saama, kes sa oled, ukse taha sulle tulemata ei jää juba põhimõtte pärast (:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega jah , scammer ta on ..

Minult scammins rune kasutaja ...

andis Gunzi kasutaja vastu aga vale parool ...

njaa , mina andsin õige parooli kah talle ... recce kah plnd .. jäingi ilma

 

au karl sa sokid eri hästi ma vaatan mul sinu kohta proof ka olemas et scammisid ju irwe... ma saan gunzi kasutaja nii või naa tagasi mis sa scammisid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.