Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mida halba on sõbrad sulle teinud?

Soovitatud postitused

VIP

Lihtne, räägi mida on sõbrad sulle halba teinud:P


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lubanud igast asju kokku ja siis perse saatnud!

:D


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sitta kokku keeranud!

 

Naaber lõi eile auto ukse kinni, sõrmed jäid vahele.(Kogemata, ta ei näinud :D)


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

ega meelde eriti ei tulegi, aga mõni juhtub tuleb, pidime mingile läbule minema sõpradega ja pidid järgi tulema mulle, helistasin siis et kaugel olete, need ütlesid et juba sõidame, et sry auto täis, lasti tuimalt üle:P


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Liigutaks "Südamelt ära" alafoorumisse!

 

Aga on ikka näkkupanemisi olnud! Näiteks hiljuti nagu suht sõimasin ühte tüdrukut, kuid poleks pidanud, aga väheke oli ikka põhjendatud küll..

 

Ma ei sooviks eriti pikemalt ning detailselt rääkida. Suht kirjutasin pika teksti ära siia juba, aga siis kustutasin ära..

 

Aga mulle lihtsalt ei meeldi paar inimest selles seltskonnas, kellega ta on, kui ta tuleb maale.(minust mingi km eemal) Ta muidu elab Tallinnas.

 

Mul läks vist paar juttu ning paar pilti nii südamesse, et ma nüüd mõtlengi, et iga kord, kui ta on nendega koos, toimub midagi sellist seal..

 

Nüüd, kui me kutsusime teda õue ühe hea sõbraga, siis need sõbrad võtsid tal mobiili käest mitu korda ning ta ise ka ütles, et eriti ei viitsi tulla..

 

Siis juba hakkas kahtlema, kui sõber ütles, et joint'i on tal..

 

Aga ma ei tea, miks ma siis solvusin vms. Sõbraga lasime tolle kamba sinnasamusesse saata.. Siis ütlesin talle väga halvasti: "Joo ja suitseta ja tee veel igast asju, siis mine koju ja enam õue ei või ja ära imesta, miks sul vanematega probleemid on." Tegelt tegin valesti ning poleks tohtinud seda öelda.. Eile oli Emo Trippin' emotsioon terve õhtu, kuid telefonis ta ütles sõbrale nii: "Kui Tanel enam ei sõima, siis on kõik korras." Vabandust ma pole veel palunud, kuid eks ma teen selle ka ära..

 

Tegelt ma hoolin temast, kui sõbrast, väga palju! Tema enda sõnul olen ma tema parima viie sõbra seas.(loe,siis saad mõttele pihta = tal on väga palju sõpru)

 

Peale telefonikõnet läksime järve äärde, kus neil oli jällegi veskar juures ning popsutasid seal. Okay, seal olid need, keda ma ikka teadsin! 1 poiss ning 3 tüdrukut vist. Nemad on normaalsed ning siis ma eriti ei olnud pettunud ja nood olid muidu ka normaalsed kodanikud vms..

 

Aga kui sõber küsis, et kas veel kedagi tuleb, siis ta ütles, et paar tüüpi tulevad! Just need samad, kes mulle ei meeldi, kui nad temaga on!

 

Suure üllatusena ütles ta: "Kui nemad tulevad, siis ma küll lähen ära." Nagu oleks ta mind kuulda võtnud vms..

 

Tegelikult pole ma talle väga detailselt ära põhjendanud, miks mulle need tema paar tuttavat ei meeldi.. Aga ma usun, et ta on aru saanud ning ka sellest, et ma ei taha, et temaga midagi halba juhtuks ning et tal vanematega veel tüli süveneks.

 

Selline oli mu jutt siis.. Ithankyou! :P

 

Teine sõber on ikka hullem ego omaarust.. :P

 

Mingi inimene ütleb "Tere" talle, siis hiljem räägib mulle: "Ou, me jumala sepad selle tüübiga. Tuli juurde ja hakkas rääkima, et mis teed jne.."

 

Siis kui nagu ta teab midagi, mida mina/teised ei tea, siis ta alati ütleb: "Ma tean, et sa oled loll."

 

Ja kui ta paneb tarkust, siis ütleb: "Ma tean, et ma olen geenius, mis teha."

 

Kui me võistleme milleski, siis on tal alati nõme vabandus varnast võtta."

 

Ja oi, ta on loll. Tema jaoks ei eksisteeri muud automarki, kui BMW. See on parim, sellel on parimad jupid, see on auto!

 

Ta on muidu 19, kuid käitub nagu mingi 13. Pervo juttu räägib ning tal pole eriti sõpru ka peale minu..

 

Ma ei tea üldse, miks ma temaga suhtlema hakkasin. Selle eest on ta õde aga sitaks normaalne. Temaga me ikka sõimame ta venda vahest..

 

Pm, kui me midagi teeme, siis on see sõber alati suht vaimselt peksupoiss jne. Kui aga on mingi "oma kamp", siis on selline ego, e vähe pole.

 

Suuremas seltskonnas on ta suht pussy ning kardab suuri kampu ka, on memmepoeg ning muudki..

 

Nii, et jah..

 

Sõpradel ja tuttavatel on suur vahe!

 

Mul on ainult siis kolm väga head sõpra! Üks on tema õde, teine on see, kellega me helistasime tollele tüdrukule ja kolmas on mu vend.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

E, ainuke asi, mis meenub...

 

Sõber nägi, et olin suht huvitatud ühest tüdrukust ühel peol ja siis hakkas ise talle külge ajama. Suht aktiivselt ka. Ma ei hakanud rohkem suruma. Enne oli jutuks tulnud, et tal on sellest tšikist suht pohh. :S

 

Tra, pidevalt tegelt tundub, et teda huvitavad täpselt samad tüdrukud...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
E, ainuke asi, mis meenub...

 

Sõber nägi, et olin suht huvitatud ühest tüdrukust ühel peol ja siis hakkas ise talle külge ajama. Suht aktiivselt ka. Ma ei hakanud rohkem suruma. Enne oli jutuks tulnud, et tal on sellest tšikist suht pohh. :S

 

Tra, pidevalt tegelt tundub, et teda huvitavad täpselt samad tüdrukud...

 

Need 'sõbrad' kes niimodi teevad, ei ole sinu sõbrad.

 

Endalgi siuke kogemus olnud, enda parima sõbraga. mitte just täpselt samamoodi aga ikkagi. tüdruk kellega koos olen, juba pikemat aega. hakkas talle külge ajama, arvata on et korvi sai, ja selle ürituse eest mida ta üritas, pole ta ka enam minu sõprade nimekirjas, gf.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Andsin sõbra kätte 2 x 0.5 L viina & paar õllet , niikauax kui tagasi tulin .. olid õlled & 1 - poolene lännu :D luuk jäi lahti :D

 

see oli ka nii et kuskilt juurde ei saanud :D

kell oli peale 2'te öösel , aga samas see ei ole sitt... aga ikkagi ta olex võinud küsida :)


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sõber lubas anda tasuta 150 cc Zid selle eest et ma pärnu peole läheks .

Ma ise ei tahtnud minna . Aga jah lubas et annab suure suuga .

Okei käisime ära , siis hakkan ütlema , et kle ma tlen siis järgi sellele .

Hakkas rääkima , et ma ei tea ja värki . Et 2000.- ei taha naq tasuta ära anda .

Valus vend . Vihkan teda nüüd , ennem saime hästi läbi , aga nüüd vihkan teda , et ta valetas mulle .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sõber lubas anda tasuta 150 cc Zid selle eest et ma pärnu peole läheks .

Ma ise ei tahtnud minna . Aga jah lubas et annab suure suuga .

Okei käisime ära , siis hakkan ütlema , et kle ma tlen siis järgi sellele .

Hakkas rääkima , et ma ei tea ja värki . Et 2000.- ei taha naq tasuta ära anda .

Valus vend . Vihkan teda nüüd , ennem saime hästi läbi , aga nüüd vihkan teda , et ta valetas mulle .

 

Inimesed kes nii teevad ei ole normaalsed :O


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

läksime sõbraga (ta elab 40 km kaugusel must) linna ringi tujjama siis sai sõbral raha otsa ja ütles et osta ise mulle need saapad ära ta ütles et veel odavad ostsin ära ja siis vaatasin tseki et hind oli 1500.- järgmisel päeval oli ta mind rates ära blokking ja msnis, ja saatnud palju inetuid kuulujutte välja et tema ostis mulle saapad aga ma ei taha ära maksta jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
läksime sõbraga (ta elab 40 km kaugusel must) linna ringi tujjama siis sai sõbral raha otsa ja ütles et osta ise mulle need saapad ära ta ütles et veel odavad ostsin ära ja siis vaatasin tseki et hind oli 1500.- järgmisel päeval oli ta mind rates ära blokking ja msnis, ja saatnud palju inetuid kuulujutte välja et tema ostis mulle saapad aga ma ei taha ära maksta jne.

 

 

Aww . Sihukestele sõpradele tuleks kurikat anda . !:torch:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
E, ainuke asi, mis meenub...

 

Sõber nägi, et olin suht huvitatud ühest tüdrukust ühel peol ja siis hakkas ise talle külge ajama. Suht aktiivselt ka. Ma ei hakanud rohkem suruma. Enne oli jutuks tulnud, et tal on sellest tšikist suht pohh. :S

 

Tra, pidevalt tegelt tundub, et teda huvitavad täpselt samad tüdrukud...

 

Mul oli paar päeva tagasi põhimõtteliselt sama lugu.

 

Aga..

 

Pärast tuli ja vabandas. Respekkt talle, selle eest, et vabandas, kuid... ikkagi.

Pask tunne milelgipärast..


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1. s6ber j2ttis maha mind :(

2.üks 6 aastane s6ber j2i ykskord mintsa ööSEKS hommikul ärgates oli asend meil 69 :S

3.sõber ajas koera alla rulaga ( dobermani )


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.