Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer runesq!

Soovitatud postitused

Tahtis osta accounti ja nagu tavaliselt hakkas sitta juttu ajama tegin ka pilte :)

Tena msn on : [email:218dvcrp]vazzar@live.com[/email:218dvcrp] ! Jätke kõik meelde ja ärge tehke juttugi pange blok ja paluks talle ban ka siit foorumist nimega runesq!

Pildid sis :

pedepd5.jpg

pedepd5.ab2e8e8627.jpg

 

pede1cm0.jpg

pede1cm0.21daed0d12.jpg

pede2gy7.jpg

pede2gy7.df7abebc18.jpg

 

pede3yr9.jpg

pede3yr9.e18b2dfc15.jpg

Nii kui ta oma pasa jutu ära oli rääkind igaksjuhuks olin mehega sisse login , ta olin offline mõtlesin hmm:S, käisin kiirelt uue tabiga runescape pealehel vaatasin chage password ja sis oligi, et kutt ära muutnud:wa:.

Igatahes hoiatan ära ma arvan mingit mega kahju ta mulle ei teind aga ma sain vähemalt juba kohe aru et mingi debiiliga on tegu.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui sa kohe aru sai miks tegid siis tehingu??


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui sa kohe aru sai miks tegid siis tehingu??

 

ma nagu mõtlesin, et mine tea äkki pole , aga noh siiski oli ja vahet pole ju ma ju nii konkreetselt ei kaotand midagi ma loodan. saad ikka aru minust ju? ma kahtlustasin kohe ta ajas lolli juttu, aga jah.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.