Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Õpetus: Tasuta Magic 55-99! (P2P)

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Õpetus pole minu poolt tehtud aga youtubest tõlgitud!

 

 

On siis selline tasuta magic 99 õpetus mida mõned veel ei tea.

 

Selleks Asjad mida vajad:

 

RSGP Vähemalt 1M võiks olla.

PEAKSID OLEMA P2P

.

 

Osta G.E-st Näiteks 100 nature ruune 237-250ea - 25K raiskad

 

100 Air battlestaff-e mis maksavad 9,020GP-9499GP osta keskmise hinnaga või 9,050GPEA 950k raiskad (Ära kunagi osta üle 9.050GP ea eest.)

 

Ja Staff of fire alchimiseks.

 

Alchi Air battlestaffs ära ja saad ühe eest 9.3k per alch. Saad kasumit 250GP Tuleb välja et nature ruune ostad sa täiesti tasuta ja saadki oma Magic 99.

 

Ei pea kõik kohe ostma alchi niipalju kui osta saad müü maha ja osta jälle.Alchimine peaks toimuma kohe g.e-s

 

 

 

GUIDET SAAB YOUTUBES KA VAADATA

:ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Haha Runescape pole sinu tehtud mäng :D:D

Õpetuse eest 6p

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Haha Runescape pole sinu tehtud mäng :D:D

Õpetuse eest 6p

 

Jmah lol,kõik panevad oma guidede alla selline message no muidugi mitte siin aga lihtsalt :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
lol minu arust saab selle alchi eest kõigest 223 gp kahjum on räigem -..-

 

Ei saa kahjumit.. ^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
KLE ma proovisin seda mida sa ajad!!! 223gp saab ühe alchi eest -.- nice guide sul

 

 

Air staff ja Air battlestaff on erinevad asjad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
KLE ma proovisin seda mida sa ajad!!! 223gp saab ühe alchi eest -.- nice guide sul

 

mida fakk sa ajad!!!

 

 

Air battlestaff

mitte staff of air!! omg!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

lol aega n6udev töö ;) parem tee dt ära ja mine sinna krdi minigame kust saab tasuta ruune lol lase ära ja palju huvitavam kui clickida aint lol ja veel ostmine v6tab kah million aastat

ise soovitan osta 200k chaos 100k death ja 200k water rune ja mine lase cw-sis ancient staffiga ice bursti palju lõbusam ja raha kah ei v6ta eriti ja korda seda niikaua kui mage 99 ja vahepeal v6id ka kasutada ice bolti ja ice barraget kui sinnamaani jõuad. saad kiiremini 99

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
lol aega n6udev töö ;) parem tee dt ära ja mine sinna krdi minigame kust saab tasuta ruune lol lase ära ja palju huvitavam kui clickida aint lol ja veel ostmine v6tab kah million aastat

ise soovitan osta 200k chaos 100k death ja 200k water rune ja mine lase cw-sis ancient staffiga ice bursti palju lõbusam ja raha kah ei v6ta eriti ja korda seda niikaua kui mage 99 ja vahepeal v6id ka kasutada ice bolti ja ice barraget kui sinnamaani jõuad. saad kiiremini 99

 

Lol,myydakse kohe keskmisega :) sinu quide j2rgi inimene raiskab mingi 30M+ ja fist of guthixi peale l2heb aasta :)

 

Mage tavaliselt tehtakse alchides. :cool:

 

Ja pole vaja midagi clickida pane see air battlestaff mida alchid samale kohale kus high alchemy spell ja vajutad iga 3 sekundi tagand selle asja peale mida alchid.

GL:d

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

30M-50M on ikka palju minu arust :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma proovin,aga ma olen kindel et see on aeglane viis kuna kindlalt nende saamine GEst on aeglane ;)

Btw saad 100 relva/staff jne osta ia 8h(või 5h) nii et see on aind 5.5k xp selle aja jooksul,rohkem saaks isegi FOG treenides


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Ma proovin,aga ma olen kindel et see on aeglane viis kuna kindlalt nende saamine GEst on aeglane ;)

Btw saad 100 relva/staff jne osta ia 8h(või 5h) nii et see on aind 5.5k xp selle aja jooksul,rohkem saaks isegi FOG treenides

 

Parem seda alchida g.es ja soovitavalt seal world kus hulgalt inimesi

siis saab ikka kiiremini

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
1000000000 aastat läheb aega.lol

 

Ära spammi siin

Ma ei räägi et peab kohe 99ni tegema ,v6id teha kuni 80 ja castid charge alchides tehtakse alati magic 99 aga vb ostmise jaoks selle ajaga kuni 99 teed v6ib maks 24H kuluda :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

vbla saatki 90 ära, aga waste of time... osta ise Zaffi käest tavalise battlestaffi (kanna Varrock armorit saax 2x rohkem) tee nad air battlestaffideks ja müü maha... 16 tk saad päevas teha, aga see on ka kiirem kui GE'st üritada osta...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
vbla saatki 90 ära, aga waste of time... osta ise Zaffi käest tavalise battlestaffi (kanna Varrock armorit saax 2x rohkem) tee nad air battlestaffideks ja müü maha... 16 tk saad päevas teha, aga see on ka kiirem kui GE'st üritada osta...

 

16 tükki???

g.est tuleb selle ajaga kuni alchid või logid välja 5eks minutiks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

paned näiteks kõiki b staffe ostma ja küll tuleb.. mul tuli näiteks paarikümne minutiga 150 rune longi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ise nautke tegin aga viskas kopp ette

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Võib yew longidea teha aga siis raiskub raha aga vist mingi poole vähem kui tavaliselt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.