Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kasutaja parooli kustutamine

Soovitatud postitused

Nii siin siis õpetan kuidas arvuti kasutajatelt paroole maha võtta ilma nende paroole teadmata.

Esiteks minge safe mod-esse

Selleks: ---> Arvutile restart ---> Ennem kui Windows hakkab laadima vajuta F8 ----> Valid Safe mode ----> Enter !

Nii edasi peaks arvuti sul nagu tavaliselt küsima parooli, aga sul peaks olema seal nüüd lisa kasutaja nimega Administrator millele parooli ei ole vaja ja võtad selle.

Edasi kui oled juba kasutajas sees siis mine My Computer ----> Control Panel ----> User Accounts ja siis edasi valid kasutaja millel parooli tahad ära kustutada clickid peale ja siis vajutad deleta password ja siis on sellel kasutajal parool maas.

Loodan, et keegi sai abi.

Õpetus tehtud 100% minu poolt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Dvi tarkur meister, mul ununes pass ära kunagi ja tegin seda, safe modega sisse minemiseks adminiga oli ka pw vaja, geeniused, see ei toimi alati.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sa ei pea safe modesse minema sa võid niisama windowsi tööle panna siis kui on sisse logimis värk siis vajuta CONTROL+ALT+DELETE ja logi sealt oma adminiga sisse. Minul on näiteks administraator kasutajal parool peal....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei ole see nii pask õpetus midagi.

Vormistus annab soovida aga see pohh.

Mina ntx ei teadnud seda varem.

 

Aga jh , mul ei ole seda kunagi vaja läind ja ei lähe ka..


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Toimib, kui

 

 

  • Admin accountil pole passwordi (mis hakkab haruldaseks muutuma juba)[/*:m:2njbrvep]
  • arvutil pole boot-up passwordi.[/*:m:2njbrvep]

Ja ka neil juhtudel võib tekkida takistusi, kuna olen näinud et osad arvutifirmad, kes arvutid koos windowsiga müüvad, annavad peidetud adminnile ainult power user õigused

 

ctrl+alt+del sellel ajal kui ükski user pole logged in avab sisselogimisakne. kasutajanimeks admin ja parool tühjaks. hea õnne korral saab jah sisse. sanssid samad mis safemodega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma panin ctrl alt delete , kui see pass tuli panna , nüüd ei lähe arvuti käimagi :S MIS VIGA ? :O


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
irw kuidas sa siis netis oled.. LOOL :D:music::D

 

irv , ma olen läpakas . : dd


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pange kõik nuppud korraga alla, vaadake mis juhtub. :)

Mina igastahes kasutan linuxit edasi :D


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa ei pea safe modesse minema sa võid niisama windowsi tööle panna siis kui on sisse logimis värk siis vajuta CONTROL+ALT+DELETE ja logi sealt oma adminiga sisse. Minul on näiteks administraator kasutajal parool peal....

 

2x ctrl+al+del*

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oota, aga pmst kui parooli ära deleted, jääb märk maha jh?


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.