Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Pole piisavalt pildilisi tõendeid -_-

 

Ma müüsin Karlile kasutaja 90.- maha, kõik sujus ilusti.

Ta müüs sulle kasutaja [väidetavalt] 200.- maha [said sitaks persenussi siukse hinnaga irw!].

 

Mis mõttega peaksin ma selle kasutaja tagasi võtma?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Oot aga ilma tõestusetta laimamine pole mitte keelatud?

 

Mis kuradi ilma tõestuseta? Ütle kuidas ma peaks seda tõestama.. kui ma ei ostnud seda kasutajalt temalt otse... aga nagu näha võttis tagasi kolmas isik ehk Mervyn jr. Äitäh. ja sa ei peaks spämmima.

 

Loe teema läbi ja saad isegi aru ,et ta on scammer.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

TereTulemast & OldSchool , ma austan teid siin , kuid olge nüüd "mõistusega maa peal" mida te talle teete siis? Merv mingi 17 vist vms . Ja mida see annab kui lähed tema juurde , kitud emale ? Emal jummala pohh kui poeg 17 ja mingi 90.- scammab vms , et siin viimasel ajal palju , et lähme kohale , saab kolki jne. ;)


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
TereTulemast & OldSchool , ma austan teid siin , kuid olge nüüd "mõistusega maa peal" mida te talle teete siis? Merv mingi 17 vist vms . Ja mida see annab kui lähed tema juurde , kitud emale ? Emal jummala pohh kui poeg 17 ja mingi 90.- scammab vms , et siin viimasel ajal palju , et lähme kohale , saab kolki jne. ;)

 

Ma pole öelnudki , et lähen uksetaha ja annan kurikaga selga. kõigepealt üritan rääkida ( kuigi see eriti võimalik polnud msni teel ) ja pealegi ma ei ole 14 aastane nagu sinu jutust võib mulje jääda. ma olen ka 18. Asi on põhimõttes mitte selles 200s kroonis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma pole öelnudki , et lähen uksetaha ja annan kurikaga selga. kõigepealt üritan rääkida ( kuigi see eriti võimalik polnud msni teel ) ja pealegi ma ei ole 14 aastane nagu sinu jutust võib mulje jääda. ma olen ka 18. Asi on põhimõttes mitte selles 200s kroonis.

Ägedad maunid olete ikka, pmst asi selles, et teil on vedanud et seda teemat pole kinni pandud. See on hetkel Mervyni laimamine, kuna tõestust pole. Ma võin samamoodi teha teema, et : Middleman Aka Tanel lasi mult In Zine yle, fafafa. :torch:


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ägedad maunid olete ikka, pmst asi selles, et teil on vedanud et seda teemat pole kinni pandud. See on hetkel Mervyni laimamine, kuna tõestust pole. Ma võin samamoodi teha teema, et : Middleman Aka Tanel lasi mult In Zine yle, fafafa. :torch:

 

Mind ei kotigi see teema. Loe esimest posti ma tahtsin ta nime ainult teada ja see on kõik enda viga et spammite.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Wtf, keegi ei hakka sulle niisama/tunnete järgi/ilma asjata teiste andmeid andma, kay?

 

//ja Mervyn ei ole 17, imo. -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma ikka loodan, et ta seda ei tee .

17 peaks juba mõistus peas olema .

Preagu on kõik korras eks hiljem näis kas võtab tagasi .

 

inrek ma ka ei usu, et ta 17 ja teretulemast tahtis ainult nime .

 

Imelik ega ma ei süüdista preagu , lihtsalt ruunis on pmitud, et mees sa saad scammi jne

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.