Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer "Wannabe--" and "^Tanel"

Soovitatud postitused

Tahtsin osta P2p Pin . Sama inimene . Msnid on [email:1l8gacz9]wannabe--@live.com[/email:1l8gacz9] ja [email:1l8gacz9]middleman@live.com[/email:1l8gacz9] . Tean et see oli tähelepanuviga;/ . Aga noh mis teha...

Tüüp mängis siis kasutajat WannaBe-- Ja Middleman'i

 

 

Tõestus Pildid :

 

scammer1.jpg

scammer2.jpg

scammer3.jpg

scammer4.jpg

scammer5.jpg

 

 

Kui keegi teab seda Kristian Õmmikut siis lisage mind msni: [email:1l8gacz9]lutt111@hotmail.com[/email:1l8gacz9] Ja võite natuke tema andmeid jagada...:torch:

 

 

Tegelt nagu sõber ostis aga jah...

Ma kaitsen oma sõpru... ^^

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

omg wtf sama pini pakus sann mulle wtf

ma tegin talle torso hiisilile ja im lil noob oli kh

sann ütles et maksab piniga algul ajasid et kumbki 25 ja siis sann ütles et ei ta annab pinni ja to pin mis ta andis oli sama mis see uk pin sms 94813111 wtf:D


(H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See nn. Tanel üritas ka üle lasta, aga ta ei suutnud vastu pidada ja pani mu blocki XD


Watch your thoughts, for they become words. Choose your words, for they become actions. Understand your actions, for they become habits. Study your habits, for they will become your character. Develop your character, for it becomes your destiny.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ailar100, Aru ei saa? See oli fake msn. Middleman@Live.com VALE

ÕIGE Middleman@rs2eesti.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.