Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Account Scammitud!

Soovitatud postitused

Müüsin accounti.. 2 inimest pakkusid hinda.. [email:uyi9u8fx]jossu1@hotmail.com[/email:uyi9u8fx] ja 1 veel.

Jossu jäi peale 1100 kroonise pakkumisega. Andsin andmed ja ta ytles et ta kandis ära ja saatis screeni http://img244.imageshack.us/my.php?image=kanneyi2.jpg

 

mis oli fake.. alguses ma seda ei näinud.. vaadake hoolikalt pilti kohe aru saada et ümber tehtud.. minu pimedad silmad seda ei näinud. Jossu ytles et see tuleb esmaspäevaks yle (raha). Läksin esmaspäeval seb kontot vaatama.. vaatasin et raha pole yle tulnud.. vaatasin seda screenshotti ja sain aru et see on fake. Läksin teise acciga sisse ja nägin et ta on sees. Hakkasin rääkima taga ja küsisin ta nime.. milleks oli Tanel. Kas keegi saaks aidata? Andke informatsiooni Taneli ja Jossu kohta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Just 10 minutit tagasi nägime samsungsteniga ajuripatsit G.E's muidu ..


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Irw............. SO FAKE lmao


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Elu haledaim fake pic, kuidas te nii haledalt üle lähete? :D


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
pendib aga tal on reqoveryd.Keegi oskab hästi tagasi võtta?mul andmed olemas. aint reqqe pole.

kenaj5 on jobu :D...

 

Ei imestaks , niisiis teistele nüüd :

Hr. Ajuripats scammis Jassilt aka. Coooler80-lt P2P UK SMS pinni . Nii ,et see vend on kahtlane!!!


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

irw kui bot oled , ise ei saand khe aru et faked ? Roffflllll

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
elu Haledaim Fake Pic, Kuidas Te Nii Haledalt üle Lähete? :D

 

+1

 

_________


OMGLOL.png

MSN : [email:ofxdw7mx]Pimpvend@hotmail.com[/email:ofxdw7mx]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
pendib aga tal on reqoveryd.Keegi oskab hästi tagasi võtta?mul andmed olemas. aint reqqe pole.

kenaj5 on jobu :D...

 

Ma võtsin eile oma 2 aastat scammed acci tagasi -.- n 0 change...Põhimõtteliselt ainult kirjaga :D


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

KENAJ5 Vana perse kukkunud tankist ise ju!

ja btw, Teema pealkiri on valesti vormistatud..Ta lasi sult kasutaja üle, mitte eeke!

 

EDIT/ Politseisse pöördumisest niipalju, et ta ei lasnud sult eeke üle, vaid kasutaja..! Sa oleksid saanud minna politseisse, kui sina oleksid talle 1100 kandnud ja nt tema poleks acci andnud. Kui ostja üle laseb ei saa midagi teha ja pildi fakemise ta võib ka väga kergelt sinu enda peale ajada! Kui sul heaks süüdistajaks raha ei ole siis ära üldse tegele sellise äriga. Puhtsüdamlik soovitus!


Vajad abi telefoni ostu või müügiga? Ära karda ja pöördu abi saamiseks minu poole!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võta kasutaja esimese omanikuga ühendust, tema saab selle igaljuhul tagasi..Ma ei sa aru miks te üldse ette annate?

ja btw, Teema pealkiri on valesti vormistatud..Ta lasi sult kasutaja üle, mitte eeke!

 

EDIT/ Politseisse pöördumisest niipalju, et ta ei lasnud sult eeke üle, vaid kasutaja..! Sa oleksid saanud minna politseisse, kui sina oleksid talle 1100 kandnud ja nt tema poleks acci andnud. Kui ostja üle laseb ei saa midagi teha ja pildi fakemise ta võib ka väga kergelt sinu enda peale ajada! Kui sul heaks süüdistajaks raha ei ole siis ära üldse tegele sellise äriga. Puhtsüdamlik soovitus!

 

Puhta vale ,menti võid ikka minna ja süüdistuse esitada . Samahästi võid kellegil ratta üle lasta ja siis ei saa menti minna kuna raha ei lastud üle?

Kõik tõendid ,teema lehekülg ,Pm-id ,ip-d ja msn text viid prinditult menti ja küll nad tegelema hakkavad .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.