Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scämmer Erik aka PeRFeCt^.

Soovitatud postitused

Tere.

 

Sattusin siis scämmi otsa..nimelt tahtsin osta pinni, aga sain üle :(

 

Ta oli varem müünud mulle mitu pinni, kõik oli OK, aga nüüd siis ma ei tea, mis tal viga :/

 

Tõestust ma võin saata mingile modele msnis, kuna ei viitsi eriti siia up-da.

 

Vahvli moderaatorid, palun saatke oma msn-id PM teel mulle.

 

Ette tänades Gera.


Watch your thoughts, for they become words. Choose your words, for they become actions. Understand your actions, for they become habits. Study your habits, for they will become your character. Develop your character, for it becomes your destiny.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eile ostsin, kõik sujus hästi.

 

Ei usu eriti et scammi said. Pane tõestused.


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

viitsid, upi palun proofid siia ka?


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma lisasin Siimu..selle foorumi admini msni. temale saadan pilte jne ;) las ta ise vaatab, mis teha temaga.

 

@Range pur: Pinni kirjutasin õigesti, ja kui raha tuli üle, ta andis pinni ja ülse davaika ja logis msnist..ja see ongi kõik.


Watch your thoughts, for they become words. Choose your words, for they become actions. Understand your actions, for they become habits. Study your habits, for they will become your character. Develop your character, for it becomes your destiny.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Siin ei ole midagi imeliku ju kui tuntud pin müüa järsku scammib :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kuna Siim ei viitisind minuga tegeleda, otsutasin pilte üles panna.

 

Pilt tema msnist, et ikka näeksite, et tegemist on Temaga

 

http://img367.imageshack.us/my.php?image=erikbp1.png

 

Pilt valest pinnist.

 

http://img178.imageshack.us/my.php?image=failqu8.png

 

Pilt, et saatsin talle raha.

 

http://img382.imageshack.us/my.php?image=pankjg8.png

 

Msn-i jutt tuleb järgmises postis.

 

Aga jah, Vahvli foorumi moded, võite talle bänni panna, kui ta HOMMSE päeva jooksul mulle ei anna pinni.

 

Äitäh, Gera.


Watch your thoughts, for they become words. Choose your words, for they become actions. Understand your actions, for they become habits. Study your habits, for they will become your character. Develop your character, for it becomes your destiny.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

†McLovin†© says:

pakkuksid pinni 75-ga?

Erik says:

ja

 

Erik just sent you a nudge.

 

Erik just sent you a nudge.

 

Erik says:

siin veel ?

†McLovin†© says:

ja

Erik says:

ok teeme käbe

Erik says:

hansa ?

†McLovin†© says:

jh

Erik says:

ok , Erik Erikson - 22132888341

†McLovin†© says:

käid ehk ette ?

Erik says:

ma ju ei scammi

Erik says:

sa oled ainuke kellele ma olen ette käinud

Erik says:

pole harjunud sellega

†McLovin†© says:

_

†McLovin†© says:

ma pole veel kelelgile vist ette käinud

Erik says:

mulle oled

†McLovin†© says:

olen?

Erik says:

jah

†McLovin†© says:

wow

Erik says:

pohh, ega ma ei scammi ju

Erik says:

kle vahet pole siis, ma välja tsau

†McLovin†© says:

omfg

†McLovin†© says:

ära sa välju kuhugile

Erik says:

teeme kiiresti siis

†McLovin†© says:

Saaja kontonumber ei vasta standardile!

Erik says:

erik erikson - 221032888341

Erik says:

ma kiiruga trükkisin

†McLovin†© says:

Makse on sooritatud!

Dokumendi number 75

Teostamise kuupäev 23.07.2008

Maksja nimi MAKSIM BIDZILJA

Maksja konto 1108245850 HANSAPANK

Saaja nimi ERIK ERIKSON

Saaja konto 221032888341 HANSAPANK

Summa 75.00 EEK

Selgitus p2p pin

Viitenumber

Teenustasu 0.00 EEK

Arhiveerimistunnus 2008072300729379

Makse ID 555426377

Erik says:

kohe vaatan

Erik says:

ei ole üle veel

Erik says:

krdi kiire on mul

†McLovin†© says:

njaa

†McLovin†© says:

kannatad

Erik says:

ju siis

Erik says:

tuli

Erik says:

57632236

Erik says:

davaika

 

Arvan, et see piisav tõestus scämmimisest.


Watch your thoughts, for they become words. Choose your words, for they become actions. Understand your actions, for they become habits. Study your habits, for they will become your character. Develop your character, for it becomes your destiny.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jap. Bann raisale.!


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Veel mitte bäänida igaks juhuks :D..ootame, kuni ta tuleb siia teemasse rääkima vms...aga jah, kui ta homme ei anna uut, siis pange jah bännike öra :P


Watch your thoughts, for they become words. Choose your words, for they become actions. Understand your actions, for they become habits. Study your habits, for they will become your character. Develop your character, for it becomes your destiny.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma ise ei kirjutand, vaid copisin seda.


Watch your thoughts, for they become words. Choose your words, for they become actions. Understand your actions, for they become habits. Study your habits, for they will become your character. Develop your character, for it becomes your destiny.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

noo kuule , sa ju said aru mis teema oli, ma võin parematest kohtadest pildid anda, sa kaval oled head kohad andnud, paljud saavad valesti aru, vaata mis kell oli, ma pidin kella 6ks maja küje peal olema, minek oli siis aitu ujuma, ja sama hästi võid nii ka teha et teed mingi kasutaja p2p ks selle pinniga, siis proovid enda kasutajat uuesti samaga ja ütleb et INVALID PINCODE, igatahes , ma annan sulle uue, aga enam sulle ei müü , aind kui ise sisestan vms

pole päris pikka aega invalid pinni keegi saanud, aga igatahes sorri kui juhuslikult oli, aga ma miskiprast ikka ei usalda sind niipalju, aga ma annan sulle nüüd siis pinni ära..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nonii, sain talt siis uue pinni :/, võite teema lukku panna!

 

Gera.


Watch your thoughts, for they become words. Choose your words, for they become actions. Understand your actions, for they become habits. Study your habits, for they will become your character. Develop your character, for it becomes your destiny.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

@Perfekt: Aga miks siis kõik ei tee selliseid teemasid? nad saaksid suht hästi nii vahelt teenida ju ;)?


Watch your thoughts, for they become words. Choose your words, for they become actions. Understand your actions, for they become habits. Study your habits, for they will become your character. Develop your character, for it becomes your destiny.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Perfektil on suremat sorti paranoia

 

sina pane üldse suu kinni, krt sa mulle 10 pinni veel ammusest sees.

kuna me tegime nii et ma müüsin sulle pinne 60.- eest ja sa müüsid kallimalt edasi, ja siis kui müüdud said, siis maksid mulle, aga ühel päeval ütlesid et ei tegele enam sellega ja pinne ka ei raatsinud anda, hiljem kunagi kui ma need sain , olid kõik ära kasutatud juba ja selleprast su sõber saigi invalid pinni kuna sina andsid mulle kõik kasutatud pinnid tagasi, anna ise oma sõbrale minuasemel siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sina pane üldse suu kinni, krt sa mulle 10 pinni veel ammusest sees.

kuna me tegime nii et ma müüsin sulle pinne 60.- eest ja sa müüsid kallimalt edasi, ja siis kui müüdud said, siis maksid mulle, aga ühel päeval ütlesid et ei tegele enam sellega ja pinne ka ei raatsinud anda, hiljem kunagi kui ma need sain , olid kõik ära kasutatud juba ja selleprast su sõber saigi invalid pinni kuna sina andsid mulle kõik kasutatud pinnid tagasi, anna ise oma sõbrale minuasemel siis.

 

ma maksin sulle kõik ära mis töötasid, pinnide mõte ongi selles et ei pea acci passwordi küsima et memberiks teha

ma ütlesin sulle et annu mulle ainult need pinnid mis kindalat töötavad

 

mis sa sellest tüübist siis arvad kes tahtis pini osta, sa müüsid talle ja ta pidi kuu aega ootama ennem kui sai selle pinniga memberiks, sa ei andnud talle uut ka muudkui oota


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma maksin sulle kõik ära mis töötasid, pinnide mõte ongi selles et ei pea acci passwordi küsima et memberiks teha

ma ütlesin sulle et annu mulle ainult need pinnid mis kindalat töötavad

 

mis sa sellest tüübist siis arvad kes tahtis pini osta, sa müüsid talle ja ta pidi kuu aega ootama ennem kui sai selle pinniga memberiks, sa ei andnud talle uut ka muudkui oota

 

sul oli mingi 4 pinni, ja alati andsin peaaegu õigeid pinne, ja siis järsku 4 valet ??

ära hakka midagi vabandama, sina pidid oma sõbrale uue pinni sebima kuna ma andsin talle pinni pluss sult sain 4ga üle, eks sa siis anna ise talle kui ma andsin talle kahtlase, ta ju sinu sõber, mina arvan nii et mängisite kokku ja tahtsite rohkem pinne välja pressida.

kõik nüüd, mis möödas see möödas. teema lukku nüüd vms ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.