Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Probleem torrentite tõmbamisega.

Küsimus

Tere.

 

Ei tea kas pealkiri sai õigesti/õieti, aga minu probleem on järgmine:

 

-Tõmban netist alla torrenti

-avan selle siis vastava programmiga millega neid tõmmata saab(µTorrent)

-ja ei hakka lihtsalt tõmbama

 

 

 

Keegi teadis mulle midagi sellist öelda et interneti pakkuja poolt on mingi pordid kinni pandud?o.O

 

 

Ise mäletan nii palju et kui selle neti võtsime siis öeldi et jälgitakse midagi jne..

 

 

ja küsimus siis niisugune: Kas ma saan üldse midagi teha? tahaks nagu kangesti asju tõmmata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

9 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Külaline blu

Kui sa ei soovi, et Firewall mingeid teatud porte blokiks siis ---> Start ---> Settings ---> Network Connections ---> Parem klikk enda "Local Area Connectionile" ----> Propertiers ---> Advanced ---> Settings ---> Exeptions ---> Add Port. Lisad pordi, mida kasutad Torrentiga ja korras. Peale seda ei tohiks Firewall teatud porte keelata.

 

~

 

Porte avada ruuteril ---> Mine Internet Explorerisse ja siis pane aadressi reale ---> 192.168.1.1 VÕI 192.168.0.1 VÕI 192.168.1.2 VÕI 192.168.0.2 ----> Üks neist peaks sind edasi viima ühele lehele, mis nõuab passwordi.

 

Selle 192.168... numbri saad ka, kui lähed START ---> RUN ---> Ipconfig ja valid sealt selle ----> (Punase märgitud, siis topid selle aadressi reale)Ipconfig.JPG

 

 

Kui kasutad Linksys ruuterit, siis Username ja Password on mõlemad ----> "admin"

Kui kasutad Net gear ruuterit siis kasutajanimi on "admin" ja password on "password"

 

Sealt võtad juba edasi, kas "Port Forwarding", või kui sul seda valikut ei ole siis ---> "Applications and Gaming"

 

Panen sulle pilte, siis saad rohkem aru:

 

192.168.1.1.JPG

 

 

Applications-and-Gaming.JPG

 

Form.JPG

 

Kui sul on SpeedTouch ruuter, siis käib asi teistmoodi.

 

Mine aadressile ---> http://192.168.1.254/

Ja topi sisse Username ja Password, mille sa said karbiga kaasa.

Endal seda pole, kadusid salasõnad ära, aga õnneks pordid lahti.

Edaspidine on sama mis varemgi, pildid saat siit, kui hätta jääd ----> http://www.rage3d.com/Board/showthread.php?t=33869884

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline blu

Windows Firewalli alt mine Advanced ----> Add Program ja lisa "Torrent".

Siis on sellega korras, vaja ainult paar porti ruuterist avada.

 

~~

 

Tuksi ei ole sul midagi keerata :P

Ütle mulle parem mis ruuter sul on.

 

Kas Linksys ; Speedtouch vms.

 

Applications alla võid kirjutada mida iganes soovid.

Pane näiteks Torrent / Utorrent või midagi sellist.

 

Sa muidu tead, mis pordi pead avama Torrentite jaoks? Ma ise ei mäleta.

 

Kui sa hakkama ei saa, siis lase mind enda arvutisse, ma võin proovida sul need asjad korda ajada.

Selleks on vaja ühte programmi, aga see sel juhul kui sa hakkama ei saa, siis alles proovime nii :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline blu

BitTorrentit ei tahaks tõmmata?

Ma utorrentiga pole kokku puutunud, veel vähem tean ma mis porte on tal vaja avada.

 

Anna oma msn.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.