Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer sasuke

Soovitatud postitused

VIP

pane proof ja ma lisan ta scammer listi


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Irv? Ma saatsin raha ära.... ja minu käes enam sasuke kan34 pole.. See ära müüdud mul juba... x heiro x on mu uus ;) Kas sa ikka küsisid ennem siint foorumist PM?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pilte pole, teema lukku.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mida ma rääkisin ennast sisse? Ma vaid ütlesin et mina saatsin raha ära? Tra dibiilikud? Ma nii loll pole, et 30 tehingut niisama ära lasta bannida? Seda oli raske teha .. Alguses kõik arvasid et olen scammer.. aga saingi 30 ära tehtud.. Ja nüüd peaksin ära nussima nope ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

LMFAO SASUKE HAHAHAHA@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ :D:d:d:d:d


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Irv? Ma saatsin raha ära.... ja minu käes enam sasuke kan34 pole.. See ära müüdud mul juba... x heiro x on mu uus ;) Kas sa ikka küsisid ennem siint foorumist PM?

 

Lmfao Loe seda Debiil,sa just tõestasid et oled scammer.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lisan scammer listi ära juba vä ?

 

Sasuke see pole mingi ime .

Ka minul oli 25 tehingut ja scammisin 75.- eeku.

Ja sina oled ju vana scammer isiklikult :D

 

Go sasuke !!!


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ah fuck it.. Kaua ma ikka nussin.. Oli vaja raha ja pidin.. Tõestan, et seda ma tegin.. Siin pole nihukesi scammereid nagu mind kes veel ütleksid et tegid.. Okeii.. Kunagi ikka tulen tagasi kuna p2p pinni vaja osta ;) Tegelt ma poleks oma tehinguid nussinud. Oli kasutajal raha vaja.. No aga sorry.. Tõestan, et mina Heiroke a.k.a Sasuke Uchicia scammisin siin ühte inimest. Scammisin vanasti ja nüüd kah.. Okeiii head aega.. Kunagi äkki satun ka mina siia !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sasuke, oled küll taun jah me kõik teame seda. o_O

 

Loll idanaaber nahuj.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma tean, et saan banni nüüd ;) Aga olen rahul kah sellega kuna minusuguseid on palju.. Aga ma olen üks parimaid :D Siint foorumist :D Alati usutakse :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kle sasuke ütle oma irl nimi ka et saaksin listi panna ?

Keegi teab ta irl nime ?


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Parim? Irw sa pole parim olnud,alati õiendad teistega kes sust parimad ja hiljem poed modedele kuna arvad Ban saada,siis kutsud mind Haledaks noliferiks kui sina Scammid rs raha ....

Pathetic


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mehis Õunapuu vä?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.