Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Said scammi? Siin on koht, kuhu pöörduda, et teha tagasi ja maksta kätte.

Soovitatud postitused

Juba mitmendat kuud tegutseb väike rühm inimesi, kes teevad tagasi neile, kes on kunagi kedagi kotti tõmbanud..Tahad aidata kaasa meie tegemistele ja teha ise tagasi neile, kes sind kunagi terroriseerinud on, võtta ühendust : [email:2gnz7ucg]maidukoit@hotmail.com[/email:2gnz7ucg]

 

Me ei garanteeri, et 100% saab talle midagi tagasi tehtud, kuid küsimus on ajas. Ükskord peab pettur niikuinii eksima ja siis tegutseme meie.

 

Scammeri nimesid ärme siia teemasse postita, vaid lisage mind msni ja räägime seal detailidest..Meil on juba peaaegu terve a4'a täis inimesi ja umbes 1/4'le nendest on tehtud tagasi..


Vajad abi telefoni ostu või müügiga? Ära karda ja pöördu abi saamiseks minu poole!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
sealt need scammerid tulevadki =)

 

Pmst on sul õigus, aga me tõmbame ainult neid, kes ise kedagi tõmmanud on...Kõik teavad ise, kelle südametunnistus on puhas, kelle mitte.


Vajad abi telefoni ostu või müügiga? Ära karda ja pöördu abi saamiseks minu poole!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
noh aga ikkaki vb see scammer repordib teid ära ja siis on teil lüps läbi ja mõni võibolla hakkab selda kuritarvitama

 

Meil on mõni üksik liige, kes ametlikult veel rsi mängib :D Teeme seda vabast ajast ja joovastuse janust...sa ei kujuta ette kui hea tunne on näha scammerit beggimas oma acci tagasi! See on mõnu (H)


Vajad abi telefoni ostu või müügiga? Ära karda ja pöördu abi saamiseks minu poole!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.