Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Õpetus: Perfektne Strenght Pure.

Soovitatud postitused

banner1copy.png

By: Werefoxy

 

 

Sisukord

 

1.0 ~ Nime Valimine ~

2.0 ~ Cash ~

3.0 ~ Treeningu asjad ~

4.0 ~ Treenimine ~

5.0 ~ Palju mul neid loomi tappa vaja on? ~

6.0 ~ Credits ~

 

 

[1.0]

Esialgu soovitaksin mina võtta mingi hea & originaalse nime, ei soovita mingit 1m pur31112. ega ka mingi Str3 Pur111, vaid lihtne nimi, näiteks: Goipkag

 

 

 

[2.0]

Mine Strongholf of Securitysse*, too sealt Fancy / Fighter Boots & 10K.

Seejärel lippa northi, test centre, tee see ära, ning saad 2x 500 xp skillis mida sa tahad, mina valiksin Magicu, aga see on sinu valik, sealt peaksid natuke raha ka saama (imo).

 

*Stronghold of Security asub Barbarian Village keskpunktis.

 

[3.0]

Osta GE. Iron Full, Iron, Steel, Mithril, Adamant Scimitar & Strenght amulet. Ja umbes 100 Trouti.

Topi selga Iron Full, Iron Scimitar, kaasa võta Steel Scimitar, ja kätte Iron Scimitar

 

[4.1]

Attack 1-5 & Strenght 1-10.

 

Mine Cow aeda, tapa lehmi kuni sul on Attack 5 & 10 Strenght, mina korjaksin ka Cowhided, sest nende pealt saab natukenegi raha. Kui raha puudus tuleb, võid alati siia tagasi tulla, et natuke raha teha. Kui sul on Attack 5, pane kätte Steel Scimitar.

 

Cowid asuvad Faladorist Southis.

place1.png

 

[4.2]

Strenght 10-25

 

Minu lemmik koht, kus ma olen isegi suurema leveliga treenimas käinud, on Muggerid, väga vähe rahvast, hitivad Iron Fulli vähe, ning neid on palju, aga halvad küljed, mitte midagi erilist nad ei dropi, ning nad on pangast kaugel. Aga, nad on normaalse kaugusega Rimminghtoni poest, kuhu võid müüa 10 Trouti kui sul on food otsas, ja osta tagasi, siis sa ei pea panka ronima.

 

Nad asuvad Rimminghtonist south-east. place2.png

 

[4.3]

Strenght 25-35 & Attack 21.

 

Niisiis, kuidas saada attack kergesti up ? Muidugi Vampire Slayeriga, tee quest ära [ Quest guide leiad Runehq.com, Zybez.net, Tip.it jne. ] Siis võta kätte Mithril Scimitar. Ja mine Stronghold of Securitysse, esimesele korrusele, ning mine edasi, kuni leiad Minotaurs (Level 12), tapa neid, nad on väga head, nad dropivad Iron Arrroweid, niiet natukenegi raha peaks sealt tulema, tapa neid kuni sul on Strenght 35.

 

SoS Korrus 1he kaart: http://www.runescape.com/img/kbase/guides/sos/war_floor.gif

 

[4.4]

 

Strength 35-50 & Attack 21-40.

 

Nüüd on aeg juba suuremateks numbriteks, mine Draynor Villagesse, sealt natukene easti, ning sa peaksid nägema vanglat, seal on Jail Guards ( Level 24 kui ma ei eksi ).Vahepeal kui oled saanud 30 Attack, pane kätte Adamant Scimitar ja tapa neid edasi, kuni sul on Strength 50 & Attack 40.

 

Nüüd kui sul on Attack 40, mine GE, müü oma ülejäänud scimitarid maha, ja sul peaks olema küllalt raha, et osta Rune Scimitar!

 

Asukoht : place3.png

 

[4.5]

 

Strength 50-80.

 

SoS 2 Korrus level 35 Flesh Crawlerid, hea loot, hea xp, vähe rahvast. Tüütu küll, aga samas hea.

 

 

SoS 2 korrus: http://www.runescape.com/img/kbase/guides/sos/famine_map.jpg

 

[5.0]

 

Attack 1-5 - 13 Cow

Attack 5-21 - Vampire Slayer Quest

Attack 21-40 - 310 Jail Guard

 

Strength 1-10 - 37 Cow.

Strength 10-25 - 209 Muggers

Strength 25-35 - ~250 Minotaurs ( Level 12 ), kuna ei leia neid kalkulaatoritest üles :/

Strength 35-50 - 759 Jail Guard

Strength 50-80 - 18,848 Flesh Crawler (Level 35)

 

Kui treenimine väga tüütu on, siis võid alati ka vahepeal BH läbi hüpata ja noobe tappa ;)

 

[6.0]

 

Runehq - Kalkulaator

Zybez - Kalkulaator

Runescape - Worldmap & Runescape 2

Werefoxy - Tegija.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Test Centre ka, barbarian village kõrval - free 10k.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nahhui sa siukest sitta teed ?

Päris palju oled vaeva näind ! Nerd , ise mölised koguaeg teiste guidede kallal !

Gtfo , 1p.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lõpetatud, kritiseerige, hinnake jne.

 

Vot see on juba normaalne , tubli töö , 8p !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minu aruts küll väga viis õpetus ;)

5 punkti :P

Viitsid siis tee p2p oma ka.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Igati hea õpetus.

Enda poolt 9P.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise laimad teiste guide ja sina arvad et nüüd sa tegid parim? BS.

2p vaeva eest ...


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.