Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rynepure aka. Ajuripats

Soovitatud postitused

Scammis Jassilt aka. Coooler80 P2P pinni , tõestust ple see pinni tagasi ei too ja raha ei kavatse maksta ka , rääkisime pikalt Altzmode CC's ,tema ütles et tema rs-le raha ei raiska vaid scammib siis pinne . Jass oli houmis , kui vend tuli chati , jass nõudis raha vend saatis houmid p.... ja bye bye ütles .

Oleks võimalik midagi ette võtta , bann vms?

Sk1 , ja teised *******lased saavad tunnistada! Kohe kui teemaks tuli Jassi pin , oli vend läinud saates meid sinna ....


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tõestust pole - teema lukku & kõik elavad oma elu rahulikult edasi - That's what the law says, dude!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
üldse imelik teema.

"minu sõbralt scammmiti pin"

"tõestust pole aga mu sõbrad tunnistavad"

Naljakas ;)

 

sa krdi aff , mida sa ajad? Tavai kutsume jassi siia? Kutsume teised ka sealt *******ist , krdi aff, oleks võinud ikkagi teha siis pildi , kui altzmode's rääkisime , krdi lohh ! Ütlesid veel et keegi ei taha sult last cahnce appealiga kasutajat scammida! AFF!


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

RYnepyre on noob! BAN!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sa krdi aff , mida sa ajad? Tavai kutsume jassi siia? Kutsume teised ka sealt *******ist , krdi aff, oleks võinud ikkagi teha siis pildi , kui altzmode's rääkisime , krdi lohh ! Ütlesid veel et keegi ei taha sult last cahnce appealiga kasutajat scammida! AFF!

 

OLEKS tõesti võinud pildi teha siis. Ära kunagi edaspidises elus lase häid võimalusi käest! Kahju, kahju..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vaevalt keegi temaga tehinguid tahab teha , sai oma negatiivse kätte :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma hoiatan teisi siis ,võtame seda sõnumit nii . Ma ei mõtleks siukest teksti niisama välja? Houmid hoiavad kokku , ning scammerid põlema!

 

Ma 110% usaldan ja usun sind. Ning scammerid ehk vargad tõesti põlema. Ja hoiatus on edastatud ma usun. BongShot lisab selle venna ka listi, ma loodan. Kuid, järgmisel korral teed ka pildi, siis usutakse veel rohkem ;).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma 110% usaldan ja usun sind. Ning scammerid ehk vargad tõesti põlema. Ja hoiatus on edastatud ma usun. BongShot lisab selle venna ka listi, ma loodan. Kuid, järgmisel korral teed ka pildi, siis usutakse veel rohkem ;).

 

LUBAN! :) Kas see vend on üldse perm. muted?

Ta sai ilusti cc's rääkida :O


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Okei .

Sa oled mu uues kahtlaste isikute listis esimene !

 

Jee :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mul pohh ma ei taha niisama negatiivset.

 

Ei tasu scammida siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.